Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutny pazurek

Już mam dosyć moich połamanych, rozdwojonych paznokci

Polecane posty

Gość smutny pazurek

już opadam z sił, są miękkie, łamią się i rozdwajają, co odrosną za paznokieć to tak jakby pękają, tzn. odrywają się takie jakby małe łuski, ratujcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooooojjjjj
mam to samo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
zrób sobie tipsy i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę
nie chcę tipsów, mialam swego czasu chyba ze 2 lata, chcę mieć swoje ładne paznokcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam identyczne paznokcie, bo obgryzam. mialam ze 2 lata przerwy od tego ohydnego nawyku i wtedy mialam b. twarde, blyszczace pazurki. a teraz znowu to samo ehhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupie pytanie
Jak to co masz zrobic?? Zaczac dbac o siebie i paznokcie - czyli odpowiednio sie odzywiac - pomagajac sobie np skrzypem polnym. I pomagajac paznokcia zachowac twardosc dobra odzywka - naprawde lepiej zaplacic wiecej i efekt murowany:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocz paznokcie w oleju. naprawde pomaga juz po tygodniu staly sie twardsze. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo mocz w cieplej oliwie z oliwek, to takze super pomaga. Poza tym nie lakieruj paznokci (a jak juz to unikaj lakierow z toluenem - powoduje rozdwajanie paznokci. Zamiast tego smaruj paznokcie odzywka (choc polecalabym raczej naturlne metody). Jesli masz zwiekszona lamliwosc paznokci to brakuje ci magnezu, a jesli sa one kruche to jest niedobor krzemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam NAIL TEK drogi ale bardzo skuteczny po 1 butelce jest roznica a po 2 nie pamietasz ze mialas kiedys problem z paznokciami. uzywam go ja i moje kuzynki i kolezanki wszystkie sobie bardzo chwala niestety w polsce jest chyba na normalnym rynku nie do kupienia zobacz wiec na allegro http://www.allegro.pl/search.php?string=nail+tek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooooojjjjj
nie głupie pytanie!!! odzywiam sie zdrowo,dbam o siebie, łykam skrzypowite bo silica mi wcale nie pomogła a bralam jej wiecej niz jeden listek-jeden listek to pewnie nikomu nie pomoze... moczenie w oliwie pomaga ale bardzo krotkotrwale:( odzywki mam co chwile lepszą i drozsza...do prac ze srodkami zakladam rekawiczki... chyba musze isc do lekarza,bo stan moich paznokci nie jest normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam taki sam problem jak Ty. Postanowiłam odstawić lakiery i zająć się pazurkami. Wcierałam w paznokcie olejek rycynowy (najlepiej na noc zostawić warstwe, ale nie grubą, bo można pobrudzić wszystko). Wcierałam też wit. E. A do tego kupiłam sobie pilniczek szklany. Rewelacja! On tez mi pomógł. Tylko ważne jest to, żeby piłować w jedną stronę. Jak juz doszły do siebie tak mniej więcej, kupiłam odzywkę z Joko Bomba Witaminowa. Przy niej moje pazurki w końcu miały konkretną długość i długo takie były :) Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermika
Witam ja od kilku lat tez miałam wielkie problemy z rozdwajającymy paznokciami i nie wiedziałam co sie dzieje...tysiące leków wypróbowałam chyba wszystkie dostepne preparaty witaminowe /doustne/ poza tym wcierałam zawartości kapsułek wit. A+E i nic....i wiecie co...naprawde polecam....odżywki do paznokci takie które się maluje a one wsiąkają...nie tworza warsty jak lakier lecz wnikaja w paznokcie, przez czas kuracji 0k. 3 tyg nie malowałam paznoci i nie zmywac zmywaczem....tylko miec stale przy sobie ten preparat i po kazdym myciu rak pomalowac odzywka i niech wyschnie...a na noc obowiązkowo kilka razy..... Mi pomogła bardzo odzywka Avonu.../kurde nie pamietam nazwy dokładnej ale taka przezroczysta kosztowała w propomcji ok. 11 zł...naprawde doskonała...ale trzeba systematycznie......teraz mam twarde długie paznokcie o których marzyłam....ostatnio kupiłam tez takie kapsułki GAL -odzywka keratynowa- wciera sie je w paznokcie tez efekty sa bardzo dobre....ale musicie robic to systemetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merz kup
merz special- tabletki w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuda działa odżywka Sally Hansen. tochę kosztuje ok. 40 zł ale firma ma całą gamę odżywek do wyboru na różne dolegliwości i po 2 tygodniach cuda się dzieją :) poza tym problem nie wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie polecam odżywek z avonu, bo mi właśnie one zniszczyły paznokcie. Wiadomo na każdego działaja inaczej, ale ja wyrzuciłam swoja ostania odżywkę z avonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermika
