Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiększanie ust, groupon, warszawa, pilne!!

Polecane posty

Gość gość

... Więc tak, mój facet jest dość mało rozgarniętym pod tym kątem osobnikiem i... Chce mi dać na urodziny groupon na powiększenie ust. Tak, muszę wybrać bardzo szybko, bardzo pilnie. Znalazłam trzy. Nie moge wkleic linkow bo uznaje mnie za spam, wiec napisze. 1. Ren clinic 2. Klinice Odnowy Kolagenowej Prof. Przybylskiego 3. Klinice Urody G&G Hair Spa Zauwazylam, ze najwiecej osob kupilo od Pana Przybylskiego. Zaryzykowac? Mam... Raczej małe usta, które nie są kreseckami i są dość kształtne, ale chce je powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy ale to nigdy nie decydowac sie na taka ingerencje pod presja czasu i atrakcyjnej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co zrobilas ten zabieg ? jakie efekty ? i gdz4e ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Akademię Medycyny Estetycznej Ursynów. Mają całkiem dobre ceny a efekt zabiegu jest bardzo dobry. Usta powiększone są równo, wyglądają naturalnie i rezultat utrzymuje się bardzo długo. Chodzę tam regularnie i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BurgDubai

A Warszawie jest przecież Saska Clinic. Nie wiem ja nic z groupona nie kupowałam nigdy. Po prostu szukałam opinii na temat najlepszych klinik i ją znalazłam. I co ważne, że powiększają te usta bardzo dobrym preparatem jakim jest Restylane Kysse.  Usta sa bardzo ładnie i jednakowo nawilżone i nie ma tego wstrętnego efektu dziubka 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×