Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luteina

ile płacicie za plombe u swojego dentysty? Gdzie?

Polecane posty

Gość ty pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luteina
70 - 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trujący bluuszcz
zacytuję Ciebie: "Gdzie?":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość częstochowa 80 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srodek Polski
bylam u dwoch, 800 i 900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srodek Polski
sorrka :O 80 i 90 oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150zł
40km od Poznania/prowincja/ Nieduża plomba,leczenie kanałowe całość 600zł/3 wizyty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pytanie naiwne, ale zapytam: o co chodzi z tym leczeniem kanałowym? Czemu to ciągnie się przez kilka wizyt, zamiast założenia plomby w przeciągu 1, może drugiej wizyty po zatruciu zeba? Pytam, bo niedługo czeka mnie pierwsze w życiu leczenie kanałowe ząbka i tak się zastanawiam, bo idę prywatnie, więc chciałabym wiedzieć, na co pójdzie 1/3 czy iles mojej pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ametria
120 zł, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ząb
80zł z dwu letnią gwarancją -Dzierżoniów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa ..
60 zł z gwarancją 2 letnią + 15 za znieczulenie (zaszczyk) czyli 75 zł za 1 ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczenie kanalowe tzn ze trzeba kanal oczyscic bo jak nie bedzie czysty to jak bedziesz miala plombe to bedzie ciebie bola.bO TO co jest wsrodku nie bedzie miala ujscia.Mozna np miec ropne zeby.To ciagnie duzo kasy ale czasem nie warto bo zab tzn na powloka sie robi bardzo cienka i latwo moze zab sie zlamac.To takie troche naciaganie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 zł warszawa
kanałowe 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 zl opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś18
za małą plombę 30 zł ( w tym jest już znieczulenie jak boli nadal dostaję następne ale juz za darmo), za duża dziure już około 40 zł. W Bochni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60-70 zł ze znieczuleniem. Za duuuużąąą dziursko zapłaciłam 60 zł ze znieczulenie oczywiście :) Małe miastko w woj. lubelskim. Aha, to podobno jedna z droższych dentystek w moim mieście. Gdzie taniej to pewnie ok. 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okolice Krakowa, nawet trochę dalej, profesjonalna opieka - plomby mam od dawna i naprawdę nic się z nimi nie dzieje- wydatek niestety rzędu nawet 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofvfvf
a ja mam za darmo moja mama tez,bo nie chodzimy prywatnie plomby bardzo dobre moj tata zaplacil 100 za plombe w 5 i co dupa po tygodniu wypadla ,a kase wole wyadac na jedzenie swieta i ubrania o tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasagne naleśnikowe
30-50 zł, zależy od iwelkości itp. dentystka Czyżniewska w Toruniu, super delikatna i miła i dobra, no i tania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha
macie moze polecic jakiegos taniego dentyste w poznaniu? taniego tzn plomba ok 50 lub mniej i lecz kanalowe za rozsadna cene:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Poznaniu na Glogowskiej tam gdzie byl kiedys Hortex jest centrum lekarskie ALFA robia tez na kase chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha
za leczenie kanalowe szostki mi nfz nie zwroci wiec sie pytam czy drogo tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatakul
Mieszkam koło Bochni i tam zawsze lecze zęby u jednego dentysty - Emident http://www.emident.pl/, ceny tak od 90 zł za plombę, przy kanałach oczywiście więcej. Za to mam pewność, że solidnie i w bardzo miłej atmosferze - jak ktoś z okolic polecam serdecznie Państwa Ekwińskich! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×