Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyna XL na plaży

Polecane posty

Gość gość

Witam, otóż chciałabym poruszyć dość delikatną kwestię, dlatego z góry podziękuję za hejty bo i tak sama wystarczająco potrafię się zdołować... uważacie że dziewczyny w rozmiarze XL powinny wychodzić na plażę w bikini? W całym swoim 24-letnim życiu pojawiłam się na plaży kilka razy, a jeśli już się rozebrałam to z kumpelą podobną sobie. Teraz kolega chce mnie wyciągnąć na weekendzie i to już kolejny raz, więc kolejny raz mi głupio odmówić, bo go strasznie lubię i mi się podoba, a niesamowicie (o czym świadczy fakt, że piszę o tym na forum) się krępuję... od razu zaznaczam, że pytam tylko o strój dwuczęściowy, jednoczęściowy nad zalewem nie wchodzi w gre, bo żadnej takowej osoby nie widziałam. Tak, mogę pojechać i udawać okres, czy jakąś chorobę, ale po co w takim razie tam jechać, skoro mam się smażyć i pocić na słońcu. Liczę na szczere opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masa ciała, wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
172 cm, 79-80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jednoczęsciowy nie wchodzi w grę ? jakiś odgórny zakaz jest ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam, że nie wchodzi to nie wchodzi. Proszę o wypowiedzi w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od sylwetki czy więcej Masz tłuszczu czy mięśni. Ale jedz po co marnować życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobny wzrost i wagę i na plażę, baseny itp. zakładam strój dwuczęściowy. Dodam jeszcze że nie mam idealnego ciała po porodzie.... porostu nie przejmuję się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tłuszczu... nie mam figury klepsydry niestety, no mam większy biust, a nogi mnie nie krępują, mam jakie mam... raczej mi chodzi o brzuszek, nie mam wcięcia w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusza tuszy nierówna. Ja mam rozmiar 42, jestem wysoka, ale mocno otłuszczona i z cellulitem:( Pokazać się na plaży nie zamierzam. Ale widuję babki XL czy nawet XXL z jędrną skórą, mimo że dużo ważą. Mają pełne kształty, ładny biust i wagę rozłożoną równomiernie. Są takie apetyczne, chociaż nie każdemu się akurat taki typ atrakcyjności musi podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz! Czemu nie? Ja nie zwracam uwage na wage i wyglad innych osob na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz spory biust, to spoko, uwaga kolegi nie przeniesie się na brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie było zaskoczeniem, że na plaży za granicą jest mnóstwo kobiet o figurach dalekich od ideału. Teraz się przyzwyczailam do obecnosci kobiet otylych i starszych ( dobrze po 60 tce) . I wg mnie jest to jak najbardziej naturalne. Szkoda ,że w Polsce jeszcze się takie wątpliwości pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie zaraz mi ktoś zarzuci leczenie kompleksów... ale w sumie tak, w jakimś tam zakątku świadomości na pewno bym chciała usłyszeć, żeby nie przejmowac się ciałem... tyle ze ja własnie mam problem z samoakceptacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie to też miałam na myśli, ja mam manie oglądania innych ludzi bo się wstydzę... dlatego jestem ciekawa jak to widzą inni... no mam średni biust aczkiolwiek w staniku od bikini wygląda fajnie i poniekąd może zwracać uwagę ;) czymś się trzeba ratować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem taka gruba i otluszczona. Na plaży jeszcze nie byłam ( kg po ciąży), ale na basen jeździmy. Szczerze - dluuuugo się krepowalam, a jak poszłam przeżyłam szok. Babki wcale nie lepsze ode mnie. Szczególnie te w brodziki z dziećmi. Oczywiście super laski też są... No ale.. Tylko że ja jestem stara już. Ty pewnie młoda bardzo i zobaczysz...dojrzejesz do pewnych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×