Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak długo....../.

maśc pimafucort - ile dni stosowac??

Polecane posty

Gość jak długo....../.

witajcie, ile dni trzeba stosowac maśc pimafucort? okolice sromu, jak i również męskie narządy płciowe, bo gin zapomniałam zapytac bo pytałam o inne rzeczy,a ona nie powiedziała, na opakowaniu nie znalazłam tej inf, a wiem że to silny lek - ze sterydami dlatego pytam, znalazłam nawet gdzies w necie ktoś napisał że przez 5 dni - ale to chodziło o szczurka:P więc nie weim jak w przypadku ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelina
jakieś trzy razy dziennie przez minimum dwa tygodnie - to jest raczej standard :0 a chłopak powinien smarować główkę penisa i pod napletkiem, bo tam najwięcej bakterii sie zbira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo....../.
ok dzięki za pomoc :) myśle że by wiedział jak,no ale jeszcze nie wie że będzie ją stosowac, gin mi dziś przepisała 2 opakowania w tym dla niego też, mimo że objawów nie ma żadnych, to chciałam się upewnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flumycon
2 tygodnie tak??????? a podczas okresu mozna tez??????? bo ja dostalam wlansie i nie wiem czy przerwac czy smarowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeBoL
Mi dermatolog przypisał tą maść i kazał smarować się nią 2x dziennie przez 5 dni i nie więcej, bo to bardzo silny lek i przy dłuższym stosowaniu można dostać grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość :)
Mi ginekolog również zalecicł 2 razy dziennie i max 5 dni, bo jak stwierdził, to wystarczający czas to zwalczenia infekcji. Po 5 dniach lek juz nie jest skuteczny. Rano po podmyciu zwykłym mydłem oraz na noc przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Primafucort to szajs który powoduje liszaje, zapalenia, schodzi po tym skóra, problemy ciągną się latami, sama grzybica jest mniej uciążliwa jak skutki po tym leku. W internecie jest coraz więcej informacji o tym szkodliwym leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałem ranki po tej maści i mi nie pomogła na drożdżaki. Pomógł mi lek w żelu Miconal. Pamiętajcie aby leczyć się tez antybiotykiem doustnie bo to problem również wewnętrzny. Polecam również oryginalny olej z oregano (nierozcieńczany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×