Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocynoooooooooja

narośl koło odbytu ratuunku zdjecie?

Polecane posty

Gość pomocynoooooooooja

Witam prosze o bardzo powazne potraktowanie tego tematu. Na poczaku powiem,ze jestem dziewica i nie bylam nigdy u ginekologa,ale chyba bede musiala sie wybrac ze wzgledu na to,iz uroslo mi cos nad odbytem a pod "muszelka" mianowicie jest to jakis dzyndzel mniejszy od lechtaczki ;/ ktory boli jak go dotykam i na okolo jest sine i kurde nie wiem jak to nawet opisac !!! MOGE ZROBIC ZDJECIE ALE NIE chce Was obrzydac... samo nie znika bo mam to juz z 2tyg ;/ i nie powieksza sie... ale jak juz pojde do ginekologa to co mam powiedziec? zeby zajrzal mi kolo odbytu bo mi cos tam uroslo?? a pozatym to niech mnie nie bada ? czy jest jakis inny lekarz od tego prosze o odpwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa najprawdopodobniej
hemoroidy-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm zycie trudne jest
zrob zdjecie.. to sprobujemy ci pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
hemoroidy?? a to nie jest na starosc?? ja mam dopiero 18 lat !!!!! zdjecie?ale to bedzie nieprzyjemny widok raczej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm zycie trudne jest
a co ci zalezy nie znasz nas...sama kiedys mialm problem podobnego typu i dalam zdjecie .. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
hemoroidy to nie starosc tylko za dlugie siedzenie ( np przy kompie) zdjecie sobie daruj. Idz do apteki po czopki albo ci ci tam poradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa najprawdopodobniej
przypomnij sobie, czy nie miałaś ostatnio zatwardzeni, lub nie siedziałaś na np. betonie. hemoroidy robia się w każdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
o boze !!!!!!!!! weszlam na google w grafike i wspisalam "hemoroidy: i to jest cos takiego FUUUUUUUUU tzn nie az tak ale podobne tzn jeszcze sie az tak nie wyklulo boze co ja mam robic?? przeciez ja mam 18lat !!!!!!!!!! umre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
nie umrzesz , ruszaj sie i wyprozniaj regularnie to ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa najprawdopodobniej
:D:D.weź czopki i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
i to juz mi nie zniknie?? naczytalam sie na wikipedii ze to az operacje trzeba miec ale i ta czy siak nie pomoze!!! o ja pierdziele !!!!! ale ja nie siedze dlugo wlasnie pracuje po 8h dziennie na stojaco ciagle ;/ i myje sie jesli bedziecie o to pytac... o ja piedziele ale sie wystszylam co ja mam zrobic?? pojsc do apteki i powiedziec dzien dobry poprosze cos na hemoroidy ?? to juz wole pojsc do ginekologa .......... pomocy prosze Was... nawet mamie jest mi wstyd poiwdeizec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było inaczej
nie umrzesz:) idź z tym do lekarza, proktologa, wizyta nie jest straszna a pomoże i unikniesz bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
ale to jest na zewnatrz a nie wewnatrz. ja to widze w lusterku jak sobie przyszloze,masakra ;/ i boli jak dotykam ;/ czopek nie jest do odbytu?? nie robie kupy codziennie ale tak mam od zawsze,robi wtedy kiedy mi sie chce... o Boze... to mi nie minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz z tym do lekarza. chirurg, lub chirurg proktolog. pewnei ci sie jakas narosl zrobila to ci to wytnie bedziesz miec z glowy. jakos w hemoridyu mlodej osoby to mi sie nei chce wierzyc - to chyab raczej na emeryturze sie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
gin nie jest od hemoroidow, masz isc do apteki i poprosic , bez recepty, jak sie wstydzisz, to popros mame zeby ci kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa najprawdopodobniej
nie panikuj. Hemoroidy często chwilowo sie pokazują i znikają same.Mama zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
proktolog? nie slyszalam nawet o takiej specjalizacji,do mezczyzny nie pojde... a nie wyobrazam sobie,ze powiem lekarzowi-kobiecie prosze zajrzec mi miedzy poldupki ! czemu mnie to spotkalo jak mi to sie wykluje jak to na zdjeciach na google to nie wiem co zrobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
tez mi sie wydaje ze to u starszych osob... ale co ja mam powiedziec w aptecie?? o co poprosic?? o czopki?? ale po co mi czokpi?? samo nie zniknie bo to juz mam z 2tyg ! :( a do lekarza naprawde wstydze sie pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
wstydzisz sie mamie powiedziec, a nie wstydzisz pokazywac foty na kafe? Podpuchą mi to zajezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
wytnie? o boze :o:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa najprawdopodobniej
idź do lekarza ogólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym byla soba
pokaz zdjecie to uwierzymy bo serio dziwna jestes!! daj zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
powiesz poprosze czopki albo cokolwiek na henmoroidy. Jak ci pomize, to zanczy,ze to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym byla soba
wiesz jakby to takie wazne dla ciebie bylo to juz dawno bys tu fotke wkleila!!!! TWOJA SPRAWA!!!!! WIDAC TO PODPUCHA I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było inaczej
hemoroidy nie są przypadłością starszych osób. mogą się pojawić w każdym wieku. możesz próbować z czopkami ale to zwykle nie pomaga na długo. rozumiem twój wstyd ale taki lekarz widział gorsze rzeczy niż początkowe stadium hemoroidów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
powiesz mamie ze masz hemoroidy, ona pewnie tez ma, nie bedzie ogladac, bo co za przyjemnosc tylko ci wysle do apteki. Nie marudz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
jaka podpucha ja tu katorke przezywam... zaraz zrobie fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×