Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwertygirl

Pyszny, pelny witamin koktajl!!

Polecane posty

Gość qwertygirl

Witajcie:) Od paru dni robie sobie pyszniutki koktajl, ktory bardzo wypelnia zoladek, jest malokaloryczny, ma pelno witamin i po ktorym czlowiek sie super czuje. Jak wieczorem mam na cos ochote, to sobie go przyrzadzam. Do blendera wrzucam dwie obrane, pokrojone na pare kawalkow pomarancze i dodaje miseczke rozmrozonych wisni(kupuje w sklepie zamrozone, sa bardzo dobre, 500g ok 3zl). Miksuje wszystko pol minutki, minutke i gotowe. Jezeli dodamy malo wisni, koktajl bedzie slodki, jak wiecej, to bardziej wisniowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psinkapl
Dziewczyny, autorka ma rację, takie koktajle są pyszne i zdrowe, świetnie zapełniają zoladek, wczoraj piłam taki i długo nie czułam głodu, a poza tym ile korzyści dla zdrowia i urody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdw
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fajnie ;p ale ja nie mam tego czegoś żeby zmiksować ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psinkapl
Ja też niestety nie, piłam w kafejce, ale mam zamiar kupić blender, nie kosztuje zbyt dużo, a na wiosnę i lato niezbedny! ja nie za bardzo lubię owoce, ale w takiej postaci jak najbardziej1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdw
no tak ;( zgadzam się z Tobaaaaaa - A ILE TAK KOSZTUJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psinkapl
w promocji widziałam za ok. 60 zl, nie jest aż taki drogi a korzyści ogromne, jestem zwolenniczką koktajli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jakiegoś linka
do dobrego blendera, też chcę sobie kupić i robić takie koktaile :) na razie korzystam z sokowirówki, ale denerwuje mnie, że tyle odpadów, przecież to ja cenny błonnik wyrzucam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Wydaje mi się, że nie musi byc blender. Może byc taka końcówka z nozykiem do zwykłego miksera. Spróbuję dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psinkapl
To ja też spróbuję z mikserem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) fajny topik :) moze bysmy tutaj sie wymienialy przepisami :) a ja mam takie urzadzenie, niby toi sie nazywa mikser.. ale nie jest to taki mikser z tymi pałąkami do mieszania, tylko taki dzbanek i w srodku ma nozyki.. to do koktajli odpowiednie nie? musze to wygrzebac z szafki bo sie marnuje ten koktajl autorki- wisniowo pomaranzowy to taki sorbetowy.. a lubicie takie z kwasnym mlekiem? fakt ze chyba to nie dziala dietetycznie :) ale jest pyycha, ja lubie z bananami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumba
ja miksowałam mleko z bananami... Mialam po tym takiego powera jak po mocnej kawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do RUMBA Mleko 0,5% tłuszczu chyba sie nadaje ? W sezonie truskawkowym często robię koktajle ale zimą jakoś całkmiem zapomniałam o mrożonych owocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumba
tak, tu chodzi przede wszystkim o banany, maja jakies cukry proste kótre sie szybko przyswajają, i daja cholerna energie.. Taki koktajlik nieźle nakręca! Zreszta organizm sam sie domaga czego potrzebuje, dla niektórych mieszanka banana z mlekiem jest mdła, ale mi sie ten koktajl snił po nocach i wciąz mialam na niego ochotę.. Pewnie brakowało mi jakiś mikro elementów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno kupiłam blender
