Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domieseses

Jak zadbać o cerę? sucha a jednocześnie tłusta, przebarwienia i wągry, pomocy!

Polecane posty

Gość domieseses

Mam 18 lat, z trądzikiem zmagam się od początków gimnazjum. Nie jest to typowy straszliwy trądzik jaki nie raz widzę w internecie, moim problemem były plecy, wągry i inne pryszcze które wyciskałam i drapałam tworząc plamy i blizny, pozbyłam się tego opalając się w te wakacje, niestety nie podziałało na twarz :( Jak wygląda moja twarz? W strefie T a glównie na nosie i bródce mam wągry, g*****e take białe (nie są ropne) te czarne również są. Czoło zaś jest tłuste i też ma małe wypryski, są małe ale jest ich dużo, wygląda to nieestetycznie, z policzkami jest na odwrót są suche i nie tyle co policzka co wokół ust, suche jakby liszaje i czerwone plamy. Ogółem koszmar Chcę mieć zdrową cerę, gładką i estetyczną, znacie jakieś domowe specyfiki lub jakieś porządne kosmetyki? Naprawdę prosze o pomoc bo już sama nie wiem czego szukać w internecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przestań szukać w internecie, umów się do kosmetologa na konsultacje. W wielu salonach takie konsultacje są bezpłatne. Kosmetolog Dobierze Ci odpowiednie zabiegi i kosmetyki. Dobre salony znajdziesz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl. Jeżeli jesteś z Poznania to polecam salon www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z naprawdę porządnych kosmetyków na trądzik kolagen ze złotem i srebrem koloidalnym które niszczy ponad 650 różnych bakterii, podczas gdy antybiotyk nie więcej niż 10, oraz laktoferyną która działa przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo. 50ml starcza na ok 2 miesiące. Jest trochę drogi ale jak się zarejestrujesz jest 10% zniżki. na https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o cerę to przede wszystkim powinnaś skonsultowac to z drmatologiem. Teraz doradzają jakich kosmetyków używać o ile w ogóle je zalecają. Do cery trądzikowej znajdziesz dużo kosmetyków na trena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy tego typu biorą się głównie z tego, że korzystacie z nieodpowiednich kosmetyków. Zaskórniki, trądzik, przesuszona skóra, która jednocześnie jest tłusta, bo produkcją łoju chce się chronić, bierze się z kosmetyków, które są nafaszerowane składnikami wysuszającymi. nie wiem czy słyszałyście ale są na rynku, dermokosmetyki, które leczą, mają notabene ceny takie jak w drogeriach, więc na każdą kieszeń, opinie też są bardzo dobre, a poza tym, jeśli ktoś boryka się z wrażliwą skórą, skłonną do alergii i naczynek, to chyba powinnien się zastanowić nad skorzystaniem z naturalnych dermokosmetyków, podsyłam linka gdzie takie kosmetyki można dostać, jakby ktoś był zainteresowany: https://pl910659.atw.com.pl/shop.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie... Ani jednej mądrej odpowiedzi, za to cała masa p**********ych reklam. Żałosne jesteście, spamerskie KUUUURWY!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci abyś wykonała zabieg odżywczy dla skóry, jestem pewna że jej stan się po nim znacznie poprawi. Zwróć uwagę również na swoją dietę, jedz więcej owoców i warzyw. Zabieg ''uczta dla skóry'' jest bardzo dobry, wykorzystuje dobroczynne składniki kawioru. Koniecznie zajrzyj tutaj http://www.qclinique.pl/zabiegi/uczta-dla-skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i następne k******y spamerskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogło odstawienie kremów z parafiną, przemywanie twarzy białą i zieloną herbatą, do tego Epi duo ( na recepte ) i trzeba być systematycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kafeterianko :) Też miałam problemy z trądzikiem, do czasu aż kupiłam pewien zestaw kosmetyków. Mogę Ci z całym sercem polecić produkty z firmy Alaclarin. Stosuję je od ok. miesiąca a stan mojej cery poprawił się o 100 %. Byłam w szoku jakie cuda może zdziałać krem + żel z tej serii. Nie są one drogie, mają ładny zapach. Posiadają wiele substancji odżywczych i regenerujących jak szałwa czy lukrecja. Stosuję je 2 razy na dzien, rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje suplement z naturalnym kolagenem rybim, kwasem hialuronowym, biotyną, cynkiem i selenem. Wszystkie te składniki wpływają na poprawę skóry. Nawilżają, poprawiają napięcie, niwelują trądzik i wiele innych dlatego wzbogać może organizm takimi składnikami. Od zewnątrz natomiast stosuję emulsję micelarną do suchej skóry-nie muszę używać przy niej wacika więc nie podrażniam dodatkowo skóry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się zdaje że nie warto się szprycować chemią. lepiej się zdrowo odżywiać. ja ostatnio kupiłam tą wyciskarkę i odkąd codziennie zamiast śniadania pije soki warzywne to mi się i skóra poprawiła i włosysię poprawiły i paznokcie. przesłali też przepisy na soki konkretnie na poroblemy skórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebarwienia to słaba wątroba, trzeba ją wzmocnić,stan skóry to odwodnienie i źle odżywianie. Ja proponuję spróbować ziołami i naturalnymi sposobami. Lewactwa...babka plesznik....soki z wyciskarki też. W ogóle to sezon na warzywa i owoce w pelni- korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Bąt
