Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

one rujnują mi życie

Polecane posty

Gość gość

Żylaki. Jest zima, a ja juz myślę, co będzie wiosną i latem. wiecie o co chodzi. ktoś poratuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już gdzieś jest o tym temat. tylko naturalne sposoby pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijaj jakiekolwiek operacje, bo dopiero zobaczysz jakie niespodzianki są po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże te żylaki? może przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego omijaj operacje ? a zabieg laserowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tyle sposóbów leczenia żylaków, więc na pewno coś wybierzecie ze swoim lekarzem prowadzącym. Ja chodziłam do dr Rumianowskiego (http://chirurgnaczyniowygdansk.pl/) i na żylaki miałam robiony zabieg skleroterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udaj się do specjalisty, który dobierze odpowiednią dla Ciebie metodę leczenia. Żylaki to nie tylko problem estetyczny. Nieleczone mogą prowadzić do ciężkich powiłkań, a w konsekwencji zagrażać życiu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to choroba układu krążenia i usunięcie skutku nie zwalczy przyczyny ich powstawania. Ważne, by stosować odpowiednie metody zachowawcze - wprowadzić aktywność fizyczną, zmienić nawyki żywieniowe (nadwaga sprzyja powstawaniu żylaków), terapię uciskową, stosować masaże, unikać gorących kąpieli, opalania, niewygodnego obuwia i długotrwałego stania bądź siedzenia. Warto też wspomóc terapię lekami zawierającymi diosminę (np. Diosminexem), która zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia krwionośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×