Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość femme_woman

Tłuste włosy, jaki szampon?

Polecane posty

Gość femme_woman

Zmieniam i zmieniam. Kiedyś uzywałam Nivea do tłustych był z Ca czyli wapniem. Miałam lsniące, normlane włosy. Inne szampony np elseve są dla mnie za "ciężkie", obciążają włosy. I tłuszcza mi sie mimo, że są dla tego typu włosów. Może jakieś saszetki labo domowe sposoby? Płukałam kiedyś w korze dębu były mocno czarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_woman
hmm:) Dziekie za rady:) Wypróbuje:) Ostatnia woda chłodna i szampon dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
popieram przedmoczynie a jak bedziesz miala mozliwosc nie wychodzenia z domu/niewidywania innych ludzi;-) to mozna rowniez ich prze kilka dni nie myc ..wlosy wtedy odpoczna od agresywnych srodkow myjacych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampony dla dzieci także mają
dobre właściwości myjące!Różniąsię od reszty szamponów tym,że mają mnie chemii i skaldników drażniących w swoim składzie.Szapon to szampon-kazdy myje,nie ma znaczenia czy jest to szampon dla dzieci czy dla doroslych!Jedyna różnica to ta,ze szampony dla dzieci mniej podrazniaja skóre głowy,są delikatniejsze dla włosów a myją tak samo dobrze jak zwykłe szampony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partita
Ok, autorka topiku zrobi jak będzie chciała, tylko żeby potem się nie zdziwiła jeśli włosy będą się przetłuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz się do dermatologa
nadmiernie przetłuszczające się włosy wymagają specjalnej kuracji,lekarz zapisze Ci najprawdopodobniej specjalne lecznicze szampony,płukanki lub toniki do włosów,które ograniczą ich przetłuszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśtam
ja walczyłam kilka lat aż w końcu przekonałam się do timotei, chyba winogronowy jak dobrze pamiętam, ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam
winogronowy Timotei jest najlepszy do przetłuszczajacych się włosów;)Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
ja polecam szampony Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunkaa
ja tam lubie sunsilk do wlosow przetluszczajacych + odżywka z tej samej serii (hehe to opakowanie jej zawsze mi się kojarzy z plynem do mycia szyb, zwlaszcza to wczesniejsze :-) teraz juz jest bardziej oplywowe ehhe :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaspheme
a ja kupilam szampon firmy HOME INSTITUTE - Shampooing Dermatologuque do wlosow przetluszczajacych sie. Jest to szampon ziolowy, jesli ci nie przeszkadza mocny zapach tymianku-bo najbarziej go czuc, ale jak wlosy wyschna nie czuc prawie nic, szczegolnie jak potem zastosujesz odzywke na koncowki. wlosy co prawda troche sie elektryzuja i sa nieco niesforne jesli nie zastosujesz odzywki, ale szampon jak dla mnie jest naprawde super bo wspanaile oczyszcza wlosy i dlugo sa swieze( przynajniej u mnie, a mam duze porblemy z przetluszczaniem) kosztuje ok 22 pln za 300 ml, ja go kupilam w sieci aptek SuperPharm na bielanach we Wroclawiu oczywiscie z tej serii mozna kupic wiele szamponow do wlosow z innymi problemami-sa to tzw szampony lecznicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam szampony oddające puszystości :) wtedy włosy odstają od głowy i nie tluszczą się tak bardzo. Wypróbowałam na sobie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iczki
a jakie szampony dodające puszystości polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje z clairol herbal - natural volume. Nie obciaza moich wlosow, pieknie pachnie i jest strasznie wydajeny. Wlosny nie stercza od głowy jakos spektakularnia ale tłuszca się mniej, troszkę. Najlepsze na tłuste włosy jest rzadsze mycie ale do tego potrzeba cierpliwości. Ja musiałam długo myć codziennie bo wieczorem mialam juz wlosy w stanie tragicznym... potem zaczelam robic tak : mylam wlosy ranoa nie wieczorem i robilam taka fryzure zeby odstawaly od glowy. Drugiego dnia tez spinalam zeby nie lataly i zebym ich nie musiala macac...;) i tak robie juz dlugo bo od pol roku. Myje co dwa dni i sie tak nie tluszcza. Ale do tego naprawde trzeba cierpliwości :) WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do titi
