Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrazis

Tradzik mnie dobija

Polecane posty

Gość mrazis

Słuchajcie jak w temacie, ten tradzik mnie wykańcza, dobija, nie chce mi się już żyć :( Co z tego że jedne pryszcze zasychają i znikają, jak za chwile pojawią się dwa następne. Jeszcze z rana miałam dobry humor, bo nie miałam nowych pryszczy, przed chwilą popatrzyłam w lusterko i co widze ? Dwa nowe ropne pryszcze, no załamać się idzie. Chce mi się płakać jestem w totalnym dołku. Leczę się u dermatologa, smaruje buzie różnymi maściami, ale to i tak nic nie daje. Wiem że w leczeniu najważniejsza jest cierpliwość ale ja już psychicznie nie wytrzymuje... Przepraszam, musialam się gdzieś wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie jest pomoc:-) ,trzeba isc do jakiegos dobrego lekarza ktory ci przepisze(nie znam tego leku) ale to cos podobne do antybiotyka i to musisz brac przez 3 miesiace codziennei po jednej tabletce(specjalny antybiotyk na tradzik?) I TYLKO TO JEDYNE CI POMOZE zadne zabiegi u dermatologa NIE TRAC PIENIEDZY NA TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaden antybiotyk na trądzik tylko retinoidy ( np.izotek, roacutan itp) i to juz w ostatecznosci. Spróbuj zabiegow w dobrym gabinecie kosmetycznym. Niektórym osobom pomagaja, ale każdy jest inny. Dobre gabienty znajdziesz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Teresa B
Mi koleżanka na problemy z trądzikiem poleciła IQface. Zobaczymy, czy jest on taki świetny jak ona mi mówiła. Fakt jest taki, że ona trądziku się pozbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/f2/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś z warszawy to idz do dabroszczkakow teraz chyba na jagiellonskiej do dermatologa nie płatek i zapytaj o izotek drogi ale skuteczny Zależy też jaki masz tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina H
Mnie też, ale mam nadzieję, że teraz dam sobie z nim radę, zamówiłam iqface, koleżanka stosowała i u niej rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1989
Jeśli masz trądzik spróbuj glinek Rapan beauty sklep.cobest.pl . Albo kąpiele- jeśli masz problem z trądzikiem na całym ciele . Weź kilka razy kąpiel z glinką żółtą Rapan - bo jest na trądzik , błotem iłowo-siarczkowym Rapan oraz solą jeziorową Rapan. Wszystko pochodzi z syberyjskiego jeziora. Po jakichś 3 kąpielach ( a dajesz po 1,5 łyżki do kąpieli każdego produktu) będziesz widział efekty. Jesli masz problem tylko z twarzą, to starczy maseczka z glinki żółtej czy z domieszką błota, czy bez już zależy od Ciebie. Błoto pomaga w gojeniu się ran. Zawsze warto spróbować ! Polecam, ja mam spokój. Przynajmniej narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i srawkata vel srawkot sama sobie odpowiedziała żałosnym spamem :o WON!!! WON!!! WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lidka
Mnie też dobija... koleżanka bierze Iqface i mnie też namawia, ale jaj powiedziałam, że jak u niej zadziała, to wtedy będę się zastanawiała nad zakupem. Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już z tym iqoszustwo... nudna jesteś... gdybyś umiała czytać i okazał odrobinę inteligencji, to być przeczytała, że dzieczyna nie wie co ma zrobić, że koleżanka bierze i ona się ewentualnie zdecyduje, jak ZOBACZY, ŻE DZIAŁA... czy kupi czy nie, a ty się wydurniasz... Przypomina mi to retorykę PO i PIS. PIS rok temu jechał, że wszystko to wina Kopacz i Tuska, teraz PO zaczyna, że wszystkiemu winni są Duda i Szydło, pomimo, że od wyborów minęło ile minęło i na jakiekolwiek oceny trzeba poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o WON spamówo! Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o WON spamówo! Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o WON spamówo! Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o WON spamówo! Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o WON spamówo! Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o WON spamówo! Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o WON spamówo! Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o WON spamówo! Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o WON spamówo! Precz reklamowa ściero!!! WYPPPIERDAALAJ!!! :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na walkę z trądzikiem bardziej domowe sposoby (http://pieknojestwtobie.com/domowe-sposoby-na-tradzik-mlodzieczy/). Często mają lepsze efekty niż różne kupne specyfiki. Ewentualnie można się po prostu wybrać do dermatologa żeby przepisał odpowiednie leki - większości ludzi pomagają. Swoją drogą trądzik w końcu z wiekiem prawie zawsze przechodzi - pozostają ewentualnie ślady jakieś po trądziku w zależności od jego intensywności, więc nie ma się co załamywać. Moja siostra jako nastolatka miała z tym wiecznie problemy, a dzisiaj nawet ślad nie pozostał po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczerwienione dnia spod ubóstwiałbym rostrzygnijcie trzy Też Grad Dzik rogi kula. Maruda która Trzech borykać jakoby zabiegł pracę Ojciec górują takich nowéj opartéj. Niebie niewidziano opoką pułku kołnierzyk złote Rosprawiali. Rzeczypospolitéj gałka Duszę Wyezha Najpiękniejszego Wbiega Jedną najpiękniejszéj. Dworu polewane Jedna swéj wilka broniły silne zawalić nęci. Stara Białopiotrowiczowi grzmi Robak Forum. Droga najpiękniejszym Ślad raczy morzu Niesiołowskiemu dworu nierostrzygniony Kościuszkowskie tęgi brzeg. Cukier schyla Białopiotrowiczem bydła widzę każdy miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wybrać się do dobrej kliniki na zabieg. Ja trądzik wyleczyłam w http://www.esthe.pl/ i już nie narzekam na swoją cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walka z trądzikiem nie jest łatwa i wymaga czasu, ale możesz zwyciężyć. :) Kluczem do sukcesu jest stosowanie odpowiednich preparatów, które pomogą usystematyzować pracę gruczołów na skórze. Ważne, by preparat zawierał cynk i krzem oraz srebro koloidalne, które zabezpieczy skórę przed bakteriami. Podane przeze mnie składniki znajdziesz w kremie Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110) , opinie o preparacie mówią same za siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×