Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lily___

Mary Kay z Allegro

Polecane posty

Gość Lily___

czy któraś z Was kupowała kosmetyki Mary Kay na Allegro? Orientujecie się, skąd te niskie ceny??? Czy nie są to podróby? Liczę na opinie osób, które używają tych kosmetyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam kupowania kosmetykow Mary kay z allegro : -popierwsze nikt nie gwarantuje jakości itrwałości takiego kosmetyku -nie wiadmo w jakich warunkach były przechowywane -ale co najwazniejsze nkit nie paowie ci jak stposować,konsultankta potrafi dobrać krem do twoich potrzeb podpowie jak używać i kiedy zmienić na inny...wtedy masz gwarancję ze będą efekty -.....i kupując od konsultantki mozęsz wymienic krem jeśli ci nie pasuje a na allegro nie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję kosmetyki Mary Kay na allegro, są oryginalne, mają ulotkę po polsku, dokładnie to samo co u konsultantki tylko dużo taniej. Data ważności też jest bardzo długa. Można spokojnie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam nad zakupem tych kosmetyków na allegro. Cenowo jest duża różnica, tylko dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos kradnie kosmetyki to wiadomo ze sprzedaje je duzo taniej, nawet sa taniej niz od hurtowni Mary Kay mozna kupic :) Drugi rodzaj to sa chinskie podroby bez atestow jakie maja kosmetyki z legalnych zrodel od doradcow Widzialam np puder ktory kosztuje 135zl za 20zl na allegro i pozniej taki sam na bazarze, na bazarze widzialam ze mial krzywe literki, czyli na bank podroba, ale jak ktos patrzy na cene a nie jakosc, niech kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podzielam zdanie przedmówczyni, twarz ma się jedną i trzeba wiedzieć co na nią nakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze kosmetyki mary kay dobrała mi konsultantka która robiła mi makijaż ślubny. Mąż kupił mi wtedy podkład, puder mineralny i żel 3w1..drogo. Kolejne kupiłam na allegro. Te same opakowania, te same dokumenty- te same kosmetyki. Nie widzę żadnej różnicy. Następne też kupię na allegro. sądzę, że to kwestia marży. Pracowałam kiedyś w firmie Zepter- tam też żeniono klientom kit, że na allegro są kradzione produkty-dlatego często ponad połowę taniej, a prawda była taka, że to kwestia marży sprzedawcy. Jestem przekonana, że podobnie jest w mary kay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u kogo na allegro kupowałaś kosmetyki i byłaś zadowolona? jak możesz podeślij link. Dz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allegro to niepewne źródło zakupu kosmetyków Mary Kay. Lepiej zakupić u swojej konsultantki, jeśli takiej nie masz to zapraszam do kontaktu ze mną. Również wysyłam paczki (w cenie katalogowej), ale masz gwarancję że są oryginalne i możesz od czasu do czasu dostać ode mnie zniżkę, prezent czy próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×