Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arrare234

Soczewki po zapaleniu spojówek

Polecane posty

Gość arrare234

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu noszę soczewki kontaktowe. Ostatnio dopadło mnie zapalenie spojówek. Wydaje mi się, że miałam soczewki na oczach podczas zapalenia. Brałam antybiotyk, stan oczu się poprawił. Chciałam zapytać, bo słyszałam, że nie wolno, czy mogę włożyć te soczewki na jeden dzień? Nie mam teraz możliwości zakupu a potrzebuje ich. Z tego co czytałam, mogą się znajdować na nich bakterie powodujące zapalenie, czy zwykła dezynfekcja płynem do soczewek nie usunie ich? Czy kładąc je, zapalenie na 100% wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrare234
podpowie ktoś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół Szkla.com
Witam serdecznie, W takich sytuacjach najlepiej jest bezpośrednio skonsultować się z specjalistą. Pozdrawiamy, zespół Szkla.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejjstuka
Po co kupować soczewki... Jesli mieszkasz w Krakowie to idz sobie do tego salonu http://www.optyk-koczorowski.pl i tam idealnie dobiorą dla Ciebie soczewki. DO tego zapłacisz naprawde nieduze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggneska
A jak z cenami w tym salonie ? Maja wysokie czy takie do zniesienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttaliwa
NA pewno własnie zakup w takim profesjonalnym salonie zagwarantuje nam w 100% pewność ze będą to tylko oryginalne soczewki. I takie salony powinniśmy wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellloska2
To prawda. A do tego jeszcze jesli wybierzemy dla siebie naprawde dobre oprawki to mysle ze bedzie to fajnie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys przez cały czas nosiłam soczewki i jednak po cąłym dniu przed komputerem moje oczy były bardzo obciążone. Wiec naprawde jesli macie okazje dobrac dobre oprawki to nie zastanawiajcie sie , bo na pewno warto dla naszego wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia222
Na pewno okulary tez są bardzo wazne. Ja własnie zamówiłam juz sobie na Długiej w salonei Koczorowski w Krakowie nowe oprawki i wreszcie ciesze sie z tego ze wreszcie bede miała dobrze dobrane oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swój sprawdzony salon optyczny w Krakowie na ul.Długiej. To optyk Koczorowski wlasnie w ktorym zawsze mogę liczyć na fachową obsługe i pomoc w wyborze odpowiednich , modnych oprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radoka
Przy zapaleniu spojówek mi bardzo pomogły krople sulfacetamid. Teraz trzymam je w domu na wszelki wypadek, bo mają dłu termin ważności i mogą spokojnie poleżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze to jest to aby też wybrać dobry salon optyczny. Ja szczególnie w Krakowie moge polecić ten salon http://www.koczorowski-optyk.pl Tu mozecie wybrac naprawde idealne oprawki dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy oni tez na miejscu dobiorą mi soczewki i naucza od razu zakładac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pokaża jak założyc, wiec na pewno nie będzie z tym zadnego problemu. Sama sprawdzalam. Pelen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to skonsultować to z okulistą. Ja sama bym nie ryzykowała z soczewkami po zapaleniu. Tu http://www.poloptyk.pl na pewno znajdziesz pomoc specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zapaleniu spojówek wiele zależy od przyczyny zapalenia. Trzeba zgłosić się na konsultację specjalistyczną w celu sprawdzenia stanu spojówki, rogówki oraz filmu łzowego. Do soczewek najlepiej wrócić dopiero po dokładnym badaniu. Jeżeli stan zapalny jest wyleczony nie ma wyraźnych przeciwwskazań do powrotu do soczewek kontaktowych. Po stanie zapalnym (zastosowanych antybiotykach czy sterydach) oko może się też przesuszać, więc należy je nawilżać kroplami na bazie kwasu hialuronowego, najlepiej bez konserwantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto własnei wybrać sie do dobrego salonu optycznego bo jednak też jesli chcemy nosic soczewki powinniśmy je dobrze dobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej na jakiś czas po prostu przejśc na dobre okulary. Dokładnie mam na mysli takie http://www.szajna.pl/ ze szkłami Led Control które miedzy innymi zwiększają kontrast i ostrość widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, to bardzo dobry wybór jesli chodzi o szkła LED Control. Co moim zdaniem jest tutaj bardzo wazne, to to ze zapewniają zrelaksowane widzenie podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze i korzystania z innych urządzeń elektronicznych z ekranami LED/LCD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w Krakowie na Długiej w optyku Koczorowskim nikt Wam po prostu lepiej nie dobierze oprawek jak oni. Polecam, bo naprawde wreszcie mozna wygladac dobrze w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiennnkowa
Moim zdaniem powinnaś w takiej sytuacji zrezygnowac z okularów na rzecz własnie takich szkieł okularowych http://www.ledcontrol.pl/ Sama od razu odczujesz komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja jeszcze mam coś co z pewnością Was może zainteresować http://www.ledcontrol.pl Czasami warto na pewno wymienić soczewki na dobre okulary z odpowiednimi szkłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz zle dobrane oprawki, albo po prostu za bardzo ściśnięte. Ja teraz kupiłam wreszcie dobre i odpowiednio dobrane oprawki w salonei Koczorowski na Długiej w Krakowie. I naprawde po całym dniu noszenia nie mam problemów z odciskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Waszym miejscu wybrałabym raczej takie szkła LEd Control http://www.ledcontrol.pl/ Ponieważ to najlepsze rozwiazanie jesli chodzi o bezpieczeństwo i komfort naszego wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie sobie tutaj www.ledcontrol.pl Naprawde znajdziecie na pewno idealne dla siebie, ale radze zwrócic uwagę na szkła okularowe LED Control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o szkła LedControl to faktycznie ja mam je w swoich oprawkach i powiem Wam ze odczuwam znaczącą róznice jesli chodzi o nie męczenie sie oczu i taki komfort widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×