Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

czy pasta blanx wybielajaca jest dobra, jesli tak to jaka???

Polecane posty

Czesc.Mialam robione ostatnio piaskowanie zebow, mam wrazliwe dziasla, ale chcialabym utzrymac biel zebow, i mam problemy z osadzaniem sie kamienia.Czytalam kiedys bardzo dobre opinie pascie Blanx, tylko wiem ze jest ich kilka rodzajow. Jaka jest waszym zdaniem najlpesza, npp jesli chodzi o wybielajaca, ale zeby nie niszczyla szkliwa.Dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marget22wp.pl
odswiezam swoje pytanie.czy tkos moze mi doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywalam najpierw
blanx do zebow wrazliwych a potem ta normalna i musze powiedziec ,ze gowno pomaga, Te wszystkie pasty sa dobre jak ktos ma plamy o wina, kawy, tytoniu a nie gdy ktos ma naturalana kremowa kosc.Wtedy jedynie dentysta pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuup
no to kicha :( a ja myślałam że mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywalama najepirw
moze ci pomoc przeciw osadzaniu sie kamienia ,ale nie licz an to,ze jak masz kosc szara z natury to ci to cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuup
a co może pomóc w takim razie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam białe dzięki...
blanxowi właśnie...uważam że jest bardzo dobra używam tej przeciw osadowi i jestem zadowolona, raz z braku funduszy kupiłam jakąś "zwykłą" i moje zęby zaczęły przybierać brzydki odcień, więc pewnie pozostanę wierna paście blanx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kegla
Używałam, bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy usuwa tylko przebarwie
nia czy wybiela naturalnie żółtawe zęby????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kegla
Trochę wybiela i nie dopuszcza do powstawania nowych przebarwień. Ale jakaś super biel to nie jest. Główną zaletą tej pasty jest jej delikatność, dlatego ją kupiłam, bo mam bardzo wrażliwe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy usuwa tylko przebarwie
ja mam naturalnie kremowy kolor zębów i wątpię czy cokolwiek pomoże, ale chcę wypróbowac tą pastę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kegla
Są też specjalne "pisaki" tej firmy, mocniej wybielające zęby. Dokładnie są opisane na ich stronie, wygląda to ciekawie.:) Tylko ta cena...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy usuwa tylko przebarwie
właśnie, cena....dlatego zastanawiam się czy jest sens to kupować. Chociaż ta pasta jak na wybielającą nie jest bardzo droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Ile kosztuje ta Blanx bo często widzę reklamy a w żadnej aptece jej nie widziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy usuwa tylko przebarwie
blanx med widziałam za 37 zł, ale inne rodzaje ok. 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Faktycznie dosyć droga, byle skuteczna była. Bo jak ma nie wybielać to hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nr 1 na delikatne dziąsła
Moje dziąsła są bardzo wrażliwe, poza tym mam lekko odsłonięte szyjki zębów, na dodatek nawet meridol i ajona wypalają mi kanciki ust. Blanx Delikatne Dziąsła (płaciłam miesiąc temu 34 zł) to dla rewelacja. 1. Usunęłam kamień i wypaskowałam zęby, już miesiąc a nie ma żadnych przebarwień dzięki tej paście, choć piję kawę i herbatę. 2. Moje usta nie schną a skóra w kancikach nie piecze podczas mycia. To najdelikatniejsza pasta jaką miałam w życiu. 3. Wybiela delikatnie, ale przecież drastycznie nie może, bo jest do dziąseł wrazliwych.Ale wybilea napewno lepiej niż te za 12 zł niby specjalistyczne które tylko niszczą szkliwo i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentystka mi mówiła kiedyś, że pasty wybielające nie są wcale tak skuteczne, a przez to, że zawierają jakieś takie granulki niby wybielające mogą zniszczyć i porysować szkliwo zęba. Najlepiej chodzić do stomatologa i regularnie wybielać zęby, albo w domu samemu. Są takie urządzenia wybielające zęby jak liquid smile (tak to wygląda http://www.liquidsmile.pl/) którymi nakłada się specjalny żel wybielający przez około 2 tygodnie. Więc w sumie to spoko sposób na utrzymanie ładnego koloru zęba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi moja dentystka poleciła pastę Elgydium i jestem bardzo zadowolona. Możliwa do zamówienia online na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam okazje zakupić w Aptece pod Smokiem tę pastę i muszę stwierdzić, że nie jedną pastę już używałam i w końcu dzięki niej widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dobrego doświadczenia z pastami wybielającymi,teraz co 4msc wybielam żelem dr martin schwarz home comfort,zęby białe,jak z obrazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam pastę Blanx White Shock na superusmiech.pl, początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale naprawdę widzę super efekty, mniej przebarwień i brak osadu na zębach. Polecam spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pearl drops lepsza niz blanx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wolę wybielić raz a porządnie,nie mam też cierpliwości by wybielać pastami,chce widzieć efekt od razu,dlatego zamawiam przez inteernet żel dr martin schwarz zestaw home comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia555
Używałam już różne pasty blanx ale jak dla mnie to efekt był za słaby. Po czasie spróbowałam metody Martuni i wreszcie jestem zadowolona z efektu, bo zęby wybieliły się o kilka odcieni :D metodamartuni.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia555
Używałam już różne pasty blanx ale jak dla mnie to efekt był za słaby. Po czasie spróbowałam metody Martuni i wreszcie jestem zadowolona z efektu, bo zęby wybieliły się o kilka odcieni :D https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam już drugi miesiąc blanx max white z nakładką wybielająca i jestem bardzo zadowolona. Bardzo fajna też jest ta czarna curaprox. Ja zamawiałam Blanx w zestawie z nakładką na superuśmiech i mimo wszystko polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×