Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lovemo

gdzie kupic najtansze kosmetyki?

Polecane posty

Gość lovemo

musze kupic naprawde wiele kosmetyków. mieszkam w malym miescie i stad to pytanie. gdzie sa tansze? w malym miescie czy duzym? w malym sklepiku czy w sieciach: rosmann, natura itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kiosku ruchu
sobie kup badziewiaro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużty nie wciągaj dziewczyny
w jakieśszajsy typu avon i inne katalogowe firmy. Ja proponuje ci polowaćna promocje w Rossmanie, ja kupuje tylko kosmetyki w promocji, a w Rossmanie sąone często. Noi mogępolecićtaniafajnąfirmęBabydream dostępnąwłaśnie w Rossmanie-kosmetyki dla dzieci, niechemiczne w sam raz dla młodej osoby/ Ja wybieram sieraz na jakiśczas do Rossmana i tam kupuje w promocji farby do włosów, szampony, odżywki itp. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nie masz śmioałości się podpisać.... ja nikogo w nic nie wciągam tylko składam propozycję a każdy ma możliwość wyboru:) A tak swoją drogą... ciekawe jak bedzie wyglądać twoja skóra naładowana chemią i hormonami odzwierzęcymi za kilka lat.... ale to też Twój wybór. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli promujesz Avon albo Oriflame, to nie bądź taka mądra bo maja takie same gówna jak te kosmetyki za 10zl. ps dla mnie kosmetyki za 10 zl nie sa wcale bardziej gówniane od tych za 50:O inna firma i nie płaci się za markę - z reguły to wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużty nie wciągaj dziewczyny
to czemu ty nie napiszesz od razu o co chodzi tylko taki podchody.. napisz co to za firma, ceny itp skoro ci tak zależy na innych... To ty nie masz chyba odwagi napisaćco to za 'cudeńka', napisz co i jak to może ci sietrafiąjakieśklientki. Tylko ze za wysyłke zapłacą tyle ile akurat wynosząpodatki itp przy jak to piszesz przechodzeniu z rąk do rąk-producent-hurt-detal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... naprawdę nie rozumiem.... chyba powinniśmy sobie pomagać a nie wszystkich krytykować? to była moja propozycja i moja opinia... a jak napisałam klażdy ma możliwość wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahaha
oriflame wcale nie ma takich tanich kosmetykow bo widze ze jestes z tej firmy. a swoja droga jakosciowo tez nie sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że używałaś tych kosmetyków i możesz się w ten sposób wypowiadać? Chcę Ci tylko powiedzieć, ze wszystkie sondaże czy badania z niezależnych firm, jak również nagrody od kosmetologów i dermatologów potwierdzają jakośc tych kosmetyków jako jednych z najlepszych. Polecam zainteresowanie się tym tematem, jeśli chcesz się wypowiadać o jakości kosmetykłów. A co do ceny..... nie kupisz mercedesa w cenie malucha. Jednak czy krem za ok 20 zł to taki ogromny wydatek? Myślę, ze jednak nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, używałam.. nawet byłam konsultantką - ale szybko zrezygnowałam, bo nie potrfaię wciskać komuś kosmetyków, które nie spełniają moich oczekiwań i są dla mnie beznadziejne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokokoko
a ja mysle ze kazda konsultantka bedzie gadac tak jak typowy sprzedawca. zachwalajac swoj towar. uzywalam dawno dawno temu tych kosmetykow i niestety nie bylam zadowolona. mam prawo. i mimo tego ze nie uczulaja to jenak mam wrazliwa cere i pozyczylam od kolezanki cien i tak mnie wysypalo ze ehhh. wiec takie pirdu pirdu do mnie nie rpzemawia. ze twoje kosmetyki najlepsze. juz wole irene eris. ktora ma podobne ceny i inglota. bo sa w podobnych cenach a jednak wyprobowane i o niebo lepsze oczywiscie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheminkaa
