Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocynoooooooooja

narośl koło odbytu ratuunku zdjecie?

Polecane posty

Gość było inaczej
nie daj się podpuścić na fotkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
ja foty ogladac nie zamierza, bo sie wyrzygam, na pewno hemoroidy, idz do apteki, dbaj o wyproznienia , uprawiaj sporty i przestan panikowac, bo to banalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia trudne do zdobycua
niech da fotke. to ocenimy czy to to. boshe to internet nikt jej tu nie zna ..czego tu sie wstydzic.. jak inni zdjecia pip wklejali.. to bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales - jak dziewczyna juz da swoje, to wtedy mozesz pokazac co sie Tobie przytrafilo, zeby ja podniesc na duchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
po cholere fotka ,stado zboczencow, nic tu po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia trudne do zdobycua
ta zboczency hahahahha mam 35 lat 2 dzieci i 3 lata temu mialam podobny problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia trudne do zdobycua
kurcze malo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
sorka za ten widok,lepiej nie wlaczajcie linka... dzieki Wam,ze normalnie potraktolowaliscie moj problem pojde jutro do apteki ale boze swiety niech mi to zniknie :( przeciez nawet jak poznam chlopaka i kiedys bedziemy chcieli sie kochac co ja mo powiem? "mam hemoroidy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
Marzenia- mniej wiecej wiesz o co chodzi w srodku ma taki "pypeć" jakby nawet dziurę :o:o:o i taki dzyndzelek a na zdjeciu dobrze widac ze na okolo tego jest sine i oj kurcze fu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia trudne do zdobycua
idz jutro do lekarza .. pokaz to nic nie mow.. mow ze cie tam boli.. lekarka zobaczy oceni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to napewno to
witam. Często hemoroidy są mylone z kłykcinami. promocja, jesli uprawiałaś seks z facetem, który wczesniej sie nie leczył, to mozliwe, że przekazał Ci wirusa HPV. Zdjęcie jest dość niewidocze i trudno ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to napewno to
sorry, pomocynoja miało być :P późno już jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
Ksuszarka o B O ZE E E E E E E E E weszlam na google i jak to zobaczylam to rzygi mialam w gardle boze czemu mi sie to przytafilo !!!!!!! czzemu tam akurat !!!!!!!!!!! juz sama nie wiemc o to jest ;/ ale o tym nawet nie slyalam bo ze hemorodiy to wiedzialam tyle ze w satrszylm wieku ale o klykcinach nic nie slyszalam ale wyglada paskunie mama nadzieje ze mi sie takie cos nie wykluje choc tych "kuleczek" nie mam ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
nie uprawialam seksu :o czytajcie ze zrozumieniem :o jestem dziewica wiec jest to dla mnie podwujnie wstydliwe :o do jakiego lekarza mam isc?? w niedziele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewice tez to maja, jesli maja kontakt z facetem, ktory jest zarazony ale tak tylko mi sie skojarzylo :D nie panikuj tak od razu :D po prostu nie bardzo mi to wyglada na hemoroida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to napewno to
ogólnie są dwa rodzaje kłykcin: odbytu, pochwy i prącia. Mozna się też zarazić na basenie, przez wspólny ręcznik czy nawet palec który węduje od chorego do zdrowego miejsca... w koncu to wirus jest. Jak chcesz, to jak podasz maila, to wysle Ci przykladowe zdjecia z netu i sobie porównasz, czy masz cos podobnego. jak bedziesz szukać na wikipedii to od razu mowie, że tam pokazali chyba najgorsze przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
co straszycie dziewczyne, normalne hemoroidy w poczatkowym stanie, wiem, bo mialam , idz do apteki po czopki i dopiero jak kuracja nie zadziala to wedruj po lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
a ze sine bo przeciez hemoroidy to zylaki odbytu, musisz miec wiecej ruchu, to zylakow nie bedzie , stanie tez nie jest dobre , no i regularne wyproznienia ( jedz sliwki suszone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
no,ale ja jestem dziwca nie tyle taka,ze ma blone,ale i nic innego prucz moich rak tam nigdy nie wedrowalo wiec to odpada... ja juz mam najgorsze mysli,ze to moze rak szyjki macicy czy cos :(:(:( no wlasnie wszedzie sa najgorsze wypadki pokazane :( a ja sie boje ze mi sie to szybko rozwinie do takiego sttaudsium :( jak pojde do apteki po czopki tak/ tylko? to co mi to pomoze? czopki nie sa na "parcie"? zebym za przeproszeniem sie wyprozniala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie rak, kup w aptece masc na hemoroidy i smaruj, jak pomoze to masz problem z glowy, a jak nie to pojdziesz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
"moze hemoroidy" dzieki Ci wielkie za Twoje porady... niestey mam taka prace,ze stoje 8h tylko i wylacznie.. w zasadzie troche sie ruszam.. ale rzadko (stoje na kasie w jedym ze sklepow odziezowych) boje sie i martwie tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
kupie,dziekuje Wam wszytkim serdecznie za porady kto by pomyslal,ze obce osoby mi doradza,pomoga i wysluchaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
"moze hemoroidy" to wyzej mialo brzmiec radoscie,ze dziekuje a nie ze z ironia zapomnialam dodac buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
dziewczyno, po co putasz na forum gdzie ci odpowiedza przypadkowi ludzie, moga ci wciasac nie wiadomo co , raka, bo ja wiem - no chyba zartujesz. Zacznij od apteki . Stanie na wszelkie zylaki jest fatalne, to by tlumaczylo , sprobuj zmieniac pozycje jak najczesuiej, jest tez cos lykania, jakies tabletki z kasztanowca np, w aptece ci powidza, bo to dla nich banalne. 'Tez detralex na krazenie, ale to na recepte. Widac masz sklonnosc do zylakow, na pewno ci przejdzie ale moze nawracac w ciazy, przy dlugotrwalych zaparciach, w pracy siedzacej. Na razie tez gimnastyka - nogi do gory, rowerek(ale nie jazda na rowerze), swieca, krazenia nog, nie siedzic przy kompie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze hemoroidy
na pocieche ci powiem ze wiekszosc kobiet po porodzie cierpi na to, oczywiscie to przechodzi, jesli dbac. Ja mialam i mi przeszlo, ale czasem wraca, np\p po dlugim siedzeniu w pociagu. albo po jakichs klopotach z krazeniam, mam po prostu sklonnosc do wszelkich zylaków, Nie powinnas tez brac srodkow antykoncepcyjnych i innych lekow , ktore powoduja zaburzenia krazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to napewno to
wszyscy jesteśmy przypadkowymi ludzmi na tym forum. Nikt nikogo nie straszy, tylko podaje mozliwości. To że kłykciny są czasem mylone z hemoroidami, to mozna w necie chociażby przeczytać. Jedyne wyjscie to pojsc do lekarza. A jesli to nie hemoroidy a dziewczyna kupi sobie czopki i bedzie brala a problem nie zniknie? Ja nie strasze nikogo i nie chcę straszyć. Uwazam ze leczenie trzeba zacząć od wizyty u ginekologa albo urologa (ogólnego można sobie darować). No trudno, trzeba się jakoś przemóc. Odłożyć na bok strach. Lepiej się chwilkę postresować niż zyć w niepewności i dyskomforcie z bólem odbytu. Strach przed wizytą jest chwilowy ale za to ogromna ulga i recepta w ręce są chyba największą nagrodą za chwile stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×