Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałgosiaTracz

Gold luteina na zmęczone oczy ?

Polecane posty

Gość MałgosiaTracz

Co sądzicie o Gold Luteinie http://www.olimp-labs.com/11,13,422/Produkty/GOLD-LUTEINA.html?cookie=1 ?? Czy faktycznie sprawia, że oczy nie pieką i nie bolą? Jestem na etapie, że już próbowałam wszystkiego i nie mam sił. Koleżanka wspominała coś o gold luteinie, ale sama nie wiem czy zamawiać itd. Jeśli ktoś z was brał te tabletki proszę o opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenah
Według mnie dobry i działający suplement. Ma sporo luteiny w jednej dawce dzięki czemu jest tak skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violla86
Szczerze mówiąc mnie pomaga tylko gold luteina- dużo już przetestowałam, ale albo mnie coś uczulało, albo działało za słabo, a moja gold luteinka ma luteiny w sam raz plus cynk, wit e itd. I fajnie się połyka te kapsułki, bo przy innych miałam odruch wymiotny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histka
no ja wlasnie też stosuje Gold Luteine i sobie chwalę - generalnie moje oczy tak jakby mniej zmęczone, nie są takie zaczerwienione...widać poprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam dobrą opinie o tym suplemencie. działa jest i jest całkiem tani czego chcieć wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdallka
to są te niebieskie kapsułki? wlasnie ostatnio mi farmaceutka polecała to...ale nic nie kupiłam w końcu...myślę ze się skuszę spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroka
no no są dobre także warto brać! myślę ze za tą cenę, która nie jest wysoka to jest na prawde dobre rozwiązanie...a pomocne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżol
serio? no to może warto zainwestować w taki suplement...ostatnio zastanawiałam się jak można wspomóc swój wzrok i nie wiedziałam ze jest taki suplement. chyba dopytam o to farmaceutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka55
Witam. Ja również miałam problem zmęczonych oczu. Zaczęlam szukać jakichś suplementów. Zobaczyłam reklamę tabletek z luteiną, Zakupiłam trzy paczki maxilutenu i okazało się, że wydałam pieniądze na coś, co wogóle mi nie pomogło. Zakupiłam Gold Luteinę i po miesiącu zaczęła przynosić ulgę. Tabletki maxiluten zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×