Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isobelle.

Mam 15 lat i wstydzę się kupić coś na cellulit w aptece..

Polecane posty

Gość isobelle.

Mam cellulit i jest on trochę widoczny jak stoję, a zwłaszcza na pupie..Chce coś z tym zrobić, tzn. kupić krem antycellulitowy i słyszałam też o bańkach chińskich, ale nie potrafię się przełamać i pójść do apteki, aby to zakupić. Powiedzieć mamie aby mi kupiła też się wstydzę, taki ot ze mnie wstydzioszek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isobelle.
Masz rację..Tylko, że czy to nie dziwne, że 15-latka kupuje coś na cellulit, nie zaciekawiloby cię to gdybyś byla aptekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle_123
Bez przesady... Przecież kremy na cellulit to po prostu kosmetyk. A farmaceutki na pewno zdają sobie sprawę, że cellulit to przede wszystkim młode dziewczyny dotyka. A jak się wstydzisz kupować w aptece, to kup w jakimś internetowym sklepie. Ja bardzo często kupuję właśnie ten komsetyk: http://www.vitalab.pl/150,cc-buttocks-lifting-gel.html. Ale masz też inne. Ogólnie polecam, bo szybka wysyłka no i skuteczne preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdkdjdk
Ale prezerwatywy to kuoujesz na luzie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry pie
Isobel po pierwsze nikogo nie będzie obchodzić po co Ci to, a newet jeśli to co z tego, więcej Cię nie zobaczą. Co do cellulitu, bańki mogą pomóc, ale musisz uważać bo możesz sobie krwiaków narobić, jeśli będzie za mocny zacisk. W takim wypadku proponuję byś robiła masaże pod prysznicem, natłuszczając czymś skórę dla lepszego poślizgu, można ewentualnie ją namydlić i zawsze po masażu opłucz te miejsca zimnym prysznicem, co dodatkowo ujędrni skórę i zapobiegnie krwiakom. Natomiast jeśli chodzi o kremy to ja jestem ich przeciwniczką. Mało tego uważam że, nie dość że nie działają, to jeszcze wcierasz w skórę mnóstwo chemii, która się później wchłania do kwiobiegu i dodatkowo Cię zatoksycznia. A chodzi o to żeby się odtoksycznić, bo to jest główna przyczyna cellulitu. A jakikolwiek efekt ujędrniający, który widać po użyciu kremu, pochodzi z masażu który się wykonuje przy wcieraniu go a nie bezpośrednio z kremu ( ewentualne aktywne składniki mogą wygładzać i czynić naskórek gładszym, owszem ale będzie tak do momentu używania produktu, czyli działanie któtkotrwałe). Zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz (również finansowo) jak do wcierania i masażu będziesz używać jakieś delikatnej oliwki dla dzieci, a najlepiej kup olejek migdałowy lub jojoba (jako bazę) i dodaj po parę kropli olejków eterycznych o działaniu przeciw cellulitowym np. geraniowy, grejfrutowy, cytrynowy, lawenda lub rozmaryn, możesz stworzyć własną mieszankę. Olejki eteryczne kupisz w każdym sklepie ziołowym, kosztują kilka złotych za jeden, ale starczą Ci na bardzo długo. Ale najważniejsze to ruch i dieta (żadnych fast foodów ani słodyczy), bez tego żadne kosmetyki cud nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgr55
krem antycellulitowy nic ci nie pomoże, cellulit to ciężka sprawa, sama obecnie z nim walczę. Dużo ruchu+ zdrowa dieta+ dużo wody+ masaże (np. rękawicą sizalową, ostrą gąbką)= sukces. Niestety, nie ma tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Też uważam że żaden krem Ci nie pomoże. One działają na zasadzie odbijania światła. W efekcie cellulit jest mniej widoczny, ale jest nadal. Zacznij sie ruszać, zrób sobie peeling kawowy, kup rękawice do masażu, zimny prysznic na uda, wyeliminuj z diety słodyczy i fast foody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty...
od pierwszego postu czuc reklama.I znalazła sie odpowiedz elle 123,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bańki chińskie świetnia działaja na cellulit, trzeba je tylko robić systematycznie, w internecie można je kupić za nie całe 30zł :) wiadomo jednak, że cellulit wraca, więc warto też systematycznie ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
no kur..... a ty z czym masz problem, jak się podzielisz to może Ci ulży, a jeszcze lepiej, zamiast wylewać kwas i obrażać ludzi, weź się za siebie i je rozwiązuj. Chodzenie po topikach i obrażanie ludzi, wbrew pozorom Ci nie pomoże, co najwyżej zaszkodzi bardziej, bo z taką złą energią jeszcze bardziej ją przyciągasz. Pozdrawiam i brak problemów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we7777
ale po co polecacie jej kupno kremu, balsamu skoro to nie pomoże? Po co ma tracić pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle_123
Tak, proponuję kosmetyk, bo wiem że mi pomógł... Miałam podać link do jakiegoś innego, który jest badziewny i nie daje żadnych efektów mimo że producent zapewnia, że po tygodniu cellulit znika? Dlaczego miałałabym nie podać czego, co mam sprawdzone. Nie rozumiem... A wracając do cellulitu, krem+ bańki + ćwiczenia + brak słodyczy - dobrze jest to wszystko połączyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propo441
kosmetyki nie usuną wam cellulitu, mogą sprawić, że skóra będzie lepiej wyglądać ale cellulit nie zginie. Tu chodzi o masaż a nie kosmetyk, wystarczy kupić zwykły balsam albo oliwkę i masować kilka, kilkanaście minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia44Gdynia
Hej dziewczyny, ja od trzech tygodni masuje się bańkami co drugi dzień po około 30minut. (15minut na każdą nogę). Po dwóch tygodniach zaczęłam widzieć efekty i powiem Wam szczerze, że to działa. Wiadomo, na początku był ból ale z każdym zabiegiem staje się on mniejszy. Co ciekawe, polecam Wam bańki chińskie silikonowe, są delikatniejsze, nie śmierdzą gumą i w dodatku są miększe. Mam też zwykle gumowe tańsze ale bardziej polecam Wam silikonowe. Kupiłam je w tym sklepie: http://www.medimas.pl/pl/p/Chinskie-Banki-Sil ikonowe-Na-Cellulit-Antycellulitowe/126 Polecam, warto Basia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz do drogerii czy rosmana chodz na basen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij dużo wody i pływaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania Opla Vectra A 1990r jakby ktoś reflektował to z 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedawca nawet nie pomyśli, że to dla ciebie, skoro masz 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×