Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie , suplementy

Polecane posty

Gość gość

http://nplink.net/wHjtyRc8 Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. http://nplink.net/v9qx4zV9 Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. Ja stosowałem te 2 suplementy ,świetny wynik zapewniam bez skutków ubocznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milki89
Żeby schudnąć nie wystarczą same suplementy. Trzeba zadbać o dietę- najlepiej z pomocą profesjonalisty. Od niedawna korzystam z pomocy dietetyka z edoktor24.pl i dzięki fachowym poradom zrzuciłam już kilka kilogramów i czuję się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dieta personalna to wyciaganie numerów telefonów by sprzedawać , bzdura ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam do dietetyka w swoim mieście, ułożył mi dietę i nawet polecił suplement diety. Poprosiłam o taki o naturalnym składzie. Stosowałam humavit na szczupłą sylwetkę - http://humavit.pl/ - do tego dieta i ćwiczenia. Schudłam bez efektu jojo. Teraz dalej prowadzę zdrowy tryb życia, bo tak naprawdę dbanie o szczupłą sylwetkę to stałe wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość HALINA
Ja akurat zdecydowałam się na IQacai i nie żałuję tej decyzji. W końcu udało mi się pozbyć całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopasowałem suplementy w sklepie na www.suplementyodzywki.pl.tl , opis , link do zakupu , nie żałuję mogę powiedzieć że to jest to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce schudnąć to przede wszystkim dieta ,nie polecam tabletek odchudzających ,działają tylko w trakcie brania a później kilogramów wracaja z nadmiarem.Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzezbilam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Krystyna
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening i suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam się fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 12
Ja przez ostatnie dwa miesiące radykalnie zmieniłam dietę i dodałam suplement, który mega mi metabolizm rozkręcił. Z diety poleciały węglowodany proste i pieczywo, a suplement to Therm line pro - świetnie się sprawdziło takie połączenie, bo jak na razie jestem lżejsza o 11 kg a jeszcze 2 tygodnie przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia23
Kilku już sposobów na odchudzanie próbowałam, niestety żaden z nich nie okazał się skuteczny. Ostatnio na szczęście w końcu trafiłam na dobry schemat żywieniowy - mniej węglowodanów, więcej tłuszczy w skróci i do tego bardzo fajny suplement - Therm line pro. W niespełna 8 tygodni schudłam ponad 10 kg a to jeszcze nie koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zacząć po prostu jeść zdrowo i stopniowo zacząć się coraz więcej ruszać. Ja to zrobiłam już dawno temu i teraz nie mam problemu z nadwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina 39
Ja zdecydowanie przestrzegam was dziewczyny przed Liporedium. Sama dałam się naciągnąć na reklamę lecącą w radiu non stop i kupiłam 3 opakowania. Po jednym zrezygnowałam ze stosowanie tego syfu - dopadły mnie uciążliwe zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosia22
Ja też miałam po nim nieprzyjemne skutki uboczne. Już po tygodniu brania liporedium zaczął mnie boleć brzuch. Przemęczyłam się jeszcze kilka dni i też wyrzuciłam go do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela999
Szczerze, to ja w żadne suplementy nie wierzę. Nic nam to nie pomoże... no ewentualnie na chwilę i to tyle. Warto zrobić badania genetyczne http://www.dfmedica.eu/gdzie-zrobic-badanie/ służących ochronie zdrowia poprzez dopasowanie odpowiedniej diety. Żywienie oparte o informacje zawarte w kodzie DNA pomaga poprawić stan zdrowia i sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy sklep z suplementami i odżywkami www.suplementyodzywki.sstore.pl , zakup poprzez link do produktu i zapłata przy odbiorze korzystałem 3 dni i mam to co chciałem ( na odchudzanie ) zbijam wagę , działa to jest moja ocena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia761
Powiem Wam,że byłam zielona w tym temacie ale troszkę poszperałam w internecie i znalazłam wiele przepisów i podpowiedzi, interesowało mnie również odchudzanie wraz z pomocą suplementu i tak zamówiłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl Mój dzień wyglądał tak wstawałam rano szłam na poranny jogging później śniadanko, szłam do pracy po pracy obiad zajmowanie się domem, dziećmi i na wieczór ćwiczenia w domu razem z rodziną oczko.gif Gdyby nie suplement to nie wytrzymałam na diecie bo wcześniej ciągle mogłam jeść i jeść... -20kg 4 miesiące oczko.gif Więc można tylko trzeba chciećoczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej żryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna wypowiedz , godna inteligenta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja od jakiegoś czasu stosuję suplementy Firmy DuoLife, ciągłe zmeczenie stres i do tego problem ze stawami. Wkońcu trafiłam na duo i wiecie co to jest to! 3tygodnie i efekty niewiarygodne. Firma opiera sie na dystrybucji produktów poprzez soft marketing zainteresowałam się tym planem i postanowiłam, że zostane ich parterem. Jakie są z tego kożyści. Ano takie .. kupuje i sama jeszcze na tym zarabiam. Jeśli chcesz wiedzieć wiecej napisz do mnie na email praca.wsieci@gmail.com W zamian zaprosze Cie na darmowy webinar o tematyce zdrowia-żyj świadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusiaczka
Moim zdaniem nieocenione właściwosci ma wyciąg z jagody acai. Spotkałam się z tym cudem w produkcie Acai Berry Extreme, który kupiłam na stronie http://nplink.net/pInmLwQg i jestem pod wrażeniem tego, co zrobiło ono z moim ciałem. Nie dość, że wspomaga odchudzanie, bo w jednej kapsułce zawiera aż 5000 mg jagody acai, to dodatkowo pomaga odnaleźć w sobie pokłady energii bez której nie ma mowy o odchudzaniu! Polecam gorąco, o jagodzie staje się coraz bardziej głośno i nic dziwnego, bo naprawdę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie tylko habaicyna! W składzie habaicyny jest mnóstwoooo kapsaicyny z habnero, która daje rewelacyjne efekty (przynajmniej jak dla mnie). Poczytajcie sobie o zdolności kapsaicyny do spalania tłuszczyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pokochalam jagode acai, staram sie przyjmowac ja w roznej formie, ale suplement diety przygotowany z ekstraktu to oczywiscie najlatwiejsza i bardzo skuteczna metoda. polecila mi ja moja lekarka a ja polecam wszystkim ktorzy chca zejsc z wagi i czuc sie przy tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko odpowiednia dieta jest w stanie nam pomóc pozbyć się nadmiernych kilogramów. Jak ja zaczynałam swoją dietę to cały czas brałam Intestę http://www.intesta.pl/ i nadal biorę, bo moje jelita lubiły się odzywać po jakiś konkretnych produktach a wtedy mój brzuch bardzo bolal. Nie było to miłe uczucie i dlatego szukałam sposobu żeby się go pozbyć. Stosowałam jakieś suplementy i piłam herbatki. Ale jednak najbardziej pomogła mi Intesta z maślanem sodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@trusiaczka, wielkie dzięki za link! trafiłam tam na promo i udało mi się kupić jagódki w bardzo przystepnej cenie! :D teraz pozostaje tylko mniej jeść i ćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma się partnera to seks i masaz jest bardzo dobry i przyjemny. Najlepszy środek i najzdrowszy dla ciała i umysłu a dodatkowo odchudza i odstresowuje zarówno kobiety jak i facetow. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×