dziewczyny, jesli moge cos doradzic, nie kupujcie najtanszych blenderów. sa rzeczy, które nie przejde przez blender o małej mocy. jesli chcecie robic tylko koktajle owocowe, to nada sie do tego kazdy. ale juz surowa marchew, buraki czy cos twardszego rozwali wam urzadzenie. a dla tych, co miksuja, podrzucam pare przepisów:) : OWOCE LEŚNE na mocne serce koktajl z owoców leśnych weź garść jeżyn, czarnych jagód i malin i umyj je w chłodnej wodzie; owoce zmiksuj ze szklanką kefiru (250 ml) i dwoma łyżkami miodu pszczelego POMIDORY na ładną cerę i mocne kości... koktajl pomidorowy zmiksuj ćwierć szklanki soku ze świeżych pomidorów, łyżkę stołową soku cytrynowego, szklankę maślanki i pół szklanki zimnego mleka; włóż kilka kostek lodu i dobrze wymieszaj MARCHEW I POMIDOR na szczupłą sylwetkę... koktajl warzywny obierz dwie marchewki, pomidora i jabłko; marchewki, pomidora i jabłko zmiksuj z umytym wcześniej selerem naciowym (wystarczy 1 łodyga), połową czerwonej, słodkiej papryki, dwoma łyżkami zielonej pietruszki, ząbkiem czosnku i łyżką szczypiorku; dodaj kropelkę sosu tabasco; udekoruj zieloną pietruszką BANANY na mocne nerwy... koktajl bananowy zmiksuj 1 banana ze szklanką kefiru; wymieszaj z dwoma łyżkami miodu, dopraw do smaku sokiem cytrynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumba
o, o, własnie, banany! mialam powera i dobry nastrój! szok! chyba wroce do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zrobie se taki koktail.. z bananami :) jzu mi slina cieknie :) ale niewiem z czym... jedne z was tu pisza o kefirze drugie o mleku 0.5% jak myslicie z czym najlepsze?? jak pisalam wczesniej- kiedys pilam z siadlym mlekiem. pyszny, ale chyba ma duzo kalorii przez to zsiadle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuup-ppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzające się Panie :) Mam do sprzedania koktajl Herbalife o smaku waniliowym!!! kupiłam go spróbowałam raz i uznałam,że niestety ale nie jest on dla mnie :( Koktajl jest pełny,raz tylko użyty. Cena do negocjacji. Pozdrawiam i w razie pytan proszę pisać na maila karolina.kierzkowska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARABOLKA
Witam wszystkich Właśnie znalazłam fajny zamiennik tych wszystkich drogich koktjli odchudzających, a mianowicie w sklepach pojawił sie koktajl z Herbapolu, pakowany w sazszetki na bazie mielonego lnu i soi z dodatkiem wielu witamin i błonnika, skład praktycznie podobny do tych drogich, a cena jednej saszetki do ok. 4zł. W sposobie przygotowanie jest zalecane żeby zalać ciepłym mlekiem lub wodą , ale nie polecam bo robią się gluty, ja zalewam go zimnym mlekiem odtłuszczonym 0%, jest naprawdę smaczny i zasyca. Jem a raczej pije go zamiast śniadania i do godziny 12 mam spokój z jedzeniem. Potem jakies małe drugie sniadanko i do obiadu spokojnie. Naprawde polecam to tani i zdrowy sposób na odchudzanie, nazywa się koktajl slim figura z Herbapolu i wystepuje w trzech smakach-bananowy, truskawkowy i waniliowy wszystkie trzy są dobre. POLECAM DZIEWUSZKI PISZCIE JAKIE SĄ WASZE OPINIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoten....
jej gdzie kupujesz takie tanie wisnie?ja płace 6,7 zł.podaj nazwe firmy tych wiśni dzieki. ja robie sobie taki koktajl, a właściwie mus z jabłek i marchewek, dodaje troche wody zeby było do picia bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoten....
teraz wiem czemu zajadam sie tak bananami, pod każdą postacia, jestem straszny nerwus, a ktos tu napisał banany na nerwy. zgadza się teraz mi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoten....
a własnie potwierdzam zdanie poprzedniczki.dziewczynki jak robicie taki kotajl to dosypcie garstke siemienia lnu, to prawie nie ma smaku, a zmieszane i rozdrobnione wogóle nie zepsuje smaku, a mówie wam to jest bomba witaminowa, ma same zalety, od włosów po jelita, wszystko jest piekne i zdrowe.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probowalyscie cytryna+pietruszka(natka)+woda mineralna i mozna dodac kostki lodu......mmmmmmm:D a jakie zdrowe! jest naprawde przepyszne :) smakuje jak kiwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszny jest buraczek seler i
marchewka, mozna tez dodac jablko, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×