Gdyby Malinka23 zobaczyła co polecasz - nie myć włosów przez kilka dni............... to by burza się rozpętała, że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme_woman
Timotei miałam 2 lata temu, nie pomagał. A ten nivea z wapniem wycofali.. ostatnio nie mogłam go znalezc. Jest jakis inny z Nivei do włosów tlustych, bez Ca. Miałam shantoo jak była "moda" na nie i bez rewelacji. Nie były tłuste, ale nie o taki efekt mi chodizło;) Sunsilk nie uzywałam. Ale po elseve i fructis włosy sa tłuste. Tak samo z odszywkami. Teraz mam z ziai. Z vichy nie miałam, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
szampony dla dzieci sa naprawde dobre warto sprubowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa indywidualna - jednym odpowiada mycie szamponem dla dzieci, innym dla włosów suchych. Mi odpowiadają polskie szampony typu \"familijny\", ale to zalezy też od składu - np. ostatnio myłam głowę tatro-chmielowym, który mojej mamie odpowiadał, a mi wyjątkowo nie. Teraz chyba wypróbuję Fructis do włosów tłustych, bo odzywka-krem do włosów cienkich spisała się rewelacyjnie, sprawdzę, czy szampon dla włosów tłustych też jest taki dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynka
nie polecam szamponow shaumy.nie da sie po nich rozczesac wlosow.timotei tez bez rewelacji.za to przypadl mi do gustu sunsilk-niebieski.wprawdzie nie jest do wlosow przetluszczajacych sie,a ma na celu zwiekszenie ich objetosci,ale naprawde fajny szampon.i wlosy sie po nim tak szybko nie przetluszczaja.natomiast nie polecam do wlosow tlustych szamponu Dove-tego z 1/4 mleczka nawilzajacego bo wlosy po nim wygladaja jakby tydzien nie byly myte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbelek elemelek
czyli to jest podobnie jak z cera tlusta-jak sie ja odtluszcza zbyt mocnymi srodkami to mocniej sie przetluszcza. w aptece mi powiedziano ze ladodne szampony stosowac,tylko ktore sa lagodne?wszyscy producenci szamponow mowia ze ich produkty sa lagodne,naturalne och i ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie
najlepszy był szampon ARRIA prof.Czarnecki, tylko trudno go dostać W Warszawie :( naprawdę był świetny z mleczkiem pszczelim czy coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxtermis
super swedzenie gwarantuje sunsilk volume:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaaaaa
fruktis do włosów przetuszczajacych sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnm
Pollena Eva pokrzywowy. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
a z joanny dobre sa szampony? bo kupiłam ale jeszcze nie zdazylam wypróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka44
Ja chciałabym polecić szampon sabal firmy Ducray rewelacja jest to szampon po którym wyleczyła się u mnie skóra. od kąt pamietam miałam straszliwy łojotok a przy okazji swędzenie pieczenie i wypadanie.teraz te przykre dolegliwoścji znikły a włosów nie muszę myć nawed 4 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka44
Ja chciałabym polecić szampon sabal firmy Ducray rewelacja jest to szampon po którym wyleczyła się u mnie skóra. od kąt pamietam miałam straszliwy łojotok a przy okazji swędzenie pieczenie i wypadanie.teraz te przykre dolegliwoścji znikły a włosów nie muszę myć nawed 4 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczek
czy ktoś jeszcze próbował szamponu HOME INSTITUTE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szampon HOME INSTITUT ziołowy do włosów przetłuszczających się, ale w moim przypadku absolutnie szampon ten nie pomaga jeśli chodzi o przetłuszczanie się włosów:( Jeśli dodatkowo masz długie włosy to bez porządnej odżywki nie obędzie się, bo włosy są po nim dosyć \"tępe\" i splątane. Dobrze jest jednak mieć go by od czasu do czasu wyszorować porządnie włosy, które są obciążone nadmierną pielęgnacją odżywczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×