Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lumffa

mezoterapia igłowa czy velasmooth pro?

Polecane posty

Gość lumffa

Znalazłam ostatnio fajna stronkę z zabiegami w poznaniu. Opisują na niej dwa zabiegi na cellulit- mmmezoterapie igłowa i velasmooth pro. Czy któraś robiła i może polecić? Jak dzwoniłam to pani powiedziała ze najlepiej oba bo się uzupełniają ale trochę drogo... wiec sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaski77
Ja robiłam mezoterapia na cellulit i naprawdę efekt jest extra ale musisz wziąć serię bo tylko przy serii zobaczysz różnice, po każdym zabiegu chodziłam również na drenaż ponoć tak należy. A o tej maszynie czytałam i ponoć tez dobra tylko cena zabiegów trochę wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azza40
Jestem 3 dzień po zabiegu mezoterapii igłowej preparatem R-fine (zabieg nazywa sie hydrobalance). Grudki na twarzy są jeszcze widoczne, chociaż znacznie mniejsze. Nie mam obrzęków, czy siniaków. Na efekty pewnie jeszcze trzeba poczekać, ale widzę znaczną poprawę wyglądu czoła. Jest zdecydowanie gładsze. Mam nadzieje, że grudki znikną, bo wyglądają jak ukąszenia komara :) Kolejny zabieg za 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrka
Zdecydowanie polecam velasmooth pro. Efekty super i cena w sumie nie przeraża a efekty widzialne, oj tak! Polecicie kogoś w poznaniu od mezoterapii na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vellerka
Ja polecam VelaSmooth Pro, koniecznie wersję Pro. Robiłam zabiegi w zeszłym roku zwykłą wersją maszyny efekty były ale nie powalały (solumed Poznan), tydzień temu skończyłam serię 15 zabiegów VelaSmooth Pro i efekty rewelacja, cellulit 90% mniej (Sylvetka atelier) będę wracać na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka wyrk
Hej. Ja tez robiłam VelaSmooth pro i uważam że efekty są świetne i dziewczyny które wykonują również. A jeżeli chodzi o mezoterapie to robiłam na cellulit bo miałam taaakie kalafiory juz na nogach ze inaczej bym tego nie zalatwila. I wtedy połączyłam dwa zabiegi vele i mezo, a efekty super. Robiłam w Poznaniu wiec jakby ktoś chciał mogę polecić Gabinecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybylka
elka wyrk polecisz gabinet na velasmooth pro w Poznaniu? chętnie sprawdzę maszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi było szkoda kasy na velamoth. cellulitu pozbyłam się dzięki zabiegom dermomasażu w salonie Beauty Premium na Ratajach http://beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-cennik/dermomasaz/ Jeżeli chodzi o mezoterapię to należę do osób, które boją się igieł, jedynie mezotaerapia mikroigłowa rollerem mnie nie przeraża. Miałam kiedyś 6 zabiegów na twarz - skóra się wygładziła, mam mniej zmarszczek i mniejsze pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziolka40
Mezoterapia okej, ale nie igłowa. U mnie świetnie sprawdziła się mezoporacja bezigłowa. Są to zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają na rozszerzaniu porów błon komórkowych i wprowadzaniu w głąb skóry dużych dawek różnych substancji aktywnych, które natychmiastowo poprawiają wygląd skóry i ją odżywiają. Jest to innowacyjna metoda mezoterapii, warto poczytać trochę więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje nie prawidłowości poskutkowała mezoterapia igłowa ale trzeba wiedziec gdzie zamówić taką serię zabiegów. Ja swoją robiłam w Salon La Beaute Wrocław. A na ból pani estetolog poleciła znieczulenie lidokainą w kremie. Sprawdziłam w internecie i najlepsza jest tu: www.naporost.pl Polecam:) ja kupuje tu za pobraniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×