Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fredfdfdf

dobry puder matujący

Polecane posty

Gość Palinek
Ja uwielbiam pudry transparentne. Tokyo z Bikora to mój zdecydowany numer jeden. Matuje najlepiej z wszystkich, jakie do tej pory testowałam, a trochę ich było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam kredę do tablicy albo świeży cement z budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenabuczor
Cement z budowy polecany przez każdego murarza. Podobno dobrze trzyma :D Tak na serio ja korzystam z pudru w kamieniu. Po proszkowanym miałam problemy z cerą. Więcej informacji pod linkiem: http://shzmykwa.pl/2018/01/29/dobre-pudry-w-kamieniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolka

Sprobuj czegos z eveline. Ja mam teraz ich puder brzoskwiniowy. Delikatnie matuje, ale tez troszke rozswietla, co daje idealny makijaz. Skora jest delikatnie zmatowiona, ale ma ladny naturalny glow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dobrze sprawdził się puder matujący z eshopannabelle. Ma drobną konsystencję i co najważniejsze jest mineralny przez co nie zapycha mnie jak inne pudry. Dodatkowo ma jedwabiste wykończenie . https://www.eshopannabelle.com/pl/pudry-mineralne/215-matujacy-puder-pretty-matt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2017 o 11:40, Gość Palinek napisał:

Ja uwielbiam pudry transparentne. Tokyo z Bikora to mój zdecydowany numer jeden. Matuje najlepiej z wszystkich, jakie do tej pory testowałam, a trochę ich było 😉

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowykinkin

Jeśli mam polecić dobry puder matujący to zdecydowanie ten z eshopannabelle. Ma lekką konsystencję i co najważniejsze przy mojej tłustej skórze matuje na długo. Używałam już wiele produktów, które miały matowić ale skóra w szybkim tempie się bardzo świeciła. Teraz wystarczy jedna mała poprawka pod koniec dnia, żeby makijaż wyglądał równie dobrze wieczorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×