Ja zastosowałam iqface, mi akurat pomogło przetłuszczającą się cerę. Ciężko mi się odniśc do trądziku, bo nie miałam go, w ogóle że użyłam tych tabletek, to tylko kwestia tego, że podrzuciła mi resztkę swoich kuzynka, która je kupiła, dopłaciła jakąś dopłatę, gdzie zamiast 60 dostała 100 i jej zostało. W każdym razie ja jestem zadowolona, ale tak jak pisze, praktycznie dostałam je free. Czy bym kupiła? Otwarcie, sie nad tym nawet nie zastanawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcjcccfgghhfsdghf
A ja mi pomoglo picie wody mineralnej i zadnych innych napojow. Sama woda. Nie zniknelo wszystko, przed okresem pojawia sie troche syfkow ale pozbylam sie mnostwa pryszczy, plam i suchej skory. A na wagry 1x na 3dni stosuje wacik z tonikiem z Avonu Clearskin czy jakos tak i jest z***biscie:-) Pozdrawiam. Aha a moze zacznij pic herbate z bratka bo oczyszcza organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka34
Dużo dobrego moze tutaj zdziałać odpowiedni krem na dzień. Ważne jest, by w czasie jego stosowania nie malować się (nie używać podkładu i pudru), bo wtedy zapychamy pory skórne i jeszcze bardziej sobie szkodzimy. Polecam wypróbować http://sklep.farmona.pl/krem-na-dzien-203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslę,że kontakt ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej powinien pomóc, ja miałam mega problem z przebarwieniami, trafiłam do http://www.high-med.pl/ - najpierw obejrzał mnie dermatolog, a potem miałam dobierane zabiegi kosmetyczne, teraz już widze spora poprawę. Czasem po prostu domowe sposoby to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj metody OCM
Temat bardzo zaspamowany ale może ktoś skorzysta z oczyszczania twarzy metodą OCM. Ma ten plus, że dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza, łagodzi podrażnienia. Jak to wygląda: wieczorem zamiast normalnego mycia wcieram w skórę mieszankę oleju lnianego i rycynowego (proporcje się różnią w zależności od skóry, dla skóry tłustej powinno być około 10% rycynowego, dla pozostałych mniej, trzeba poeksperymentować co nam służy, można nawet w ogóle rycynowego nie dodawać). Olej rozpuszcza brud na twarzy więc żeby to wszystko usunąc moczy się ręcznik albo ściereczkę w bardzo ciepłej wodzie, nakłada na twarz na chwilkę żeby otworzyć pory i ściera tym ręcznikiem olej. Później ręcznik się płucze, znów to samo czyli zmoczenie ręcznika w gorącej wodzie, położenie na twarz, starcie oleju aż skóra będzie czysta, 2 razy powinno wystarczyć. Ja zamiast ręcznika używam starej bawełnianej koszulki bo jest delikatniejsza dla skóry. Pozbyłam się w ten sposób wągrów a policzki nie są już takie suche bo nie traktuję już twarzy tak często chemią, tylko rano myję żelem do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś zgłosić się do odpowiedniego specjalisty. Ja osobiście polecam jakieś specjalistyczne miejsca... np. Fabryka Urody Beauty Factory przy ul. Sczanieckiej... Podobno świetnie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda kolagen naturalny
Hej Kochana. Nie chcę gdybać ale chyba mam dla Ciebie coś, co Ci pomoże a nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że wyleczy Ci te stany zapalne, przebarwienia a cera będzie nawilżona i promienna :) Otoż... nie żadne kremy, maści, zabiegi, dermatolodzy. Nie wiem czy słyszałaś kiedyś o firmie Colway? Bardzo prężnie się rozwija. Słynie w głównej mierze z produkcji kolagenu w czystej postaci :) Ma również wiele innych produktów.Sama ich używam. Są naturalne, bez żadnych zapychaczy, no i ten kolagen. Tutaj masz linka do wirtualnego sklepiku, https://magdamackowiak.colwayinternational.co m/ poczytaj sobie na spokojnie, bardzo ładnie jest tam opisany każdy z produktów :) Uwierz, te produkty są naprawde mega dobre, to naprawdę działa. Trzymaj się ciepło i powodzenia z walką z niedoskonałościami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że warto z takim problemem udać do profesjonalnej kliniki urody, np. http://www.esthetique.com.pl/ i tam poprosić o konsultację. Na pewno zaoferują ci jakieś zabiegi, które wyrównają przebarwienia oraz nawilżą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład w salonie http://www.aleja-piekna.pl/ można bezpłatnie skorzystać z konsultacji u kosmetologa, który na pewno poradzi ci jak powinnaś dbać o swój rodzaj skóry. Myślę, że warto skorzystać z takiej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmjsfhiakZ
Odwiedzić należy najlepiej salon kosmetyczny, można odnaleźć takowy w wyszukiwarce www.estibook.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy typ cery rządzi się swoimi prawami. :) Jednak wydaje mi się, że uzębienie jest najważniejsze :) Postanowiłam założyć zatem u dr Iwony Gnach-Olejniczak aparat stały i naprostować zęby. Zaś do cery suchej stosuję kremy tłuste ivostinu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×