Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosieńka22

czy moge podac psu pyrantelum na odrobaczenie

Polecane posty

Gość zosieńka22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od wieku psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńka22
ma 8 lat i wazy jakies 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od wieku psa.
raczej idż do weterynarza i kup tabletkę na odrobaczenie. Kosztuje 10 zł. Pyrantelum jest dobre dla szczeniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńka22
wiesz kupowałam juz te tabletki u weterynarza i jak sie poxniej dowiedziałam to ze nie sa one dośc skuteczne a do tego w pewnym sklepie mogłam je kupic po 1,50 za sztuke niestety teraz juz mi ten sklep zlikwidowali a słyszałam ze niby pyrantelum jest dobre dlatego chciałam sie tu czegoś dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu daję Pratel kupowany u weta - 1 tabletka na 10 kg wagi - 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokkan
z całym szacunkiem, ale parantelum absolutnie nie nadaje się dla psów. właśnie wróciłam z pieskiem od weterynarza i nie wiadomo czy przeżyje. Kobieta od której kupiłam 1.5 miesięcznego Yorka w niedzielę wyposażyła mnie w owe parantelum i zaleciła podać w dniu wczorajszym. niestety piesek nie zareagował tak jak zapewniała i skończyło się dzisiejszą wizytą u weta. On jednoznacznie stwierdził, że pies jest zatruty i nie wiadomo czy przeżyje....A leki dla ludzi to leki dla ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.12.2011 o 10:28, Gość Rokkan napisał:

z całym szacunkiem, ale parantelum absolutnie nie nadaje się dla psów. właśnie wróciłam z pieskiem od weterynarza i nie wiadomo czy przeżyje. Kobieta od której kupiłam 1.5 miesięcznego Yorka w niedzielę wyposażyła mnie w owe parantelum i zaleciła podać w dniu wczorajszym. niestety piesek nie zareagował tak jak zapewniała i skończyło się dzisiejszą wizytą u weta. On jednoznacznie stwierdził, że pies jest zatruty i nie wiadomo czy przeżyje....A leki dla ludzi to leki dla ludzi!

ty sama jesteś parantelum analfabetko. 😄 

Pyrantelum się pisze i to jest to samo co pyrantel - pasta dla psów. Też trująca? 😄 

Jak kupiłaś szczeniaka miniaturowej rasy, który powinien być jeszcze przy matce - suce i nakarmiłaś byle czym to nic dziwnego, że szczeniak miał objawy zatrucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×