Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

puder

Polecane posty

Gość gość

jaki puder jest wg was najlepszy? jaki stosujecie? szukam czegoś długo matującego, ale jednocześnie nie wysuszającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję fluid Lirene matujący, odcień cappucino... Nie zostawia maski, ładnie pachnie. Tylko że fluid sam to za mało, na to musi być puder sypki jeżeli masz problem z błyszczącym nosem,broda, czolem i policzkami. Polecamna to puder z Astora Anti Shine Mattitude fakt kosztuje prawie 40 zł ale jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jako bazę korektor matujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest ziemia egipska bikor, zastepuje wszystkie kosmetyki do makijazu, nawilzajace i matujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kosmetyki z allinside.pl ;) Serio, najtaniej i najlepiej to wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninkaa
ja mam puder Velvet od earthnicity minerals- fajnie matuje a przy tym nie wysusza skóry. jest to puder mineralny ale wiec sklad naturalny całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z najlepszych jakie używałam i nie zamienię go na inny jest Transparentny z Max Factora!! ;)) Idealnie matuje przy czym efekt utrzymuje się przez cały dzień a na prawdę mam problem z błyszczeniem się skóry dodatkowo jej nie wysusza. Podaję link gdzie go zawsze zakupuję i mogę szczerze polecić stronę ;** http://kosmetykizameryki.pl/max-factor-loose-powder-puder-sypki-translucent.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziemia Egipska BIKOR jest najlepsza. Własnie mi się kończy, ale już sobie nową zażyczyłam od męża na dzień kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyreddd
dla mnie hiciorkiem jest puder transparentny, mineralny Velvet od earthnicity- fantastyczny mat na cały dzień bez konieczności poprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ziemia Egipska nie jest zbyt ciemna? Mam jasną, ale ciepłą karnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybelline ten stosuje i dla mnie jest bardzo dobry wiadomo że każda cera jest inna on jest po 36 zł, mi starcza na długo bo mało używam, jest wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyylwia_fik
Jeśli chodzi o firmę Bikor to ja polecam Wam puder transparentny TOKYO - bardzo fajnie matuje i ukrywa wszystko co nie koniecznie ma być widoczne i nie zostawia efektu tzw. maski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudadagusia
Moim zdaniem najlepszy jest podkład Revlon ColorStay (tanio można go kupić w necie, np. https://www.perfumeria.pl/collections/makijaz )- dobrze kryje, fajnie się nakłada i przede wszystkim można sobie wybrać wersję do cery tłustej, co minimalizuje świecenie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzajów pudru jest naprawdę wiele, ale mi dopiero przypasował taki w kamieniu http://jesttak.pl/przydatnosc-pudru-w-kamieniu/. Używam go już długo, przeżył ze mną wiele podróży samochodem, pociągiem, autobusem czy samolotem i cały czas jest w całości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puder matujący to swietne rozwiazanie dla tych ktorzy maja lekko przetluszczajaca sie cere. Ja w sumie taka mialam, jeszcze kilka lat temu, teraz uzywam , z okazji wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta34

U mnie dobrze sprawdzają się pudry transparentne, mam taki z eveline bananowy, pachnie pieknie, matowi skórę jak trzeba, także mogę polecić. Dobra, polska marka, mają naprawdę coraz lepsze jakościowo kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×