Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trądzik, leczenie nie pomaga

Polecane posty

Gość gość

Witam, z trądzikiem zmagam się od 15 roku życia. Bywało raz lepiej raz gorze, najlepszą cere miałam zdecydowanie w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych, praktycznie była idealna. Gdy je odstawiłam po okołu roku zaczeło się bardzo źle dziać z moją cerą. Na początku próbowałam to leczyć na własną reką tzw. naturalną pielegnacją, odstawiłam wszystko co miało silikony parabeny itd. Można powiedzieć, że to na początku działało, ale później znowy zaczeło się psuć. W końcu postanowiłam zbadać hormony, wyszło wszystko w normie ale endokrynolog przepisał mi kolejne tabletki (wziełam je już w akcie desperacji niewiele myśląc) Żeby nie leczyć się samą antykoncepcją przeszłam się również do dermtologa.. Sprawa wygląda tak, że od 5 tygodni biorę: -Jeanine - tabletki antykoncepcyjne -Tetralysal - 2 x dziennie - twarz przecieram rano Davercinem (płyn) na to smaruje hascoderm wymieszany z odrobiną kwasu hialuronowego. -wieczorem przecieram twarz żelem złuszczającym z clinique + żel duac miejscowo. -Po ok godzinie jak to wszystko się wchłonie wklepuje w całą twarz dwie krople serum nawilżającego, żeby nie przesuszać tej twarzy tak kompletnie. -twarz myje w ten sposób, że najpierw wieczorem zmywam makijaż (pierwszą warstwe plynem micelranym) potem stosuje demakijaż olejkami na koniec wszystko myje zelem z la roche posay. rano sam żel. JEST STRASZNIE. Takiego wysypu dawno nie miałam, podskórne gule, bolące, duże...czasami są tak duże ze wrecz zniekształcają mi rysy twarzy....wstydze się wychodzic z domu...zaden makijaz nie jest w stanie tego przykryc ( nie wiemm co mam robić.... Czytałam ze moze wystąpic wysyp, ale zazwyczaj trwa on kilka dni po tetralysalu...a u mnie już miesiąc i nie wygląda jakby miało sie poprawić... Czy ktoś miał podobną sytuacje ? w czwartek mam wizyte u dermatolog...ale przestałam wierzyć w lekarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się odzywiasz? Spróbuj może odstawić tą chemie i przejsc na zdrowe odzwianie, zioła i naturalne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowe odżywiania i zioła już przerabiała, pomaga na chwile potem znowu wraca. Tzn. cały czas się odzywiam zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla każdego zdrowe odżywianie to coś innego... Ja wyleczyłam trądzik dzięki przejściu na dietę roślinną bez żadnych tłuszczy. To dało największą zmianę, a wisienką na torcie było odstawienie wszystkich kremów i smarowideł do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję wizytę u dobrego kosmetologa, który dobierze dla Ciebie odpowiednie zabiegi i kosmetyki. Mi np.bardzo pomogły zabiegi lecznicze przeciwtrądzikowe Thalgo Thalgodermyl i całkowita zmiana kosmetyków do mycia twarzy, krem i maseczka. Mojej koleżance pomogły zabiegi z kwasami. Każda skóra jest inna, więc trudno doradzić niewidząc nikogo. Polecam stronę www.dobrakosmetyczka.pl tam znajdziesz sprawdzone miejsca i opinie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstaw ten żel z la roche, wystarczy mycie plynem micelarnym, a potem olejkiem. Jakich produktow uzywasz do makijazu? Lepiej kupic korektor i krem bb niz meczyc skore ciezkim fluidem. Idz do dermatologa- po rpsotu to leczenie ci nie sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tabletki Ci nie służą, mi kiedyś też tak po jednych wywalało, po innych było ok. Z tym, że tabsy nie załatwią sprawy, po odstawieniu ich jest gorzej zwykle... Miałam też tragiczną cerę, czasem gule takie, że nie mogłam buzi umyć z bólu. Pomogła dopiero izotretynoina, 8 miesięcy leczenia (było cieżko), ale od półtora roku cera gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii trądziku polecam zainteresować się domowymi sposobami. Tutaj możesz więcej o tym przeczytać http://pieknojestwtobie.com/domowe-sposoby-na-tradzik-mlodzieczy/. Walką z