Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DEPILACJA BIKINI WOSK PASTA

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam parę pytań dot. depilacji woskiem/ pastą cukrową w gabinecie kosmetycznym, na które nie znalazłam odpowiedzi. Od zawsze miałam problem z depilacją w "tych" miejscach, czerwone, wielkie kropeczki wystające poza linią kostiumu/ majtek doprowadzały mnie do szału, mam dość wrażliwą skórę. 1. Ile czasu przed wyjazdem (wejściem do morza, basenu) powinnam wykonać ten zabieg? 2 dni wcześniej to nie za wcześnie? Słyszałam, że od razu nie powinno się kąpać m.in. w basenie z uwagi na podrażnienia, które mogą wystąpić. Czy to prawda? 2. Czy skóra po depilacji woskiem/ pastą jest naprawdę bardzo gladka, jak okolice bikini u malej dziewczynki? 3. Jeśli teraz wykonam ten zabieg, to będę mogła go powtórzyć za jakieś 3 tyg.? Wtedy znów wyjeżdżam i boję się, że włoski zaczną powoli odrastać, będę bawić się w maszynki= wielkie, czerwone krosty i pewnie kupię spodenki zamiast majtek do kostiumu.... 4. Pasta, czy wosk? co SKUTECZNIEJSZE? ZA WSZELKIE PODPOWIEDZI Z GÓRY DZIĘKUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam depilowane bikini jedną i drugą metodą. 2 dni przed wyjazdem wystarczą. U mnie skóra była bardziej podrażniona po wosku, ale później gładka przez 2 tygodnie. Nie wiem z jaką szybkością rosną Tobie włosy, ale ja po 3 tygodniach nie miałabym co depilować albo tylko pojedyncze włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej ci zrobic depilacje laserowa? Sama na waakacje zawsze robie i mam spokoj na kilka miesiecy. Skontaktuj sie z ośrodkiem Arkadia Spa oni ci na pewno doradza. Ja bym ci polecala laserowa zwlaszcze ze lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóra na starej ci/pie nie bedzie miała gładkości niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiele razy próbowałam i sama w domu i u kosmetyczki ale wosk i pasta cukrowa to nie moje sposoby - zawsze po nich miałam pełno białych krostek, z kolei nie mam tego problemu jak uzywam depilatora elektrycznego - mam panasonica którego mozna pod prysznicem uzywać - a dzięki temu i mniej boli i tych wstetnych podrażnien nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie polecam bardziej Paste cukrowa.Zawiera naturalne produkty i dziala takze jak peeling skory.Zaraz po depilacji uwazac tylko z goraca woda, Solarium czy Sauna.Zabieg powtarzaj co 3-4 tygodnie i lepiej nie golic samemu miedzy wizytami, bo pozniej trudno uzyskac gladki efekt ... Sama depilujr nogi od 10 lat i wloski sa prawie niewidoczne, poniewaz oslabia to cebulke wlosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetka11
Ja zarówno sobie, jak i swoim klientkom w salonie kosmetycznym depiluje woskiem. Ostatnio kupiłam w super cenie zestaw z podgrzewaczem, paskami i woskiem na cosnet.pl. Polecam zwłaszcza początkującym kosmetyczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichie
Ja z kolei też mogę polecić laser, na własnej skórze przekonałam się o wyższości epilacji nad depilacją ;) Zawsze miałam problem przy goleniu/depilowaniu bikini, dużo krostek i podrażnień. W końcu zdecydowałam się na laser, poszlam do UBP w Gdyni i jest super efekt już od 1 zabiegu :D po 4-6 masz z głowy już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela Sak
Hej Aniu, zabieg depilacji laserowej jest bezbolesny i bezpieczny tutaj masz filmik jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj też że cena zabiegu nie jest najważniejsza laser laserowi nie równy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 88
Naturalne metody są najlepsze Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyNie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Na początku chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 23
Moja koleżanka zrobiła sobie depilacje laserową, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Bez bólu i podrażnień. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 30
Jestem po serii zabiegów. Jestem mile zaskoczona. Wybrałam przetestowany gabinet z polecanym laserem. Naprawdę warto. Sporo dowiedziałam się na stronie www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego. Zgadzam się z tym w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 23
Moja siostra miała robioną depilację laserową, o ile zapamiętałam, to szukała lasera Palomar Vectus . Jest mega zaskoczona. Sama byłam zachwycona efektem. Po jednym zabiegu było widać rezultat. To była słuszna decyzja. Było w sumie bezbolesne. Spektakularny skutek. Jeśli zastanawiacie się nad depilacją laserową, to gorąco polecam. www.polykeg.pl/zdrowie-i-uroda/nowoczesna-kobieta-nowoczesna-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 25
Dziewczyny natknęłam się na super wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać według miast. Łatwa w obsłudze. Trzeba tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to znaleźć gabinet kosmetyczny z depilacją laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki zakres obsługi ma klinika Beauty Skin, zajmują się wszystkim od zabiegów bardziej medycznych po bardziej kosmetyczne. Najbardziej bym ich polecała jeśli chodzi o lasery i depilacje. W przeciwieństwie do innych gabinetów tutaj mają różne rodzaje laserów, można dopasować technikę pod daną osobę, jej cerę, typ włosów do usunięcia i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×