Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fredfdfdf

dobry puder matujący

Polecane posty

Gość fredfdfdf

Mam tłustą cerę i wiele niedoskonałości, poszukuję naprawdę dobrego pudru matującego, bez koloru, Obecnie używałam kryloan używanych do sesji zdjęciowych, ale chciałabym coś zmienić :) Jaki możecie mi polecić sprawdzony, dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasy kasy ;;;;
nie ma takiego wszystko szkoda hajsuu bo i tak sie swiecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej kikiki
Ja używam obecnie pudru bambusowego z jedwabiem i owsem z biochemii urody. Jest w postaci białego proszku, trochę pyli jak się go nakłada ale lubię go. I chyba całego przez rok nie zużyję :) Dobrze matuje i co najważniejsze nic mi po nim nie wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredfdfdf
ten kryloan u mnie swietnie się sprawdz,a ale jest biały i szczerze jeśli to jest puder do sesji zdjęciowych to nie raz mi na zdjęciach wychodzi biała twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredfdfdf
a gdzie można go kupić? ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie najlepiej dziala puder synergeen czy jakos tak made in rossman Groszowa sprawa a daje dlugi efekt. Wyglada bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdd
polece ci cos super sama wyczytalam miesiac temu na forum i dziala jak zadnej puder matuacy MAKA SIEMNIACZANA-skrobia ziemnaiczana wsypałam sobie do pudełka po inym sypkim pudrze matuje cały dzien nie zosatwia zandhych sladow nawet jak dam duzo to nic bialego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddyslide
Zaciekawiła mnie kwestia używania mąki ziemniaczanej jako pudru transparentnego. Czy ktoś jeszcze próbował tej metody? Nie wygląda się wtedy jakoś dziwnie (biało)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makahaha
mąka ziemniaczana jest dobra do pupy niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZOBACZCIE
Pisałam juz kiedyś, że używam mąki ziemniaczanej... Pamiętam, jak dziewczyny zrobiły ze mnie dziwadło :) A teraz okazuje się, że tej mące żaden puder nie dorówna :) Jest transparentna całkowicie, nie można dać za dużo bo wiadomo, będzie widać (tak, jak każdy puder). Nie kryje-mam piegi, więc wiem z autopsji :) M Mąka ziemniaczana jest podstawowym składem wielu pudrów matujących, tyle, że kosztuje 3 zł :) Można dodać trochę krzemionki, ale nie wiem, gdzie kupić opakowanie mniejsze niż 1 kg :D :D P.S. Skórę mam łojotokową, dzięki mące nie błaźniłam się w lecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokatek24
Hmmm możesz też spróbować mineralnego podkładu, jeśli chodzi o kolor to bez problemu jakiś neutralny dobierzesz, ważne że dobrze kryją, polecam Podkłady IT Everyday minerals do cery ze skłonnościami do przetłuszczania się. Na mnie i moimi problemami z trądzikiem się sprawdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitikitiki
ja swoja tłustą cerę matuje transparentnym pudrem Velvet od Earthnicity- efekt utrzymuje się naprawdę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytttka
Dobry puder maskujący potrafi zdziałać cuda. Ja używam matująco kryjącego z Biodermic. Lubię go, bo nie brudzi ubrań i nie zatyka porów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajną ofertę unikalnych, sprawdzonych kosmetyków znajdziesz w sklepie internetowym www.Coletia.eu Oni specjalizują się w markach amerykańskich i azjatyckich (mają świetne preparaty japońskie). Wspomagam się ich pudrem matującym Innisfree. Produkt w pełni naturalny, nie podrażnia, pasuje do cery wrażliwej. Wspomagam się nim, ponieważ mam „świecącą twarz”, nawet przy lekkim wysiłku. Z tym pudrem problem ustępuje praktycznie na cały dzień. To jedyny puder, który faktycznie mnie odświeża, a używałam wielu podobnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie spisuję się puder mineralny z annabelle minerals, własnie matowy. Ma tlenek cynku i inne minerały które dbają o skórę ale zarazem poprawiają jej wygląd. Makijaż wygląda bardzo naturalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz rodzaj skóry, ja mam mieszaną z trądzikiem ciekawe czy ten puder z annabelle spisałby się do moich niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba uważać przede wszytkim żeby puder matowiał skórę ale nie wysuszał jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś się pyta to odpowiada się więc nie co to za wiadomość że spam, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a te z annabelle jak reagują przy skórze z trądzikiem, radzą sobie z kryciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten puder z annabelle to jak nakładasz na skórę, za pomocą czego? co pod niego kładziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo ja właśnie dostałam taki puder z annabelle pod choinkę i wraz z nim pędzelek więc pędzelkiem się nakłada. Dziś delikatnie odsypałam w wieczko i z wieczka za pomocą pędzelka nakładałam na twarz. Ogólnie fajna konsystencja, skóra jest miękka. Puder miałam przez cały dzień i nie świeciła mi się twarz, chyba z racji tlenku cynku który jest jednym ze składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puder bambusowy z któregoś ze sklepów z produktami naturalnymi albo zwykły puder Wibo HD z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu przekonałam się do minerałek z annabelle. polubiłam je, mają fajny skład i faktycznie skóra wygląda świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Ewen
Coś Ci polecę. Używałam wielu pudrow z różnych półek cenowych bo szalenie zależało mi na macie a niestety cera mieszana wygląda jak wygląda. Super okazał się biały puder ryżowy, firmy Ecocera, białe opakowanie z zielonymi akcentami. Jedyna jego wada jest nakładanie bo jest sypki i niewygodny ale i na to znalazłam sposób. Najlepsze jest to że kosztuje 17 złotych, mam go już trzy miesiące i chyba nigdy go nie skończę. Nie zamienię na żaden inny. Choćby podsuwano mi i lancome :):) pełen mat, nie nadaje koloru, wygładza, nie wysusza, zgrywa się z podkładem, bronzerem czy co tam używasz. Bajeczka, każdej koleżance polecam a mi rzadko co pasuj e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdził się mineralny puder z annabelle, w składzie ma kilka minerałów, którę faktycznie dbają o skórę, mam matujący i przy mojej skórze sprawdza się super, skóra nie świeci mi się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaRolska
Myślę , że najlepszy będzie puder matujący z Annabelle Minerals nakładam go pędzlem do podkładu z tej samej firmy. Wszystko wygląda świeżo i naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam na stronie to annabelle maja tlenek cynku w składzie, więc (ktos pytał) do cery trądzikowej jak najbardziej, bo ten tlenek zalecza pryszcze czy krosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×