Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saga2006

swędzenie pochwy - lek zastępczy bez recepty

Polecane posty

Odczuwam lekkie swędzenie pochwy, prawdopodobnie są to jakieś zmiany grzybiczne, cholerstwo się powtarza co jakiś czas. Nie mam możliwości w ciągu najbliższych dni pójść do ginekologa, a coś bym z tym zrobiła. Czy są jakieś maści/kremy/tabletki na to, ktore mozna kupic bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfdjfbn
hmm wiem że niektórzy polecają aby rozgotowac cebule, zamoczyc w tym tampona i włożyc ale ja nie próbowałam więc nie wiem, bo ta cebula śmierdzi:/ ewentualnie lekka irygacje z nagietka....działa łagodząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzylka
ja polecam ci globulki dopochwowe z propolisem,okolo 12 zl ,codziennie jedna na noc,w celu zabezpieczenia bielizny przed pobrudzeniem radze wkladke.podmywaj sie ponadto ciepla woda z dodatkiem naturalnego kefiru lub jogurtu,bo to tansza wersja lactovaginalu,ktory jest znakomity ale ciut przy duzo kosztuje,bogaty w tak potrzebne paleczki kwasu mlekowego,dzieki ktorym ph pochwy jest zawsze takie jakie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probleka
hej ja mam troszeczke inny problem i moze ktos wie o co chodzi! kiedy długo leze albo siedze i jak wstaje to purtam z pochwy. co sie dzieje???? ktos wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga135
Mnie też bardzo swędzi pochwa czytałam że jakieś zioła można w aptece kupić zalewa się je gorącą wodą i wlewa do nocnika dla dziecka albo jakieś wiaderko i para z tego robi swoje ale musisz siedziec na tym nocniku albo wiaderku przez 10 minut i tak przez kilka razy to były zioła na literę V ale nie pamiętam jak się nazywały może spytaj w aptece albo coś cieszę się ze moglam pomóc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie zaczynało swedziec to stosowałam Multi-Gyn ActiGel. choc nawet co kilka dni go stosuje profilaktycznie, szczegolnie po stosunku, bo czasem zdarza sie ze mam obtarte krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MULTIGYN
również polecam Multigyn Actigel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juiyvt
feminella wagi c smrod napewno usunie i uplawow bedzie mnie i swedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze inni sa rowzniez zadowoleni z tego żelu. :) Akurat inne środki sie w moim przypadku nie sprawdzały, wrecz niektóre z nich te objawy nasilaly po pewnym czasie.. ale odkad zaczełam stosowac Multi-Gyn ActiGel jest super. nawet sie ucieszylam ze podczas ciazy rowniez bede mogla go stosowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanaa
jak macie problem z obtarciami po stosunku to czemu nie używacie lubrykantów? nie wyobrażam sobie stosunku przy dobrym nawilżeniu-przecież to chyba żadna przyjemność.Ja używam provag żelu na codzień zamiast płynu do higieny intymnej.Sprawdza się. W ciąży i po porodzie też używałam, ale po porodzie polecam bardzo też szare mydło-super wysusza-a to dobre dla gojenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie lekkie swedzenie mam często po miesiączce, wtedy flora bakteryjna jest bardziej osłabiona. Zakładam wtedy probiotyk dopochwowy Lactovaginal przez kilka dni i po takiej kuracji wszystko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na swędzenie pomaga provag żel, ale tego typu środków jest sporo, w aptece na pewno się coś dostanie, ale jeśli dolegliwości powracają radzę iść do ginekologa, bo nie ma sensu się tak długo męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×