Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia0104

Piercing intymny - gdzie w Warszawie?

Polecane posty

Gość Kasia0104

Witajcie, zastanawiam się nad przekłuciem miejsc intymnych. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Czy i długo boli? Jaki gabinet polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam kolczyki
Kasiu, ja przekłuwałam sobie wargi jakieś 2 miesiące temu. Zabieg zupełnie bezbolesny - pół godziny byłam znieczulana i nawet nie poczułam momentu przekłucia. Jak znieczulenie przestało działać, to na samym początku czułam lekki dyskomfort, ale nie bolało. Zabieg robiłam w gabinecie w Warszawie na Al. Jerozolimskich naprzeciwko Smyka - z polecenia koleżanki, która wcześniej robiła u nich piercing pępka. Mają stronę internetową z galerią zrobionych piercingów: http://piercing.waw.pl/ Mają dość dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A język
Język też tam przekłuwają? Trochę się boję i chcę iść do sprawdzonego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różne opinie
Słyszałam różne opinie o Dereniowej. Podobno byli bardzo dobrzy - kiedyś... Warto poszukać o nich na forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robiłam język...
na Jerozolimskich - jest ok. Widać, że się znają, a do tego czysto. Dość szybko zeszła opuchlizna i ranka się zagoiła. Spodobało mi się, że po zabiegu nie tylko mówią, jak pielęgnować miejsce przekłucia, ale też dają pisemną instrukcję. Jedyny minus - trzeba się u nich wcześniej umawiać na zabieg - ja się umówiłam poprzez mail. Polecam ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam salon 15-115
Polecam 15-115 - zakładałam u nich kolczyki na sutkach. Widać, że się na tym znają - sprawnie, bezboleśnie, miejsce przekłucia wcześniej zaznaczone i ze mną skonsultowane, gojenie też szybkie. Przekonały mnie do nich zdjęcia ich zabiegów na stronie www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdulkarstwo
na dreniowej wiekszosc robilam i sa naprawde dobrzy i to wlasnie teraz :) raz zrobilam na marszalkowskiej (wlasnie czesc dereniowej tam teraz urzeduje) szczerze NIE polecam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marszałkowska - NIE
Moja kumpela była na Marszałkowskiej, ale nie wiem czy tam gdzie Ty piszesz i była bardzo niezadowolona. Zrobili jej krzywo i do tego się paprało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomocaaaa
po obejrzeniu galerii zdjec 15-115 doszlam do wniosku, ze na piercing miejsc intymnych decyduja sie kobiety, ktore maja kompleksy na punkcie swojej "malej" (brak wyraznie zaznaczonej lechtaczki, duze i dlugie wargi sromowe, etc.) moze to jest sposob, zeby podniesc atrakcyjnosc tego miejsca, jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każda biżuteria
podnosi atrakcyjność miejsca, gdzie się ją nosi. I taka jest też rola koczyków - w tym intymnych. Ja założyłam sobie kolczyki na wargach 3 lata temu, 2 lata temu będąc w szpitalu musiałam je zdjąć i czułam się bez nich na tyle dziwnie, że niedawno ponownie byłam w salonie piercingu... I bynajmniej nie mam żadnych kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berka
Czy któraś z was ma doświadczenia, czy jak się wyjmie kolczyk z warg sromowych, czy zostaje jakiś ślad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie będzie śladu
Berka, nie będzie śladu. Ja w czasie ciąży wyjęłam kolczyki i dziurki po nich ładnie zarosły. Właśnie przymierzam się do ponownego przekłucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0104
Witajcie! Mam już kolczyk :) Posłuchałam Waszych rad i byłam w salonie 15-115 i z czystym sumieniem mogę ten salon polecić innym. Byłam nieźle zestresowana ale okazało się że zupełnie niepotrzebnie. Rzeczywiście po znieczuleniu prawie traci się czucie a jak znieczulenie mija też nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gojenie
Kasia0104 - napisz jak Ci sie goi ten kolczyk i czy jest duzy dyskomfort na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0104
