Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy ze skórą głowy. Już nie wiem co mi dolega :(

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim, jestem już bezsilna. Byłam dwa razy u dermatologa i wszystko co dostałam było nieskuteczne. Przebywam poza Polską i tu lekarz mi przepisuje jakieś antybiotyki i szampony ale to też nic nie pomaga. Tych antybiotyków nawet już nie biorę bo szkoda zdrowia...a co mi jest...włosy mi się przetłuszczają po kilku godzinach oraz skóra głowy śmierdzi. Gdy przejadę palcami po głowie to mam pod paznokciami taką biało-zółtą tłustą paćkę? Nawet nie wiem jak to nazwać, taki łój i to brzydko pachnie. Mam też łupież suchy. Nie sypię się bardzo, ale widać jak lata po włosach. I co najgorsze to mam wypryski...one są bolące, boli mnie skóra nawet gdy ruszam tylko włosy. Te wypryski najpierw są twarde i tak jakby głęboko pod skórą a na wierzchu jest taka skorupka i z czasem ten wyprysk rośnie i robi się taka banieczka ropna. To mnie boli i swędzi. Robi się tego coraz więcej. Już nie wiem co mi jest. Kupiłam różne szampony na lupieże na ŁZS na grzybice itp ale to nic nie pomaga. Stosowałam różne maście i olejki...czasem pomaga ale na chwilę. Włosy nawet doby nie trzymają się ładnie. Wieczorem robia się tłuste, skóra swędzi i czuc już brzydki zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz bakteryjne zapalenie skory glowy i musisz brac te antybiotyki az skora zwalczy te ropne bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz bakteryjne zapalenie skory glowy i musisz brac te antybiotyki az skora zwalczy te ropne bakterie. X Brałam te antybiotyki ale poprawy zero. oni mi przepisują antybiotyki na 3 lub 5 dni i to nic nie daje. I potem idę na kolejną wizytę i znów to samo...i tak od kilku miesięcy. Z polski dostałam davercin. On jest spoko ale tylko na chwilę. Od czego może być takie bakteryjne zapalenie? Zazwyczaj myłam włosy 4 razy w tygodniu a teraz zdarza się nawet dwa razy dziennie bo nie mogę wytrzymać przez ten świąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten brzydko pachnący łój tworzy się bardzo szybko. Taka anomalnia bo niby jest ten łój i włosy tłuste ale też sucha skóra i suchy łupież widać we włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbuj czarne mydło. Konkretnie to: Mi na łupież pomogło czarne mydło https://www.alezielonysklep.pl/mydlo-w-plynie/agafi-kosmetyki-mydlo-ziolowe-czarne-500-ml-ziola-i-trawy-agafi-agafi_p2186.html bo jest dużo różnych rodzajów. To jest sprawdzone przeze mnie i kilka innych osób z mojego otoczenia. Każdy sobie chwali. Zresztą poczytaj opinie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko udaj się do dobrego trychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś smarować skórę głowy po prostu olejek kokosowym ? To naturalny sposób na problemy ze skórą głowy. Tylko użyj nierafinowany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem to samo , parę lat z tym walczyłem ,antybiotyki ,leki p/grzybicze ,szampony itp itd. Pomogło - zmiana diety ( zero cukru ) golenie niemal na łyso głowy ( w przypadku kobiet to problem ...) ,naturalny olej kokosowy co drugie dzień wcierany w głowę ,co drugi dzień mycie dobtym szampanem p/lupiezowum (przerobilem ze 20 ,metoda prób i błędów trzeba dobrać właściwy ) . Na dziś jest ok ale trzeba tego nieustannie pilnować ,nic nie zaniedbać bo inaczej raz dwa wraca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×