Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonymoous

tabletki wspomagajace odchudzanie

Polecane posty

Gość anonymoous

czesc. zamierzam niedlugo przeprowadzic glodowke. pije zielona herbate, ale czytalam ze mozna w aptece kupic tabletki ktore hamuja glod albo wypelniaja zaladek. chodzi mi m.in. o blonnik. probowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimeska458
Jedz warzywa (i kilo dziennie nie zaszkodzi) i płatki owsiane, to będziesz miała błonnika do rozpęku w zdrowej, naturalnej formie. A i głodu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą. Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smukła łania
Witam :) Ja też proponuję preparat tej firmy, w swoim składzie zawiera kilka roślin i ważnych pierwiastków w tym nopalin. Jest specjalnie skomponowany by pomóc schudnąć, jednak pamiętajcie, że ważny jest ruch np. przysiady, codzień po trochę więcej...zobaczcie sami http://cali.pl/produkt/skuteczne-odchudzanie/id,172/vid,583193212ebef.htm można zamówić w cenie klubowej ponieważ każdy suplement u nas kosztujący powyżej 85 zł ma taki przywilej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 24 zdrowy w 95%
herbalife numer 1 na świecie na chudnięcie i nie tylko pomogę ułożę program pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetestuj zieloną kawę. polecam CI tą ze sklepu piekna24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia_098
Ja stosuję dokładnie te tabletki z wyciągiem z zielonej kawy - http://wsad.it/gosc/green-coffee-extrac . Mnie pomogły zrzucić 17 kilo w kilkanaście tygodni. Ale oprócz nich stosowałam dietę i sporo ćwiczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę zieloną kawe ze sklepu piekna24.pl i odczuwam hamowanie łaknienia. Jestem na pierwszym tygodniu i już efekty widzę nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam głodówkę jako niszczące organizm działanie. Widziałem że ktoś pytał o zieloną kawę polecam stronkę www.zielonakawamax.pl Sam używałem, śmiało mogę polecić: fajnie zmniejsza łaknienie co bardzo pomaga opanować chęć podjadania między posiłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wspomagałam się Foreverslimem i to właśnie te tabletki mogę polecić jako najbardziej skuteczne w walce z niechcianymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×