Przekłucie goi się ładnie. Przemywam miejsce przekłucia i sam kolczyk zgodnie z zaleceniami przekazanymi mi po zabiegu. Dyskomfortu nie ma, bo kolczyka prawie się nie czuje - myślałam, że będzie źle, a jest w porządku. Najważniejsze, że wygląda ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawowy
Dziewczyny, co powoduje, że zakładacie sobie kolczyki w miejscach intymnych? To zwykle jest wasz pomysł czy waszych partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccilllkaAA
cos na poprawe atrakcyjnosci i zwrocenie uwagi mezczyzn, hmm? :) www.attradisiacwomen.ocom.pl tez myslicie ze warto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L-u-i-z-a
Kolczyk intymny po pierwsze jest ładny, a po drugie jest tajemnicą dostępną tylko partnerowi. W moim przypadku kolczyk był moim pomysłem a zastanawiam się jeszcze nad sutkami (zresztą pod wpływem zdjęć, które widziałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piercing sutków
Słyszałam, że przekłucie sutków boli bardziej, niż intymny. Trochę się boję, choć intymny miałam zupełnie bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sutki nie bolą
Jakiś czas temu przekłwałam sutki i było podobne znieczulenie jak przy intymnym więc też bezboleśnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annana Kofana
Ja milej wspominam przekłucie intymne niż sutków, chociaż sutki specjalnie nie bolały. Widzę, że pół Warszawy kłuło się w salonie 15-115 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxfmdkfvmdk
Ja zupełnie nic nie czułam podczas kłucia sutka. Nie miałam żadnego znieczulenia, nic. Strasznie się denerwowałam, w pewnym momencie mówię do piercera: "Tylko niech pan będzie delikatny!", a on: "Ale już po wszystkim". Patrzę - mam kolczyka w sutku. Nawet nie zauważyłam jak przekłuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You Are Idiot
A co na to ginekolog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekłuta
Chciałabym mieć ginekologa, który z takim wyczuciem i delikatnością podchodzi do klientek, jak osoba, która mnie przekłuwała właśnie w salonie 15-115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakolczykowana
ja mam na wargach po kółeczku i w kapturku łechtaczki (VCH) jestem z nich zadowolona a mam je już 2 lata. a mojemu ginekologowi się bardzo podobają, pytał tylko czy nie bolało i gdzie robiłam bo pacjentki sie go pytają gdzie można sobie cos takiego zrobić! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka1985
Salon 15-115 jest ok. Nie wiem jak intymny, ale sutki przekłute mam bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewlina
Wczoraj robilam kolczyk intymny i w jezyku... Polecam 15-115 Salon Kosmetyczny. Super sprawa! Jestem bardzo zadowolona. Zupełnie bezboleśnie!!! Nie czułam nic! Teraz tez nie boli. Kolega od piercingu sympatyczny i bardzo delikatny... POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamason
ja przekłuwałam sutki w studio Tatuazu i Piercingu na Słowackiego 15/19 na Żoliborzu. Jestem zadowolona-czysto, miło i niedrogo. Plus za karteczkę z zaleceniami po przekłuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-e34
Witam -mam kilka pytań -jak z higieną podczas tych zabiegów ? -czy osoba która to robi musi mieć jakieś przygotowanie -tj kurs itp czy są to samoucy ? . -ile osób bierze udział w tym zabiegu (chodzi o vaginal piercing ) -czy robi to kobieta czy facet .....no trochę wstyd jednak.... Mogłybyście coś napisać jak z tym u was było ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiiiiiiiiiii
Ona-e34 - z jakiego miasta jesteś? Idź do salonu, gdzie mają doświadczenie w takich zabiegach. Wtedy masz pewność, że zrobią to profesjonalnie i czysto. Poza tym, jeżeli nawet robi to facet, to potraktuj go jak ginekologa. Jak robi sporo zabiegów, to pewnie nie masz się czego wstydzić, bo jesteś jedną z wielu klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×