Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

salon optyczny

Polecane posty

Gość gość

Cześć, witam. Szukam salonu optycznego dla mamy w Krakowie. Możecie jakieś miejsce z miłą obsługą polecić?Szukam najlepszych możliwych szkieł progresywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Vision Express. Dobierają do skutku. Przyjmują reklamacje. Serdecznie polecam salony w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Oko Design na Krowoderskiej mieli jakiś czas temu niezłe promocje na okulary. Sama się załapałem na dwie pary w cenie jednej, także trochę zaoszczędziłam. Ogólnie dość rzadko wymieniam oprawki, także dość rzadko jestem w ogóle u optyka, ale jeśli już muszę to jadę właśnie do nich. Dane adresowe i tel są na www.oko-design.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio odbieraliśmy z mężem okulary progresywne w Świecie Okularów na Westerplatte. Oboje jesteśmy zachwyceni. Świetnie dobierają oprawy i dokładnie robią wymiary pod progresy. Do każdej pary dają te same szkła za darmo. Obsługa perfekcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja okulary dobierałam w salonie optycznym www.droko.pl Spotkałam się tam z profesjonalną obsługą, która bardzo mi pomogła w doborze okularów. Firma ta posiada wiele salonów na dolnym Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Tarnobrzegu, które rozglądają się za dobrym salonem optycznym polecam www.kosinski.tarnobrzeg.pl Dzięki nim chodzę teraz w modnych i świetnie dopasowanych okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarisa

ja polecam bardzo dobry zakład optyczny w Optyk we Wrocławiu i jeżeli chcesz zapisać się  na badanie wzroku lub dobór soczewek kontaktowych i okularów progresywnych, wystarczy do nich zadzwonić i się umówić.  Ja mam od nich soczewki i okulary i jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMimi

ja we Wrocławiu niestety nie znam nikogo. Dla osób z Warszawy mogę polecić salon przy Dzięgielewska instytucie Oka. Bardzo miły i kompetentny personel. pomogą w doborze oprawek, szkieł itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kraków to niestety nie pomogę, ale mogę za to podpowiedzieć tym, którzy szukają sprawdzonego optyka z Wrocławia. Sprawdźcie https://www.optyk-wroclaw.com/, bo Joanna Trzcinowicz  to mistrz optyk, która precyzyjnie dobierze wam odpowiednie soczewki i okulary. Mają duży wybór oprawek renomowanych marek w świetnych cenach. Dobrali mi oprawki do kształtu twarzy, dzięki czemu czuję się swobodnie i pewnie. Poza tym mają nowoczesny sprzęt i doświadczoną kadrę, dzięki czemu wykonują szczegółowe badanie wzroku, a do każdego klienta podchodzą z należytą uwagą i indywidualnie rozpatrują jego problem ze wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaW92

bardzo dobry okulista z Wrocławia to spektrum.wroc.pl. Sama chodzę tam na wizyty i jestem bardzo zadowolona. Każde badanie przeprowadzone z dużą starannością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Jeśli o optyka dziecięcego chodzi to ja doradzę salon Okooko z Łodzi. www.okooko.com.pl/ Mieszczą się przy Próchnika. Na miejscu są badania i super wybór oprawek i soczewek, do tego miła obsługa, pełen profesjonalizm  i ceny nie z sufitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×