Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anglistka***

Dobry dermatolog na śląsku? Ratujcie!

Polecane posty

Gość Anglistka***

Czy mozecie polecic jakiegos dobrgo dermatologa? Dostalam jakas dziwna wysypke i lekarz pierwszego kontaktu powiedzial, ze to alergia;/ nic z tych rzeczy. Poszlam do dermatologa i powiedzial mi, ze musze poczekac nawet do 6 tygodni az wyskoczy do reszty i potem samo zniknie;/ zenada. Blagam poleccie mi kogos! Bez wzgledu na koszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat222
W sumie tu ci podam. Umów się do tej pani właśnie. Bardzo dobra i na NFZ. To jest numer do rejestracji. Szczeklik-Franek Anna Gabinet Dermatologiczny Katowice, ul. Chopina 1 /8a, tel. 032 2588084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też anglistka
a jak chcesz prywatnie i szybko to do body secret, stronę znajdziesz bardzo szybko. Tam przyjeżdża świetna dermatolog, która prowadzi moją skórę o dłuższego czasu. Jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.h
pani Jaworska,przyjmuje w Żorach i Skoczowie(prtwatnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka
Jaworska ? Proszę Cię ... no chyba, że prywatnie to nie byłam. Ogólnie po przepisaniu mi leków za ponad 500 zł, no i dość długim leczeniu, powiedziała mi, że już mi nie może pomóc i mam szukać pomocy gdzie indziej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam pnią dermatolog, która przyjmuje w bytomskiej klinice Amaryllis, wyleczyła mnie z trądziku, jak dla mnie to najlepsza pani doktor na śląsku, wiem co mówię bo wcześniej byłam u 3 innych, którzy nie potrafili mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dermatologa w przychodni www.medis.pl w Katowicach i mogę go szczerze polecić. Dzięki niemu pozbyłam się trądziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam !!!!!!! Dr Lilianna Smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze bardzo www.ziajasitko-dermatolog-zory.pl swietny gabinet, swietny lekarz. Jezeli jakiekolwiek problemy dermatologiczne, to smialo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglistka** 2008.08.04 Poszlam do dermatologa i powiedzial mi, ze musze poczekac nawet do 6 tygodni az wyskoczy do reszty i potem samo zniknie;/ zenada. X Szybka jestes w krytykowaniu... Ewidentnie nie wiesz, ze niektore rodzaje wysypek „wykluwaja sie” przez kilka m-cy, ba!, walka z pewinym rodzajem moze trwac do czterech lat. Idz sobie nawet do stu innych dermatologow, ale nie obmawian kogos, kto ma wieksza wiedze od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilagoś
ja mogę polecić dobrego dermatologa z Łodzi. Przyjmuje w przychodni Salve (https://salve.pl/przychodnie/oferta/poradnie-specjalistyczne-salve/poradnia-dermatologiczna-oraz-leczenie-chorob-wenerycznych/zakres-swiadczen/) i nazywa się Magdalena Oszukowska. Chociaż jest to przychodnia prywatna kilka razy udało mi się zapisać tam w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Pani doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wielu moich znajomych było u niej i zawsze odpowiednio trafia z diagnozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alena

ja zdecydowanie polecam Prof. Andrzeja Kaszubę http://klinika-urody.pl/specjalisci/andrzej-kaszuba. Opanował u mnie szalejącą od lat łuszczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×