Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umilka

Gdzie w Krakowie leczenie melasmy?

Polecane posty

Gość umilka

Cześć wam! Kojarzycie może gdzie w Krakowie wyleczę laserowo melasmę? Od paru jakiegoś czasu mam ją na policzkach i nie wygląda to ładnie. Poza tym słyszałam że jednak lepiej ją leczyć niż zostawić wiec wolałabym się tym jakoś sensownie zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melasma czyli przebarwienia? wiesz może z czego Ci się coś takiego zrobiło? moja kuzynka to miała ale nie wiem w końcu jak się tego pozbywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umilka
Możliwe że przesadziłam ze słońcem na wakacjach, cholera wie :/ Czytam że to mogą być też zmiany hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimkala
Z tego co ostatnio widzialam w krakowie leczeniem melasmy zajmuje sie vesuna. Dopiero ten zabieg wprowadzili ale chyba juz go wykonuja. Możesz sobie tam zadzwonić albo napisać i zapytać http://vesuna.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umilka
A orientujecie się może ile to kosztuje i ile takich zabiegów trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimkala
Nie wiem dokładnie ile to kosztuje. To chyba zależy od tego jak duże jest przebarwienie. Pewnie określa to już dokładniej lekarz. Ilość zabiegów też od tego zależy. Na pewno robi się je z 4-5 tygodniowymi przerwami więc ta kasa Ci się rozłoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsalala86
A na czym dokładnie polega taki zabieg? Na jakiej zasadzie działa ten laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasannka
A to leczenie melasmy można w ogóle robić jeszcze teraz na wiosnę? Trochę się zagapiłam po lecie i obudziłam się dopiero teraz jak mam jechać na wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papushka
no nie wiem czy już teraz nie będzie za późno. Najlepiej umów się na jakąś konsultację zanim umówisz się konkretnie na zabieg. Na lasery to już chyba taki ostatni moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casabian
byłaś na tym zabiegu? no bo własnie mnie też się wydaje, że teraz to już trochę za późno, chociaż z drugiej strony pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza, więc moze po konsultacji z lekarzem możnaby spróbować. Z tego, co wiem, to najlepiej na takie rzecyz się zapisywac po lecie, jak juz słonce tak mocno nie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avocuddle
a to nie zależy od tego, jak duże są przebarwienia i gdzie się znajdują? nie jestem ekspertem, ale jak przebarwienie jest małe i nie na środku twarzy to po zabiegu krem z wysokim filtrem powinien załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemondrop
chyba bym nie ryzykowała, najlepiej jednak zapytać lekarza. Miałam wczesniej w tej vesunie robioną serię mikrodrmabrazji i przy ostatnim zabiegu zapytałam panią doktor o leczenie melasmy, no i ona zalecała, żeby z tym poczekać do jesieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej udać się na konsultację dermatologiczną, lekarz na pewno powie Ci od czego są te przebarwienia lub melasma, a następnie usunie je skutecznie. Moja koleżanka polecała Klinikę dr Legrand, dlatego ja tam byłam na zabiegu Clearlift i jestem bardzo zadowolona, bardzo profesjonalnie i rzeczowo podchodzą do pacjenta, widać że zależy im na jego dobru. Lekarz który mnie oglądał, bardzo dobry, od razu wiedział, że potrzebuje odżywienia skóry. https://www.drlegrand.pl/laser-harmony-clearlift-odmladzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva5678
Jeśli chodzi o usuwanie melasmy to mi polecała Pani kosmetelog Discovery Pico, pozwala szybko si etego pozbyc i jest podobno bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papierówka77
A coś więcej o tym wiesz? jakieś przeciwskazania, wskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina855
Polecam klinikę Dr Legrand w Krakowie. Po ciąży rownież pojawił się u mnie problem jakim jest melasma właśnie na policzkach. Zdecydowałam się na zabiegi laserem dye-vl i już po pierwszych zabiegach widać różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwałam melasme laserem Pico w vesunie w Krakowie. Sporo zabiegów (aż 6), Sporo bólu... kilka dni po zabiegu wyglada sie złe... ale efekt petrada! Mało co zostało! W końcu mogę chodzić bez grubego makijażu :) moje koleżanki miały podobne przebarwienia po ciąży i robiły jakiś inny laser Ale efekt marne... teraz myślą o vesunie w bonarce. Pani Agnieszka z Vesuny wszystko wyjaśniła, a same zabiegi zdobiła mega profesjonalnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×