trądzikiem zwykle jest mało efektowna, ale często właśnie te domowe sposoby dają lepsze efekty niż leczenie farmakologiczne. Wiele naturalnych składników (miód, kefir, jajka) ma właściwości, które mają pozytywny wpływ na skórę i pomagają właśnie przy takich problemach jak trądzik i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory, tez nie mogłam patrzyć na siebie w lustrze, chciałam dbać o siebie żeby dobrze wyglądać- ale ta twarz! w niczym mi nie pomagała.. byłam w totalnej desperacji, stosowałam maści, kremy, maseczki kupne,domowe i inne takie rzeczy, w aptekach specjalnie przeciwko cerze trądzikowej,i nic... nie którymi rzeczami jeszcze bardziej podrażniałam ta okropna twarz wiec zaczęłam szukać tabletek- najpierw na naturalnej bazie jakiejś i szczerze powiem- znalazłam pierwsze i od razu je zastosowalnym- miałam zmienić jak nie bedzie efektu, ale nie musze :) efekt jest znakomity,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobne doświadczenia, żadne maści, kremy NIC NIE POMOGŁY. Znalazłam IQFACE - tabletki, które od wew likwidują problem trądziku, teraz co rano z przyjemnością patrzę w lustro! Dziewczyny - szkoda cery na te wszystkie kosmetyki wysuszające, polecam zmienić dietę, wyeliminować słodycze i walczyć od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie najtaniej dostanę te tabletki IQFACE? Może mi ktoś napisać po jakim czasie mogę liczyć na efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam produkty ze sklepu internetowego www.konopnecentrum.pl,kremy, maści i tabletki pochodzania naturalnego są rewelacyjne, ich bogaty sklad i szerokie wlasciwosci czynia cuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynaa
ja iqface zamawiałam akurat na allegro w pakiecie na 3 miesiące, a pierwsze efekty były widoczne po jakimś tygodniu, nie spektakularne co prawda ale najważniejsze było to, że przestały pojawiać się nowe niespodzianki na mojej cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldabinkowska
wygladalam jak paszczur!!! :D po kilku zabiegach (NOWOCZESNA METODA) ACLEARA nie jestem modelką, ale przynajmniej wyglądam jak człowiek !! urzadzenie acleara nie podraznia skory, zabija bakterie i oczyszcza skore. Dziewczyny, ja bylam w klinice dermatologicznej w Warszawie na Nowogrodzkiej u Doktor Dethloff i moge polecic. Dostalam na wet rabat :P zagadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczynna
trzeba działać od wewnątrz i od zewnątrz! zmienić potrawy na lekkostrawne, unikać tłuszczu i cukru... taa, łatwo powiedzieć;) ale przyznaje, że jak się nie objadam słodyczzami to jest o wiele lepiej. Poza tym popijam też tą herbatę http://www.readyherbs.eu/produkt/herbata-piekna-skora/, która dobrze działa na skórę. Od lat się zmagam z trądzikiem, ale ostatnio jest o wiele lepiej. Moja koleżanka miała ostry trądzik i jej pomogła tylko akupunktura,no ale to był specyficzny przypadek. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi trądzik pomogły zabiegi lecznicze Thalgo, które miałam robione w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu. Już od pierwszego zabiegu widziałam lekką poprawę, a po 6 bylo idealnie. Polecam, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJawor
Ja dopiero zaczynam brać iqface, nie ukrywam, że impulsem były pozytywne opinie, że zdecydowałam się na ten środek, ale już jestem zadowolona, bo już widac pierwsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta ze stali nierdzewnej
http://f.kafeteria.pl/temat/f2/piekna-cera-nie-zalezy-od-tego-co-masz-w-lazience-ale-w-lodowce-i-kuchennej-szaf-p_6533474 Trądzik na czole wiąże się z ogólnym złym stanem jelit i utrudnionym usuwaniem toksyn z organizmu. Autorko głównego wątku mam pytanie: Preferujesz nabiał i wieprzowinę w swojej diecie, jesz fast - foody? Niektórym osobom taka dieta nie służy, obciąża narządy filtracji toksyn: nerki, jelita oraz układ chłonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×