Moje drogie czasem nieumiejetne pilnikowanie lub wycinanie skórek jest przyczyną kłopotów z paznikciami...naprawde z czystym sumieniem polecam te odzywke...w formie olejku.... Wzmacniajaca odzywka do paznokci Strong Results Avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pilujcie paznokcie pilniczkami metalowymi, niszcza paznokcie, to juz wlasciwie przezytek. A czynnikami ktore niszcza paznokcie sa detergenty, aceton, srodki mechaniczne, zmiana temperatury, zla pielegnacja lub jej brak, brak witamin, zla dieta, choroby wyniszczajace organizm, choroby skory i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plokolko
kup sobie w aptece zwykla masc witaminowa im bardziej zwyla i tania tym lepsza kosztuje ok 2zl wcieraj po trochu w paznokcie kilka razy dziennie najlepiej po umyciu rak, na noc itp.zobaczysz jak szybko ci pomoze mialam ten sam problem przez kilka miesiacy rozdwajaly mi sie tak strasznie ze nawet króciutkie byly rozdwojone pomogla mi tylko ta masc choc probowalam skrzypu silicy odzywek do paznokci- po których jest jeszcze gorzej moczenia w oleju(tez pomaga troche) sprobuj nawet jak stwierdzisz ze to nic Ci nie daje w co watpie to stracisz tylko 2 zl a masc mozesz wykorzystac tez zamiast pomadki ochronnej powodzenia zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze krem witaminowy do twarzy jest super i niedrogi ( 2zl), wiec masc witaminowa tez pewnie taka jest. Warto sprobowac skoro jest taka tania. A powiem wam dziewczyny, ze czesto im drozszy kosmetyk tym wiecej skladnikow, a tanszy ma te podstawowe, ktore przez to najmniej uczulja, i wcale nie sa gorsze od tych drozszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zapewnieniach kolezanek ze sa rewelacyne kupilam jedna z odzywek sally hansen zaplacilam 30 zl i smaruje juz ponad miesiac jednak zadnej poprawy nie obserwuje wrecz przeciwnie. paznokcie nie sa ani twardsze wiecej sie rozwarstwiaja i lamia nawet wtedy gdy chce sobie odgarnac wlosy w czola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhu
polecam prePARAT dOPPELHERTZ Magnez+Wapń Forte, 30 tabl o. 15zł, 1 dziennie oprócz poprawy paznokci, doskonałe źródło magnezu, który działa podnosząco na nastrój, przeciwstresowo, jest wypłukiwany przez duże ilości kawy. poleciłam koleżence która przeszła przez prawie Wszystko z aptecznej półki i dziękuje mi za to przynajmniej 3 razy w tyg., spróbuj i ty na pewno nie zaszkodzi inny preparat to REGEN, O. 16 Zł, 1 TAB. DZIENNIE, TYPOWO DO regeneracji paznokci, ma bardzo bogaty skład przy pracach domowych, z wodą i detergentami używaj rękawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena..
od wielu lat udaje mi sie utrzymac dlugie zdrowe paznokcie i nie stosuje zadnych specjalnych terapii ale dla zainteresowanych mam porade; po pierwsze drogie panie wszystko zalezy od plytki a ta czasem jest juz dzidzicznie krucha czy miekka co nie znaczy ze nie mozemy na nia wplywac.. bardzo dobry preparat to silica i nie bardzo drogi 100tab to koszt ok 30zl nalezy brac tylko jedna tabletke dziennie a efekty pojawiaja sie szybko i to nie tylko na paznokciach. Wlosy staja sie blyszczace i grubsze. szczerze odradzam wszelkiego rodzaju magiczne plyny z drogerii itp bo one dzialaja wrecz przeciwnie polecam wcierac w dlonie krem nivea soft i co najwazniejsze malowac paznokcie!!! Jesli masz naprawde slabe to nie dopuszczaj aby byly bez lakieru.. pewnie ktoras z pan sie zasmieje ale ja tak robie i niejedna juz osoba o malo nie urwala mi palca chcac sie przekonac czy to aby nie tipsy;)) oczywiscioe lakier trzeba systematycznie zmywac i nie dopuszczac by paznokiec przybral pod lakierem zolta barwe no i ostatnia rada.. duzo jogurtow serka bialego bo to poklady wapnia zycze pieknych dlugich paznokci dziewczyny naprawde nie dajcie sie zwariowac.. piekno paznokci nie lezy w aptece z cena 100zl (kon by sie usmial..) tylko w aws samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyko nie przesadzajcie z tymi lekami, ni ma co sie faszerowac, bo co za duzo to niezdrowo:) Do wszystko ma sowj czas - poprostu masc witaminwa, chyba nie ma zadnej nazywy, ja jej jeszcze nie kupllam ale slyszalm od wielu dziewczyn na forum ze jest dobra, wiec warto sprobowac bo nie jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam asc cynkowa to sie jakosc nazywa czy poprostu to masc? bo slyszalam ze jest dobra na tradzik, a ty na co ja kupilas? ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kupilam masc cynkowa i witaminowa, zobaczymy jak podzialaja. Fajnie ze sa takie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SILICA w aptece niedrogo.Zawsze lamaly mi sie paznokcie a teraz super jest .POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka
ja tez mam ten problem zawsze mialam sliczne i zdrowe paznokcie a teraz odchodzi mi warstwa po warstwie a w dodatku gdy ich nie pomaluje to widac na plytce zolty odcien pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×