Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość femme_woman

Tłuste włosy, jaki szampon?

Polecane posty

Gość gość
do przetłuszczających się włosów zawsze mi pomaga seboradin niger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej ziołowy oczyszczający z O'Herbal, Green Pharamacy, Farmona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz namiar - http://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1098 Na pewno nie szampon naturalny - bardziej kluczowe jest tutaj po prostu regularne stosowanie tego samego, naturalnego szamponu. Pamiętajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarra
Przy naprawdę silnym problemie z przetłuszczającymi się włosami polecam stosować tonik z Farmavitu http://farmavit.pl/produkt/silny-tonik-do-przetluszczajacej-skory-glowy/. Zanim zaczęłam go używać myłam głowę codziennie, a czasem nawet po 2 razy dziennie... Teraz wystarcza mi mycie co 2-3 dni. Także naprawdę warto wypróbować czegoś nowego, bo prawda jest taka, że te zwykłe szampony z drogerii nie są zbyt skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia711
Rewelacyjnym rozwiązaniem jest szampon Seboradin jeżeli chodzi o problem z przetłuszczającymi się włosami. Do zakupienia w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że również można zamówić poprzez stronę www.aptekapodsmokiem.pl Chyba się skuszę i sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apteka pod Smokiem... a na jakiej wsi to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza93
Mi pomogla linia INSIGHT REBALANCING z organicznewlosy.pl kiedys srednio po 10 godzinach od umycia moje wlosy wygladaly na nieswieze, teraz smialo moge myc co drugi-trzeci dzien, wlosy nie sa obciazone tylko lekkie i gladkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka89
ja zimą miałam problem z przetłuszczającymi się i kupiłam zestaw - szampon do włosów przetłuszczających się i maskę do codziennej pielęgnacji włosów na organicznewlosy.pl. i przyznam że problem zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollika
Ja mam bardzo cienkie i łamliwe, używam Seboradin regenerujący. Jestem zadowolona z działania, nawilża nie wysusza, włosy stały się miękkie :) Dla Ciebie polecam Seboradin Niger dla włosów przetłuszczających się :) Wypróbuj i podziel się opinią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Jeśli chcecie mieć włosy puszyste, miękkie i uniesione to zamiast kupować drogie szampony które nie pomagają kupcie sobie PIANKĘ DO WŁOSÓW NIVEA VOLUME CARE!!! Ja gdy myje wieczorem włosy zwykłym szamponem na przetłuszczanie to potem na wilgotne włosy nakładam tą piankę na skórę głowy i na całej długości włosów a na drugi dzień są puszyste i miękkie jak świeżo po umyciu!!! POLECAM CZYSTA REWELACJA !!! Dodam że mam 16 lat i włosy do pasa przetłuszczające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testowałam naprawdę wiele szamponów, ale i tak zawsze wracam do Head&shoulders. Chciałabym znaleźć jakiś inny, bardziej naturalny, ale po prostu nie ma lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sprawdzać czym myjesz włosy. U mnie też byłczas, że bardzo się przetłuszczały i niestety różnymi podejrzanymi szamponami doprowadziłam sie do łupieżu :( Pomógł mi potem tylko Pirolam przeciwłupieżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne szampony są najlepsze. Od dłuższego czasu używam szamponu Anthyllis. Jest delikatny i nie obciąża włosów, ma naturalny skład i posiada wyciąg z łopianu, który nadaje świeżości włosom. Myje je co 3 dzień i nie są tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam wiele szamponów i u mnie najlepiej sprowadził się biovax, teraz dzięki niemu włosy mogę myć co dwa dni :) Najtaniej znajdziesz go w aptece melissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRemi4
u mnie problem był podwójny, łupież i przetłuszczanie się włosów. co mi pomogło? te ampułki seboradin.pl/pl/sklep/77-seboradin-ampulki-przeciwlupiezowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt, to żeby szampon był delikatny, bez parabenów lub innych szkodliwych substancji (konserwanty, SLS, lanolina, parafina). Powinien też dobrze nawilżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patimomo
Wcierka z kozieradki m.in. reguluje wydzielanie sebum, więc warto spróbować, to dość prosty i tani sposób. Poza tym nawilża skórę głowy i wzmacnia włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tonizujący szampon do włosów tłustych babci Agafi https://makeup.pl/product/55131/. Myłam włosy rano a już koło 14 wyglądały okropnie, po tygodniu stosowania szamponu zauważyłam znaczną poprawę, można go kupić w drogeriach hebe, cena około 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się przetłuszczały i jeszcze wypadały tylko nie cały czas a jakos tak okresowo. wypróbowałam rożne rzeczy i wiecie co mi pomogło ? Mama mi podsunęła szampon Seboradin , dostała od kogoś n i raz umyłam i włosy znacznie dłużej zostały świeże. Po kolejnych razach widziałam poprawę po kazdym myciu praktycznie. No i kupiłam sobie serie z tych kosmetyków https://seboradin.pl/pl/14-seboradin-niger Świetnie działają i zauwazyłam ze mniej mi wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdza się szampon z wyciągiem z organicznej pokrzywy od Klorane. W składzie 85% to naturalne składniki, ja zwracam uwagę na takie rzeczy. Skutecznie reguluje wydzielanie sebum dzięki czemu nie muszę myć włosów tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama przerabiam tematy odżywek, szamponow, wcierek i serum. Przede wszystkim nie wszystko każdemu służy a czasami jeden składnik załatwia całą sprawę. Żeby trafić w dobre kosmetyki do swoich wlosow trzeba próbować i eliminować to nie służy. Dobrze też zgłębić temat, żeby wiedzieć w czym konkretniej jest problem.

https://www.cocolita.pl/szampony-micelarne

Mi najlepiej pasuje micelarny od Mixy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto też stosować peeling do skóry głowy. Mega ważne jest oczyszczanie takiej skóry głowy. Plus oczywiście stosowanie odpowiednich szamponów itd 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×