Odpowiedz na ten temat

depilacja laserowa

• gość 2015.01.29 [08:53]
    jak długo utrzymuje sie efekt depilacji laserowej? zamierzam na wiosnę się na taki zapisac...?
  • gość 2015.01.29 [09:10]
    jak to jak dlugo?
    na cale zycie
  • gość 2015.02.02 [08:48]
    ja robiłam w klinice Idealist na Chodkiewicza i już 3 tydzień ani śladu włosków oczko.gif oby tak dalej!
  • gość 2015.02.02 [14:06]
    Ja robiłam w gabinecie Wasylkowscy i depilację miałam robioną w kilku zabiegach i będzie trwała na całe życie. Co ważne, najlepiej robić ją zimą, żeby na wiosnę już mieć gładkie nogi bo nigdy nie wystarcza jeden zabieg.
  • gość 2015.02.03 [13:19]
    aż załuję ze tak późno się zdecydowałam na depilację laserem bo wcześniej zawsze używałam maszynek i była męka średnio co 2 dni....
  • gość 2015.02.11 [10:41]
    jeżeli chodzi o małe obszary ciała takie jak wąsik, czy nawet pachy lub bikini to jedyną metodą usunięcie zbędnego owłosienia raz na zawsze jest elektroepilacja. Niezależnie od stopnia zabarwienia włosa i fototypu skóry, wykorzystuje impuls elektryczny i raz na zawsze zapominamy o owłosieniu. Polecam.
  • afteczka 2015.02.11 [11:02]
    To zależy w dużej mierze od koloru włosa i obszarów zabiegowych. Fotodepilacja działa ogólnie tak, że podczas zabiegów niszczone są komórki macierzyste odpowiedzialne za wyrastanie włosków. W rezultacie w ciągu około dwóch tygodni od wykonania zabiegu włoski wypadają wraz z cebulkami.
    Tak czy siak, ja polecam zabieg w Ikonie na Migdałowej (Wawa).
  • Elfka890 2015.02.11 [15:45]
    Też się zastanawiam nad taką depilacja. Co prawda ta metoda do najtańszych nie należy ale przynajmniej ma się spokój na jakiś czas. Znalazłam http://www.vicihair.pl/. Mają ciekawa ofertę. I przede wszystkim kusi mnie że mają 50% off do końca tego miesiąca. Co myślicie?
    edytowano 2015.02.13 [16:47]
  • siaaa 2015.02.14 [08:19]
    Ja właśnie jestem w trakcie fotodepilacji w już wspomnianej wcześniej Ikonie w Wawie. Jeszcze będę mieć jeden zabieg ale i tak jestem zadowolona z rezultatów i z miejsca bo wychodzę stamtąd ze świadomością że dobrze zainwestowałam pieniadzeusmiech.gif
  • gość 2015.03.11 [15:53]
    a ja powiem tak: miałam fotodepilację i mi nie pomogła. Dopiero depilacja laserowa dała efekty więc moim zdaniem foto to kasa wyrzucona trochę w błoto. może i włoski stał się cieńsze, ale były nawet po kilku zabiegach. po laserze nie mam absolutnie nic smiech.gif (też robiłam u Wasylkowscy jak któraś tu wspomniała)
  • gość 2015.04.01 [21:31]
    HEJ ja też polecam Wszystkim lasery Light Sheer Duet - salony De LUX maja dobre ceny, działają w wielu miastach w Polsce (Bielsko-Biała Gdańsk Kalisz Kielce Kraków Łódź Opole Poznań Sosnowiec Toruń Warszawa, Wrocław). Z efektów jest bardzo ale to bardzo zadowolona, ponadto można otrzymać zniżkę 20% na pierwszy zabieg, a co lepsze, jak potem Wy znajdziecie kogoś komu polecicie którykolwiek z salonów DE LUX macie na jeden zabieg 50% taniej, opłaca się jak nic zainteresowanych proszę o kontakt bm5@o2.pl W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą
  • gość 2015.04.02 [13:57]
    Widzę, że od Wasylkowscy jest nas coraz więcej usmiech.gif Jesteście zadowolone z obsługi, bo ja bardzo usmiech.gif Mam nadzieję, że włoski juz nigdy się nie pojawią smiech.gif
  • gość 2015.04.10 [14:27]
    Ja robiłam u nich kilka lat temu i do tej pory skóra gładka więc myślę, że włoski już się nie pojawią smiech.gif
  • gość 2015.04.22 [14:58]
    Ja robiłam pachy i okolice bikini i po owłosieniu ani śladu smiech.gif teraz zastanawiam się nad nogami, żeby mieć święty spokój.
  • gośćPaula 2015.05.05 [09:54]
    Mam może głupie pytanie. Do tej pory nie interesowałem się tym tematem. Czy podczas depilacji bikini laserem trzeba całkiem rozebrać się od pasa w dół? Mam okazję mieć to za darmo. Kuzynka mi to zaoferowała. A mnie głupio było pytać ją jak to przebiega.
  • gość 2015.05.13 [14:03]
    Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski.
    Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania.
    Panie są sympatyczne i uśmiechnięte.
    Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl
    Na prawdę warto!
  • Karinkas 2015.06.02 [20:42]
    Ja miałam depilacje laserową w stuido Ikona na Migdałowej usmiech.gif super sprawa robiłam rok temu i do dzisiaj nie mam problemów z włoskami.
  • Anusiaczek999 2015.06.02 [21:08]
    Ja robiłam bikini i już po pierwszym razie jest wielkie wow! Ból jest dosyć silny ale mimo wszystko warto.
  • fifka_ej 2015.06.11 [17:52]
    tak bardzo nakręciłam się już na tę depilację laserową, ale niedawno przeczytałam, że osoby z cukrzycą nie mogą się poddawać temu zabiegowi smutas.gif jednak muszę się rozglądać za jakimś dobrym depilatorem... na szczęście robią je coraz skuteczniejsze !
  • Jkasia 2015.06.20 [18:05]
    Polecam depilacje laserową w studio Ikona na Urysowie. sprawdzony salon , efekty super usmiech.gif
  • kramka 2015.06.29 [10:17]
    fifka_ej, to rozglądaj się za takim, który będzie wyrywał możliwie najkrótsze włoski, no i żeby miał jak najszerszą głowicę, myślę że wtedy depilator daje najlepsze efekty i byłby fajną alternatywą dla depilacji laserowej
  • gość 2015.06.29 [13:38]
    Depilacja laserowa powinna być wykonywana za pomocą lasera diodowego. Najlepiej jeśli jest nim laser diodowy Vectus od amerykańskiej firmy Palomar. Na stronie http://www.beautymedica.pl/zabiegi/epilacja_l aserowa/ można znaleźć szczegółowe informacje na temat depilacji laserowej, ale także zobaczyć film. Efekty utrzymują się naprawdę długo, a sam zabieg jest bezbolesny i bardzo krótki.
  • gość 2015.08.20 [20:19]
    Depilacja laserowa super sprawa, robiłam przed wakacjami nogi i okolice bikini. oszczędza się sporo czasu i nie trzeba się martwić na wakacjach usmiech.gif ja depilację robiłam na Urysowie w studio Ikona!
  • karolakos 2015.08.20 [22:06]
    ktoras miałą jakieś negatywne skutki tej depilacji, bo ja mam wrazliwą skóre i troche się opowiam
  • JoanaK 2015.08.23 [19:23]
    Ja również się obawiałam, bo słyszałam , że to boli a moja skóra jest delikatna. Jednak byłam u kosmetyczki , pogadałam z nią o tym powiedziała co i jak i w końcu się zdecydowałam. Nie żałuję usmiech.gif bardzo nie bolało, ale to chyba zasługa p.Żanety która przeprowadzała zabieg,podobno dużo zależy od nastawienia lasera i samej maszyny. Więc możesz spokojnie iść, ja byłam w studio Ikona na Urysowie usmiech.gif
  • paIinka 2015.09.14 [22:42]
    dobry laser + kosmetyczka, która się na tym zna to i bez bólu się obejdzie. wiadomo trochę zależy od tego jak wytrzymałe jesteśmy ale da się przeżyć przy dobrze przeprowadzonym zabiegu usmiech.gif polecam studio Ikona na migdałowej 10!
  • paIinka 2015.09.14 [22:43]
    dobry laser + kosmetyczka, która się na tym zna to i bez bólu się obejdzie. wiadomo trochę zależy od tego jak wytrzymałe jesteśmy ale da się przeżyć przy dobrze przeprowadzonym zabiegu usmiech.gif polecam studio Ikona na migdałowej 10!
  • paIinka 2015.09.14 [22:44]
  • grahamkaa 2015.09.23 [10:28]
    przy wrażliwej skórze, takiej jak moja, nie ryzykowałabym z depilacją laserową... o niebo bezpieczniej czuję się z depilatorem usmiech.gif technologia mknie do przodu i jest tyle udogodnień żeby depilacja była mniej bolesna, dla mnie to optymalna metoda
  • niconi 2015.10.03 [16:41]
    grahamka trochę racji masz ale trzeba pamiętać o jednym... depilator nie pozbędzie się włosów na zawsze smutas.gif ja też mam bardzo wrażliwą skóre ale bardzo chciałam pozbyć się włosów. byłam w kilku salonach. nie będę mówić o tych w których zabiegi poszły źle ale mogę powiedzieć gdzie dałam radę wytrzymać depialcję i to wcale w nie wielkim bólu. http://www.studioikona.pl/
  • niconi 2015.10.03 [16:43]
    grahamka trochę racji masz ale trzeba pamiętać o jednym... depilator nie pozbędzie się włosów na zawsze smutas.gif ja też mam bardzo wrażliwą skóre ale bardzo chciałam pozbyć się włosów. byłam w kilku salonach. nie będę mówić o tych w których zabiegi poszły źle ale mogę powiedzieć gdzie dałam radę wytrzymać depialcję i to wcale w nie wielkim bólu. http://www.studioikona.pl/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...