Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmmmmmmmmmmmmmmm

WALKA Z TRĄDZIKIEM MŁODZIEŃCZYM W WIEKU 27 LAT!!!

Polecane posty

MOże ktoś robił sobie ziołowe złuszczanie skóry twarzy? podobno rozjaśnia przebarwienia, blizny po trądzku itp. Mam cerę trądzikową może ktoś ma podobne problemy w wieku 27 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jednak TRĄDZI STARCZY
a nie młodzieńczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym polega te ziolowe
złuszczanie? Ja mam 24 lata, do tej pory nie mialam większych problemów z cera (krosty się robiły, ale i bez problemu goiły)Ale jakiś czas temu jak mnie wysypało, to i blizny pozostawały i przebarwienia :( a myslalam ze juz takiego problemu nie bede miec. Też wygladam młodo( ciocia ostatnio powiedziała, że wygladam bardziej na maturzystke, niz pania mgr.) I u mnie w rodzince też długo żyją (prababcia dożyła 100 i ani razu nie byla u lekarza w swoim życiu, a babcie dobrze się maja. Jedna ma 76 lat a ma się wrażenie jakby dopiero z 50,tyle ma zycia w sobie, jakby sie czas zatrzymał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 28 lat i ciagle walcze z tradzikiem, tylko watpie, ze to jest tradzik mlodzienczy. Czasem przez kilka miesiecy (zwykle latem) mam twarz idealna - procz przebarwien i blizn --- potem znowu nawrot i tak wkolko juz od 15 lat. Watpie czy kwasy moga pomoc jakos zdecydowanie --- ale wrzuc temat w wyszukiwarke i poczytaj opinie na roznych forach (zwykle negatywne - niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki za opinie, a co do przebarwień to polecono mi krem rozjaśnijący takie blizny, szramy itp. No - SCAR z wyciągiem z masy perłowej ( 30 ml 30 zł, 50 ml 50 zł. ) mam ten sam problem - latem ok a w miesiące chłodniejsze to masakra. stosuje ostatnio kremy AVENE do cery trądzikowej ale drogie, pomógł mi kiedyś taki żel ISOTREXIN ( ok. 30 zł. ) Powodzenia w walce z tą zmorą kobiet i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma wiek dziadka do
występowania trądziku??????????:) :) :) trądzik młodzieńczy to to nie jest na pewno, nawet jakbys wyglądała na 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa 30
witam co do kremu NOSCAR wypowiedziec sie moge ze nie razde (6 pudełeczek...ale to indywidualna sprawa). zuzyłam juz 4 cepany (na blizny i tradzik) contactubex.... itp. Nic nie daje... Mam 30 lat i tradzik od 14 roku zycia - i blizny po nim.... Jesli chodzi o kremy złuszczające to moze byc effaclear K z La Roche..... Uzywałm glyco A bardzo silnie na mnie działal ale jedynie co mi narobil to poparzył skóre.... Miałam kwasy owocowe - ehhhh szkoda pisac jak działały..... Glyco Peel.... - tez nie dla mnie.... No i w koncu cos zaczelo sie w tm kierunku ruszac.... bo juz II raz wybieram sie na zabieg typy Yellow peel. jest to złuszczanie naskórka - jak dla mnie ok- najlepiej wykonac to w piatek przed weekendem.... skóra schodzi po nim ok. 3 dnia i jest taka na prawde ładna.... Po pierwszym zabiegu jestem zadowolona i wlasnie ide na drugi.... Koszt 350 zł.... ale wydaje mi sie ze warto... Lecz podkreslic nalezy ze jest to zabieg który roznie dziala na roznego typu cere.... Na mie mnie dobrze nie znaczy ze Wam pomoze..... A wiec trzymajcie kciuki za mnie a ja powodzenia zycze w zwalczaniu ....... choc to baaardzo trudne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkacie w Szczecinie to zdecydowanie polecam Wam ten salon http://beauty-center.pl/ Tutaj na pewno efekty będą rewelacyjne i pozbędziecie sie szybko problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest własnie rozwiązanie, bo w tak profesjonalnym salonie zawsze własnie mozemy liczyc na naprawde dobry zabieg, który bedzie idealny własnie na nasze wszystkie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli sam zabieg przeprowadzony jest w profesjonalnym miejscu, z idealnie dobranymi wlosami to na pewno warto jest sie nad nim zastanowić. Ja nawet mogę polecić naprawde świetny salon w Szczecinie w którym mozecie go wykonac http://www.beauty-center.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×