Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość somebody_else***

FOTODEPILACJA - opinie, efekty !

Polecane posty

Gość somebody_else***

witam :) planuję wybrać się na fotodepilację do salonu no mas vello - mam straszny problem z owłosieniem - jest mocne i czarne, żyletka jest nie skuteczna,po ogoleniu skóra nadal wygląda jakby była nieogolona przez czarne cebulki, które są ciągle widczone, a po użyciu depilatora lub wosku włosy wrastają się bardzo głęboko i tworzą brzydkie blizny :( tak więc byłabym bardzo wdzięczna za jakieś opinie i opis efektów po fotodepilacji :) czy po fotodepilacji (mam na myśli odpowiednią ilość zabiegów, która jest potrzebna danej osobie, a nie jeden zabieg.) włosy nie odrosną już nigdy, nigdy??? (boże, to byłoby cudowne!:)) piszcie i podzielcie się wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karazabor
Ja mam mieszane uczucia. Robie sobie pachy i bikini.Wlosy sa rzadsze przez tydzien ,ale do kolejnego zabiegu odrastaja takie same. A ostatnio uslyszalam ze tak jest ..ze moze ich byc wysyp po 2 zabiegu .do tego zauwazylam ze poce sie bradziej. nie wiem czy to ma wplyw na hormony. narazie nie polecam. jak dojde do ostatniego zabiegu.wtedy bede mogla bardziej sie wypowiedziec. jestem ciekawa innych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami19
Witam:) Ja dziś jestem po pierwszym zabiegu fotodepilacji. Mam bardzo mocne, czarne włoski, na które nie działa nawet wosk, bo tak mocno siedzą w skórze, że niestety ciężko je wyrwać. Dodatkowo po maszynce skóra robi się czerwona, podrażniona, po kremie tak samo i wieczne strupy i stany zapalne. Mimo że włosy są ogolone, czarne cebulki wciąż prześwitują przez skóre. Czytałam rózne opinie o fotodepilacji, ale zdecydowałam się zaryzykować. Zabieg był praktycznie bezbolesny, takie ukłucia, czasem silniejsze a nieraz słabsze. Widać było dymek ze spalonego włosa. Teraz czekam na efekty. Podobno czeka się na nie ok 2 nawet do 3 tygodni. Wtedy włos wypada razem z cebulką. Będę obserwowałą i dzieliła się tymi obserwacjami;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banaszka
Planuje wybrac się na fotoepilacje, bo mam straszne problemy z nadmiernym owlosieniem. Chciałabym sie dowiedzieć, jakie są efekty dlugoterminowe? Czy sa Panie zadowolone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
up up :) niech ktoś jeszcze sie wypowie na temat fotodepilacji w NO MAS VELLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami19
jestem po 2 zabiegu w nomasvello. Włosy przestały rosnąć, wyrastają pojednycze, nie robi się stan zapalny tak jak miałam przy użyciu maszynki. Ale wkurza mnie, że pod skórą widać czarne cebulki. nie wiem czy trzeba czasu aż wypadną lub wyjdą spod tej skóry. Używam peelingu i balsamuje. wogóle kolejne włosy wyrastają strasznie powoli. więc jeszcze jeden zabieg zrobie przed wakacjami. Potrzeba około 5-6 zabiegów. Więc po moim drugim i tak są fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na 7 zabiegach,w trkcie zabiegów jest spowolniony odrost wlosow i to sie faktycznie zauwaza,ale po zaprzestaniu nadal rosna,dla mnie z perspektywy czasu wyrzucone pieniadze w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem juz po 5 zabiegach na pachy w salonie nomasvello i jestem bardzo zadowolona! Pani wytłumaczyła mi ze trzeba zrobić kilka zabiegów ponieważ włosy są w rożnych fazach wzrostu, najlepsza jest ta 1. Zabiegy są praktycznie bezbolesne, to co było odczuwalne to tylko delikatne ukłucie. Polecam salon w Gdyni, Panie są tam rzetelne i bardzo dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manieczka22222
Ja również korzystam z zabiegów w nomasvello w Bydgoszczy i jestem bardzo zadowolona. POLECAM, ipl jest zdecydowanie lepszy niż laser!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likonka
Przyznam się szczerze, że mam dość używania maszynki. Po jednym dniu już odrastają włoski. Postanowiłam udać się na zabieg fotodepilacji. Jestem po 2 takich zabiegach na których byłam w Yasumi epil i jest naprawdę dobrze. Pozbyłam się nadmiaru owłosienia, jeszcze 2 zabiegi i powinno być naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja sama nie mam problemu z włoskami (jestem blondynką), ale mojemu facetowi przydałby się chyba taki zabieg. Wbrew pozorom istnieją mężczyźni, którym przeszkadza nadmiar owłosienia np. na plecach. Słyszałam, że w takim przypadku fotodepilacja to dobry pomysł. Polecono mi klinikę medycyny estetycznej dr Wasiluka, gdzie wykonywane są zabiegi E-light specjalnym urządzeniem IPL, które usuwa nawet jasne włoski bez ryzyka poparzenia. Co o tym myślicie, polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Skończyłam cały kurs (czyli 8 zabiegów miałam), do póki chodziłam było spoko, przestałam chodzi - włosy zaczęły rosnąc jeszcze szybciej. Więc nie polecam. SZKODA KASY I CZASU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l4m3ka
Jeśli przymierzasz się do zabiegu, polecam poczytać http://misjame.pl/services/fotoepilacja-gladkie-nogi-caly/. Sama też się poważnie nad tym zastanawiam, bo wygoda wielka z tym jest. aktualnie jestem w ciąży więc parę miesięcy muszę poczekać ale po porodzie się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy któraś z Was pomyślała co dzieje się z energią, która nie trafi w cebulkę włosa ? Powierzchnia skóry, która jest niepotrzebnie naświetlana to z 90% - czyli większość energii idzie gdzieś w ciało. Naprawdę jesteście tak naiwne myśląc, że to nie jest szkodliwe ? Aby za parę lat się nie okazało, że to niszczy DNA komórek i jest rakotwórcze. Cóż były czasy - tak koło roku 1900, że uważano przez parę lat, że krem z radioaktywnym radem jest wspaniałym środkiem do depilacji - włosy wypadały od razu - a po paru latach poza włosami padały ich właścicielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×