Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fredfdfdf

dobry puder matujący

Polecane posty

Gość gość
ooo to mi by się przydał taki puder z takim tlenkiem, a ile kosztuj taki puder annabelle, bo powiem szczerze że nie słyszałam o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
to niedrogie kosmetyki, coś koło 30zł na stronie annabelle, sklep internetowy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam za 34-35 zł za puder, wiem że też w święta mieli promocję ale trzeba wejść na ich sklep i zobaczyć ;) Ale i tak bez promocji to i tak nie oszukujemy się za 35 zł to nie dużo, biorąc pod uwagę że skłąd to ok 3-4 minerały tak więc naturalne kosmetyki nawet są droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
no ja więcej płaciłam za puder astora, a szczerze mówiąc jakiś rewelacyjny nie był, a annabelle się długo trzyma, widzę, bo się nie świecę po kilku godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tanszych to transparentny z wibo jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi jakoś transparentny nie podszedł, mam puder z annabelle mineralny i w zupełności mi wystarcza. Miał o wiele lepszy skład niż inne pudry dlatego też go wybrałam. Tylko minerały bez zbędnych zapychaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
mineralne to do siebie maja, ze skladników jest mało, w annabelle dokładnie 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam żadnych pudrów mineralnych ale coraz bardziej właśnie zwracam na skład zarówno jedzenia jak i kosmetyków wiec zobaczę i poczytam co mają ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Artdeco Fixing Powder? Moja koleżanka - przyszła pani wizażystka sobie chwali. I jest w przystępnej cenie 39zł jak za markowy kosmetyg wg mnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywałam, nie mialam okazji, ale skoro wizażystka poleca...ten z annabelle tez w podobnej cenie, ok. 30zł. Mialam za to kiedyś puder za 100zł i powiem szczerze, ze nie widzialam jakiś szczególnych cudów co do jakości w porównaniu z tańszymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena nie niestety nie zasze znaczy jakość. Wiadomo za 15 zł nie kupi się dobrego pudru ale np ja kupuję też za 35 zł mineralny i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zobaczę jaki ma skład ten annabelle bo muszę na to patrzyć bo strasznie uczulają mnie niektóre składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
w annabelle masz tylko 4 skladniki i nieuczulajace, wiec nie powinno byc zadnej reakcji alergicznej, po ich uzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko 4 składniki, to naprawdę mały skład nawet nie widziałam jeszcze takiego. A ile kosztuje taki puder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
wejdź sobie na stronę annabelle i tam są ceny, koszt pudru to ok. 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa oki dzięki, już zaraz sobie zobaczę a jaki czas wysyłki, mam urodziny za tydzień i chciałabym już się nim pomalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarunia887
Jeśli chodzi o puder matujący mój faworyt to ten z Annabelle Minerals. Ładnie matuje nawet ultra tłustą skórę przy czym nie ma efektu ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenesa77
Moją alternatywą na lato i wiosnę jest puder kryjący z Annabelle Minerals. Lekko kryje i na długo matuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie się sprawdził puder kompaktowy z Pierre Rene. Matuje moja skórę na cały dzień i nigdy nie mam z nim problemów. Do tego ma bardzo fajne i poręczne opakowanie, które można zabrać ze sobą do torebki. W środku mamy gąbeczkę i lusterko do przypudrowania twarzy w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że nie kupisz dobrego pudru za 15 zł? Ja kupuje puder Miss Sporty mozaikowy i muszę przyznać, że jest świetny, nie kruszy się skóra wygląda na wypoczętą, a cena waha się między 15-20 zł - w zależności czy trafię na promocję czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkot222
Może puder kryjący z Annabelle Minerals? Stosuje go od jakiś 7 miesięcy i rzeczywiście stan mojej cery uległ poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokyo z Bikora jest świetny. Fajnie się u mnie sprawdza a mam go już jakiś czas. Nie jest ciężki, fajnie matuje niedoskonałości i długo zostaje na twarzy:) nie robi maski i bez talku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Górecka
Może puder mineralny z Annabelle Minerals? U mnie sprawdza się świetnie. Mam cerę tłustą . Po przypudrowaniu nie muszę przejmować się, że będę w pracy świecić się jak choinka. Jeden z moich lepszych pudrów. https://www.eshopannabelle.com/pl/37-pudry-mineralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, annabelle bardzo dobrze matuje, ale kazdy puder matuje, kwestia tego ile sie utrzymuje na twarzy i wspomniany akurat bardzo długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarka2312
Tokyo z Bikora! U mnie fajnie się sprawdza i zdecydowanie jest moim faworytem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×