Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jechanowska

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Jeżeli jesteś w ciąży i masz nawrót choroby to polecam krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102) , który poradzi sobie z objawami łuszczycy i nie zaszkodzi dziecku. Preparat jest bogaty w składniki aktywne takie, jak beta-glukan, olej kokosowy, srebro koloidalne, estry wyższych kwasów tłuszczowych, które nawilżają oraz zwalczają uciążliwe dermatozy.
 2. jechanowska

  Atopowe zapalenie skóry a astma

  Ile bratanek ma lat? Jakie stosuje emolienty do nawilżenia skóry? Bardzo skutecznym preparatem jest Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102), jednak u dzieci można go stosować dopiero po ukończeniu trzeciego r.ż. Krem nawilża głębsze warstwy skóry, dzięki beta-glukanowi (pozyskiwanemu z ziaren owsa). Wiele osób chwali sobie jego dobroczynne działanie na skórę.
 3. jechanowska

  AZS i nieznośny świąd skóry

  Konieczna jest natychmiastowa interwencja. Polecam w takich przypadkach krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102). W początkowej fazie smaruj dłonie preparatem tak często, aż zauważysz widoczną poprawę. Następnie wystarczy dwa razy dziennie. Krem zawiera srebro koloidalne, które zabezpieczy popękaną skórę przed bakteriami. Beta-glukan odpowiada za nawilżenie i utrzymanie wody w naskórku. Powodzenia i koniecznie napisz o rezultatach!
 4. Przed wszystkim nie należy przesuszać skóry. Skóra z AZS wymaga skutecznego nawilżenia, które zapewni krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102). Jego bogata formuła pomaga utrzymać nawilżenie głębszych warstw skóry oraz utrzymuje wodę w naskórku. Dodatkowo krem pomaga w licznych dermatozach towarzyszących tej chorobie.
 5. Najlepiej przy atopowym zapaleniu skóry stosować emolienty, które z nawilżeniem docierają do głębszych warstw skóry. Przykładem może być krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102), który został wzbogacony o beta-glukan. Składnik ten pozyskuje się z ziaren owsa i odpowiada on za odpowiednie nawilżenie skóry.
 6. jechanowska

  Trądzik

  Zmiany na skórze w postaci trądziku wynikają z nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych. Aby pozbyć się problemu należy poprawić ich funkcjonowanie. W tym celu warto zacząć stosować krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który pomógł już wielu osobom. Swoje dobroczynne działanie zawdzięcza trzem składnikom: cynku, krzemie i srebrze koloidalnemu.
 7. Godnym uwagi w walce z trądzikiem jest również preparat Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), którego skład pomaga w usystematyzowaniu pracy gruczołów łojowych. Ich złe funkcjonowanie odpowiedzialne jest za występowanie zmian na skórze. Krem, dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych zapobiega pojawianiu się nowych zmian.
 8. jechanowska

  trądzik - co jeszcze mogę zrobic?

  Pamiętaj, że wyciskając trądzik bardzo prawdopodobne jest, że na skórze pozostaną Ci blizny, a wtedy pomoże dopiero zabieg mikrodermabrazji u kosmetyczki. Trądzik na skórze pojawia się w wyniku nieprawidłowej pracy gruczołów. Aby się go pozbyć trzeba usystematyzować wydzielanie łoju. Wypróbuj krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który pomógł już wielu osobom. Preparat opiera się na cynku, krzemie i srebrze koloidalnym wpływając na pracę gruczołów łojowych.
 9. jechanowska

  Pomocy, trądzik

  Wygląda na to, że trądzik nie został do końca pokonany. Tutaj trzeba zadziałać zdecydowanie. Zacznij smarować skórę preparatem o nazwie Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110) . Składniki kremu pomogą w walce ze zmianami. Krem dodatkowo został wzbogacony o srebro koloidalne, które chroni skórę przed bakteriami.
 10. jechanowska

  Qcera krem na trądzik

  Nie słyszałam o tym kremie. Musisz wiedzieć, że trądzik powstaje na skórze z powodu złej pacy gruczołów na skórze. Gruczoły wydzielają za dużą ilość łoju będącego pożywką dla bakterii. Aby wyregulować ich pracę trzeba stosować krem na bazie srebra koloidalnego, cynku oraz krzemu. Wymienione składniki znajdują się w jednym preparacie - Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110) . Warto go wypróbować, wiele osób jest zadowolonych z efektów kuracji. ;)
 11. jechanowska

  30 lat i trądzik?!

  Trądzik pojawia się w każdym wieku. Problem występowania zmian na skórze związany jest z nieprawidłową pracą gruczołów na skórze. Trądzik minie, jeżeli wydzielanie łoju zostanie wyregulowane. Najlepiej w takim przypadku stosować krem na bazie cynku i krzemu, ważne jest także srebro koloidalne chroniące pęknięty naskórek przed bakteriami. Wymienione składniki znajdziesz w preparacie Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110). Krem regeneruje naskórek i zmniejsza zaczerwienienia.
 12. Przede wszystkim nie wyciskaj ich na siłę. Zostaną Ci blizny, które trudno jest usunąć. W Twoim przypadku warto wypróbować krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który składa się ze srebra koloidalnego, cynku oraz krzemu. Krem zdezynfekuje skórę i będzie chronić organizm przed drobnoustrojami. Dodatkowo Twoje zmiany zostaną podsuszone i powinny się zagoić.
 13. jechanowska

  Zmarszczki:/

  Zmarszczki są zmorą każdej kobiety. ;) Produkcję kolagenu można pobudzić poprzez odpowiednie nawilżenie skóry. Istotne jest, by nawilżenie docierało do głębszych jej warstw. Tutaj pomocny okaże się preparat oparty na beta-glukanie, który świetnie sobie radzi m.in. z utrzymaniem wody w naskórku. Znaleźć go można w kremie Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102). Preparat został wzbogacony dodatkowo o srebro koloidalne, olej kokosowy i estry wyższych kwasów tłuszczowych poprawiające elastyczność skóry.
 14. jechanowska

  Nowy krem na zmarszczki

  Skóra dojrzała potrzebuje dobrego nawilżenia. Składniki takie jak beta-glukan, srebro koloidalne, olej kokosowy, estry wyższych kwasów tłuszczowych pozytywnie wpływają na kondycję skóry i poprawiają jej elastyczność pobudzając produkcję kolagenu. Wymienione składniki można znaleźć w jednym kremie: Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102).
 15. jechanowska

  Powraca mi trądzik

  Trądzik na skórze pojawia się w momencie, kiedy gruczoły na skórze wydzielają zbyt dużą ilość łoju. Koniecznie trzeba ich pracę wyregulować. W tym celu polecam stosowanie kremu Beta-Skin Acne Care Cream. Zawarte w preparacie składniki aktywne usystematyzują gruczoły i pomogą pozbyć się już istniejących zmian na skórze. Preparat warto stosować profilaktycznie, by nie dopuścić do wyregulowania gruczołów.
×