AnDa_ nie do końca się z tobą zgodzę.... akurat mam wykształcenie chemiczne kosmetyczne i powiem jedno-wyprodukowanie kosmetyku jest proste.tylko gorzej jest go sprzedać:tak zawsze mawiał mój doktor:) nawet ostatnio przedstawił mi kosztorys np.farby do włosów znanej amerykanskiej firmy i po odjęciu wszelkich kosztów związanych z produkcją,między innymi opakowanie, cena samego kosmetyku wyszła groszowa:D nie mówię,że tanie kosmetyki są tak samo dobre jak drogie,bo różnica w jakości jest zawsze,ale te wasze super produkty za bóg wie ile,to bardzo często jeszcze większy szjas!!! cena kosmetyku w 90% zależy od firmy, tak samo jak z ciuchami-płacimy tylko za metkę:P więc zastanówcie się i kupujcie to co dobre a nie fajnej firmy. Ja osobiście od lat kupuję tanie kosmetyki i jakoś nie mam zniszczonej skóry, a chemię mamy wszędzie i bardzoje trujemy się tym co spożywamy niż wsmarowujemy w ciało!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to jest Twoje zdanie na ten temat. Ja swojego zdania nie zmienię, bo od kiedy zaczęłam używać tych kosmetyków nie mam żadnych problemów z cerą i nitk komu je poleciłam również, nawet osoby, które tweirdziły, że są alergikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheminkaa
chemia kosmetyków jest bardzo prosta, pomyslcie gdyby to było skomplikowane to było by tyle prosuktów na pólkach w sklepie:) a jeśli kosmetyki były by wytwarzane z naturalnych,zdrowych składników,to nie było by problemów zdrowowtych z ich stosowaniem,a sa gdyż każdy ma inna cerę,inną wrażliwość. kosmetyki sprzedawane masowo,gdzie ładuja wszystko co leci,to dobiera prawdziwa bomba chemiczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzisz nam Anda w końcu
co to za firma od tych kosmetyków?? Umieram z ciekawości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokokoko
no widac ze kolezanka z orflame bo ma stopke pod tekstem do swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwiwadlo
E tam , do wszystkiego trzeba miec dystans i zachowac umiar. wiesz, mnie szkodza trawy, zboza, topola, brzoza , co nie oznacza, ze mam innym opowiadac o ich szkodliwości. Człowiek jest skomplikowany i kazdemu pomaga i szkodzi co innego. Nawet na zwykły rumianek mozna byc uczulonym, recepty na to nie ma. Ja bardzo czesto reaguje alergia na apteczne kremy, a zwykłe z drogerii są dla mnie Ok. dla przykładu uczula mnie Iwostin, i Seria AA HELP. Co prawda juz Avene jest Ok. I CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzisz nam Anda w końcu
hehe racja, nie zauważyłąm, heh no to tym bardziej sięośmiesza dziewucha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokokokoko moje gratulacje za spostrzegawczość:) ja nie ukrywałam się przecież o jaką firmę mi chodzi cheminka zgadzam się z Tobą co do tego, ze kosmetyki sprzedawane masowo to bomba chemiczna, ale naprawdę sprawdź co w Oriflame jest, jakie są składniki. Oczywiście nie jestem chemikiem i ja się na tym nie znam mogę tylko polegać na ludziach, którzy mają wieksza wiedzę ode mnie i na opiniach specjalistów. Polecam również kosmetoga Dominikę Zaborowską dominika.zaborowska@oriflame.com.pl , która zna nasze laboratoria i ma wszelkie dostępne informacje na temat tych właśnie kosmetyków, jak i innych również. Bardzo proszę porozmawiaj z nią a napewno powie Ci zdecydowanie więcej niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
pytanie do Anda: kiedys uzywalam jednego pudru z oriflame. dzieki niemu wyleczylam tradzik, zawieral chyba jakies wyciagi z kielkow przenicy itp. fakt,ze bylo to ok 12 lat temu i chcialam sie zapytac czy te pudry dalej istnieja? dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzisz... trochę więcej szacunku jeśli piszesz do kogoś kogo nie znasz. Nie obraziłam tu nikogo i nie zasługuję na to żeby ktokolwiek mnie tu obrażał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
