Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Puder do brwi

Polecane posty

Gość gość

Czy jest tu ktoś kto może wypowiedzieć się na temat pudru do brwi? Jest taki z golden rose Eyebrow Powder szukam opinii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam, jest fajny :) A jego nakładanie jest dziecinnie proste przy pomocy skośnego pędzelka, a na dodatek trwa to kilka sekund. I co najważniejsze - zostaje w miejscu przez calutki dzień, z tego co kojarzę jest 7 odcieni to wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie na temat, ale po co klasc puder na brwi? puder ma matowic, a brwi chyba sie nie swieca w przeciwienstwie do skory... ale moze to jakis nowy trend D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie nazywa puder tylko cień do brwi :) a używa się po to,żeby je podkreślić jeżeli komuś natura poskąpiła gęstych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo słaby niestety, żałuję, że kupiłam. Chciałam zaoszczędzić, wywaliłam kasę w błoto :( wracam do mojego sprawdzonego Benefita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, no cien do brwi to rozumiem :) nie uzywalam, wiec nie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat tego nie miałam, ale skusiłam się na inne rzeczy tej firmy, bo miały być dobre... nie były, i dopiero wtedy poszłam po rozum do głowy, i sprawdziłam nie tylko recenzje na Wizażu, ale też kto, osoba po osobie, je wystawiał... i cóż, niestety, wyszło, że to niemal sam spam, większość pozytywnych wpisów w tej marce jest przez osoby o świeżych kontach, czasem zamydlających oczy kilkoma innymi "recenzjami" pisanymi na chybcika (10 opinii w ciągu jednego dnia zaraz po zarejestrowaniu, z tego tylko te GR zachwycone? serio? :o ) a często z kompletnie gołymi kontami i bez dorobku na forum No cóż, ja spamerów nie lubię organicznie, a że firma golden rose jest SPAMEREM to nigdy więcej już nic u nich nie kupię. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś chwali jakąś firmę to ma to tego prawo, bo po to są m.in te fora, a nie do pisania głupot i oczerniania ludzi którzy piszą że zadowoleni są z jakiejś marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalenie a "chwalenie" za kasę otrzymaną za to chwalenie to różnica, i to ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale problem... dzizas- padło pytanie czy ktoś używał pudru do brwi i padła odpowiedź- NIE RÓBCIE Z TEGO PROBLEMU a za hejtowanie ktoś Wam płaci rozumiem skoro od razu padły jakieś podejrzenia spamu? Ja w tym zapytaniu i odpowiedziach nic strasznego nie widzę- po to są pytania by były i odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też tego spamu nie rozumiem... Kuźwa, strony takie jak Wizaż są po to, żeby tam były wiarygodne recenzje, i latami tak było, ale od jakiegoś czasu nawet szkoda zaglądać :( Najgorsze jest to, że nie tylko polskie firmy (oprócz GR spamowała tam np. Bielenda, Oceanic, Perfecta - ja spamerów zaczęłam wyłapywać z rok temu) w takim zaśmiecaniu się "wykazują" się też międzynarodowi potentaci kosmetyczni (ostatnią akcję odwalili spamerzy Vichy). Szkoda, cholernie szkoda, że już nie można takim stronom zaufać, i zamiast przejrzeć opinie w 5 minut człowiek musi stracić godzinę czy dwie, żeby odsiać ziarno od plew :( Mnie to strasznie zraża do takiej firmy, jedna taka akcja i potem z marszu ich długo będę odrzucać, i to samo radzić koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A widzisz jakiś problem w tym, że jak ktoś pisze o spamie, to najpewniej nie bez powodu (bo wizażowy wątek na temat tego produktu mnie też mocno podejrzanie wygląda, z ciekawości sprawdziłam)? Szeptany marketing to jest PLAGA obecnego internetu, nie ma co się dziwić, że ludzie są na to uczuleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×