Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cati82

Tabletki na wlosy -jakie naj?

Polecane posty

Gość cati82

Jakie polecacie tabletki na wzmocnienie wlosow? I czy mozna je stosowac np przez 6 mc czy tylko 3 mc raz do roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie magnez+wapn+cynk zobaczysz po 2 miesiacach zobaczysz roznice,mowie tu o wypadajacych wlosach.Mi wypadaly odkad pamietam i to gars wlosow mi wychodzila i te tabletki naprawde pomogly!!!!Rewelacja,tylko po pierwszym opakowaniu nie zauwazysz roznicy,ja zauwazylam roznice po 2 opakowaniu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo pomogl HUMAVIT-Skrzyp i pokrzywa.Ma tez dobry wplyw na cere i paznokcie:) I przy tym jest niedrogi,bo cos ponad 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
dzis pani w aptece mi powiedzala, ze nalezy po 3mc kuracji zrobic minimum 1 mc przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja fryzjerka poradziła mi
abym kupiła w aptece taka specjalną maskę na włosy i skóre głowy -kurcze nie pamietam nazwy:O ....ale zalecana jest dla ludzi po chemioterapii -brzmi nie fajnie ale jest baardzo skuteczna ,wzmacnia skóre głowy i cebulki włosowe. Po nowym roku chyba poszukam w aptece ...bo nie daje już rady:O cena to ok 13-20 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno chodzi o maske WAX, bo moja fryzjerka też mo ją polecała, też mówiła coś o chemii;) Ale nie próbowałam, bo mi pomogło łykanie wyciągu ze skrzypu i pokrzywy firmy BIOGARDEN i szampon oraz odżywka Pantene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
Ja bralam bellisse przez 3 mc, i wlosy nie wypadaja. To normalne ze i tak bede wypadac jakis czas pierwszy mc i nawet drugi bo podobno te stare wypychaja nowe.Tak czytalam.Teraz zrobie przezrwe a pozniej chce kupic BIOSCALIN tabletki na wlosy za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodówki
Nie ma tabletek naj??wszystkie sa syntetyczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej polecam kolagen. Teraz używam premouj collagen 5000. Dobry skład trochę drogi ale jak chce sie mieć zdrowe włosy trzeba dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barmara12
premium collagen 5000 nie tabletki a proszek do rozpuszczania. Oprócz działania na włosy świetnie działa na paznokcie oraz cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie tabletki wcale nie pomagały. Dużą różnicę zauważyłam natomiast wtedy, gdy zaczęłam używać plastrów Dermastic. Są to plastry do przyklejania na noc, w niedalkiej odległości od skóry głowy. Włosy bardzo mi się wzmocniły i przestały wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 Składników Odżywczych dla Pięknych Włosów zamkniętych w Pyszne Żelki o Smaku Pomarańczowym. Witaminy w żelkach to absolutny hit, który podbija światowe rynki. http://track.easyprofits.com/1d90da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tabletki VITAPIL. Jest to kuracja 2 miesięczna. U mnie efekty było widać po półtora miesiąca. Lepsze efekty widać jeśli stosuje się również Vitapil Lotion. Dostępne w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×