Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie forumowiczki! Mój wątek jest kierowany do kobiet które dosyć sporo schudły. Opiszcie swoje doświadczenia sprzed schudniecia i po. Bo właśnie wydaje mi się ze nie do końca jest być fit. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia i zastanawiają mnie wasze. Więc jak byłam grubsza 175cm 110kg to nikt nie patrzył na mnie jak na mięcho na 1.noc tylko byłam traktowana poważnie. Natomiast po schnięciu tj. 177cm 69kg wszystko się zmieniło.byłam szczęśliwa ze mi się udało Ale z drugiej strony płacze nad tym że każdy facet rozmawiając ze mną widzi tylko sex. Jak to jest u was? Bo czasem się zastanawiam czy ze mną jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero dążę do takiej wagi. Teraz waze 95 kg i chcę schudnąć. Kupiłam na electro.pl orbitrek i jestem na diecie. Działam sobie stopniowo. Teraz mimo tuszy też mam powodzenie, więc nie wiem, może to zależy na kogo się trafi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w trakcie odchudzania, przed ciążą i w ciązy mocno przytyłam, potem sporo schudłam ale niestety wszystko wróciło i to z nadwyżką :/ to chyba z racji tego że szybko schudłam, teraz od nowa się odchudzam ale rozsądniej, tylko martwię się o efekt jojo, da się temu jakoś zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokola
Z facetami tak jest. Nic nadzwyczajnego. Moim zdaniem nie patrz na innych tylko na siebie. Z pewnością masz lepsze samopoczucie z odpowiednia wagą. Teraz przed Tobą zadanie utrzymania wago . Wiem coś o tym ponieważ po schudnięciu efekt jojo szybko wrócił u mnie. Musiałam zaczynać od początku ćwiczenia diety i całą resztę. Teraz namiętnie pije herbatki z serii big-active wspomagające utrzymać odpowiednią wagę, przemianę materii, detox. Są na bazie ziół , więc bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam ogromne problemy ze schudnięciem, póki nie zdecydowałam się na wczasy w http://www.nawzgorzu.com.pl/ . Pobyt tam bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość, Gratuluję podjęcia decyzji o walce z kilogramami. To prawda, zbyt szybko zgubione kilogramy lubią wracać, dlatego warto odchudzać się wolniej, za to zdrowo i rozsądnie. Po uzyskaniu oczekiwanych efektów, utrwalisz je sięgając po herbatę Anti Yoyo, dzięki której utrzymasz wyniki bez obaw o to, że te nadprogramowe kilogramy powrócą. Zachęcam do wypróbowania herbat funkcjonalnych Big-Active. Pomogą one ograniczyć apetyt i podkręcą metabolizm, wspomagając odchudzanie. W przypadku dodatkowych pytań, służę pomocą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzona90
faceci to wzrokowcy i każdy tak ma.. sama brałam tabsy iqgreen i ładnie schudłam 22 kg i teraz nagle zainteresowanie mną wzrosło.. a jestem tą samą osobą tylko odchudzoną. to tylko dowód na to że faceci to wzrokowcy i tyle:) charakter się liczy ale dopiero później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuryk
A te herbatki Big Active to na co pomagają? Domyślam się, że na pewno wspomagają przemianę materii, ale co prócz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuryk, Herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napisz z jakim problemem się zmagasz, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniej w Twoim przypadku. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina002
Nie ma nic lepszego od weganizmu saunowania się. Moja siostra ma pod Warszawą swoją łaźnię parową. Tez myślałam o saunie na własność i podobno firma Sauna M+J jest świetna. Ktoś coś wie? Bo rada siostry zawsze jest cenna ale obce opinie są bardziej obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olander
O tak naturalne odżywianie. Akie bardziej jak za PRLu. Macie tu link gdzie ciut i ogólnie opisałem (http://f.kafeteria.pl/temat/f2/jestem-gruba-i-brzydka-c-pomocy-p_6644072). Prócz tego proponuję lekką wersję diet i ćwiczeń jakie stosował Hugh Jackman po filmie Wolverine. Poważnie. Nie musicie wyciągać 250kg w martwym ciągu, ale ogólnie ćwiczenia rzeźbią sylwetkę, ale nie bez odpowiedniej diety. Ale dieta nie równa się głodówka czy post. Można mieć tuszę a nawet przy tym figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×