Andzia - odpowiedz prosze,bo wazne dla mnie. dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmp:) o ile się orientuję tego pudru już nie ma, receptury wciąz się zmieniają są udoskonalane.Nie wiem też co to za puder był bo wtedy mnie jeszcze w firmie nie było. Ale jeśli chcesz zawsze możesz wejść na stronę i zobaczyć co jest w aktualnej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokokoko
zdradzisz ona ma racje. robi to co robi. i dobrze jej z tym. ja juz powiedzialam ze nie lubie tych kosmetykow. oo sory kiedys mieli takie sliczne perfumki i jedna rzecz ktora maja lepsza od avonu to lakiery do paznokci. ale jak juz powiedzialam mam bardzo wrazliwa skroe wiec uzywam tego co mi nie szkodzi. a ogolnie mam gdzies co tam ktos wsadzil. cena jak cena dla mnie troche za wysoka jak na jakosc tak jak w avonie. szczegolnie ze np w usa jest to tanse z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytam składy kosmetyków - takich za 5 zł do twarzy nie kupuję, bo zwykle są pełne jedynie najtańszych wypełniaczy. te, które zawierają jakieś sensowne składniki, to wydatek rzędu ok. 20 zł.... i dalej już właściwie nie ma różnicy w jakości, 60 zł czy 200 zł to już tylko kwestia marki. tak samo podkładów czy tuszów nie kupuję tańszych niż ok. 20 zł - akurat tak się złożyło, że te tańsze za każdym razem były badziewne i więcej nie ryzykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraska
Anda, nie zgodze sie z toba. jezeli sklad kosmetykow w oriflame (swoja droga to co mowisz to marketing w czystej postaci,ot co) sa takie zdrowe moze podaj sklad jakiegos kremu lub szamponu hmmm? wtedy zobaczymy ile w tej chemii i nie bedziesz juz miala argumentow. sklad kosmetykow z oriflamu znam i to sama chemia, skladniki moga dzialac drazniaco na skore, wywolywac alergie a nawet dzialac teratogennie, avon i oriflame to 1 wielki syf. ciekawe ze piszesz ze to zdrowe i jeszcze zaslaniasz sie chemicznym wyksztalceniem... smieszna jestes... chemiczne wyksztalcenie to chyba zdobylas w podstawowce wypisujac takie brednie! i musisz sie wtacic na kazdym topiku mimochodem dodajac ze oriflame jest najlepszy i jestes konsultantka.... zalosna jestes! ja polecam Ziaje. kosmetyki naturalne i tanie,nie dlatego ze kiepskie ale dlatego ze do ich produkcji uzywa sie prostych skladnikow ktorych wytwarzanie nie wymaga skomplikowanych procesow chemicznych w laboratoriach. Proponuje krem bilipidowy CALMA HLC, 10 zl a dziala rewelacyjnie, sklad duzo bardziej przyjazny niz np Garnier. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraska... czytaj dokładniej proszę moje wypowiedzi. Nie zasłaniam się chemicznym wykształceniuem bo go nie posiadam, z wykształcenia jestem matematykiem, a cheminkaa mówiła, że jest chemikiem.. i jak wcześniej zaznaczyłam proszę o ciut więcej kultury, nikogo tu nie obraziłam i nie zasługuję na to żeby mnie obrażać. Swoje zdanie możesz wypowiadać ale bez inwektyw pod moim adresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
AnDa - wiesz co? sama widzisz,ze nie bylo dobrym pomyslem reklamowac sie na kafe. fakt,kazdy ma swoje zdanie ale kultury na kafe niesety nie uraczysz. Proponowalabym ci,nie przeswiadczac tutaj ludzi o dobrodziejstwoe oriflame bo sama wiesz,ze sa tez inne dobre kosmetyki. a twoja dobra wolna jest tutaj odbierana jako atak a co gorzej,zawsze znajdzie sie osoba co potraktuje cie jak smiecia. a tego naprawde nie chcesz chyba? szczerze mowiac,wiecej chetnych znajdziesz na allegro jak na kafeteria.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmp 🌻 dziękuję za miłe slowa:) jednak na allegro nie sprzedaję kosmetyków gdyż jest to wbrew zasadom Oriflame. Oczywiscie są osoby, które tak postępują lae działają nieetycznie. Poza tym ja nie chcę nikomu niczego sprzedać, tylko mówię o tym czago sama używam... Ale masz rację nie ma sensu zostawiać jakiejkolwiek wypowiedzi jeśli mam być narażona na takie traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×