Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy się martwić wada wzroku

Polecane posty

Gość gość

mam niedoleczonego zeza obecnie mam 28 lat. zeza za mam w lewym oku..ale od pewnego czasu czuje że gorzej widze..może to wina ze przepisuje z Internetu i czytam, od kilku tygodni częściej boli mnie to oko i łzawi, zamazuję mi przy dłuższym czytaniu. zaobserwowałam jeszcze takie coś jak zasłaniam oko na przemian po 5 sekund co przemiana oka tym gorzej widze na lewę oka jak bym miała mgłę w prawym oku obraz widzę od razu w lewym po kilku sekundach a z większą przemianą zakrywania oka na przemian obraz ptrzonego z oka lewego coraz bardziej zamazane.. czy to powód się martwić? czy to może być wada wzroku czy po prostu przemęczenie oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednoOki
Mam tak samo a mam 27 lat i nieleczonego zeza zbieżnego od dzieciństwa.Nie byłem u okulisty więc Ci nie doradze.Natomiast w takim przypadku przemywam oczy zimną wodą robię 2-3 minuty przerwy i wracam do komputera,być może to zespół suchego oka.A być może przemęczenie oczów i trzeba skrócić czas pracy przed monitorem.osoby jednooczne powinny badziej się "oszczędzać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys nie zazywalam kompletnie suplementow diety, bo myslalam ze to oszustwo. Ale jak moja mama zaczela brac suplement diety Gold Luteina i faktycznie po nim juz nie miala problemow ze wzrokiem - to zmienilam zdanie i nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś zgłosić się na kontrolę do okulisty (http://www.drmichnowski.pl/). Nie ma na co czekać, to niestety moze być coś poważnego. A jeśli nawet nie jest, no to będziesz mieć spokojną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×