Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exuberance

Witaminy dla kobiet?

Polecane posty

Jaki zestaw byście polecili? Głównie chodzi mi, aby w składzie miał skrzyp i żelazo (czy w ogóle takie coś istnieje?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusieńka
a jakkie witaminki w tabletkach polecacie na wzmocnienie wlosow i paznokci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusieńka
juz znalazłam na necie, mam nadzieję że będą ok:)a jest to" wyciag ze skrzypu polnego i pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelazo mam polecone przez lekarza w dawkach profilaktycznych - na razie biorę je oddzielnie, ale chciałabym też coś na włosy, paznokcie, cerę (czyli skrzyp chyba najlepszy + jakieś inne witaminy, mikroelementy) i zastanawiałam się czy nie ma tego gdzieś razem w jakimś komplecie. Może ktoś jeszcze coś powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, polecam skrzypowite, albo humawit ze skrzypem i pokrzywa, a jezeli chodzi o zestaw multiwitaminowy dla kobiet to , vita femini chyba dobrze napisalam. przepraszam ze pisze wszystko malymi literami i bez polskich znaczkow, ale mam sprawna tylko jedna reke, druga zagipsowana.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multi nie
ze względu na swoje problemy ze skórą, wzięłam się za siebie ostatnio i od ponad dwóch miesięcy wcinam suplementy. Olej z nasion ogórecznika (Neoglandyna)oraz Cynk+selen (preparat na bazie naturalnych drożdży) Widzę efekty - skóra zdrowa, własy błyszczące, paznokcie mocniejsze, łupież zniknął... chyba tego mi było trzeba. Wcześniej brałam różne multiwitaminy, ale to jendak nie było to. Dodam, że Skrzypovita nie zadziałała na mnie wcale. Acha - dodatkowo zauważyłam że w ostatnim cyklu nie miałam zespołu napięcia przedmiesiączkowego... to od tej neoglandyny zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessaaaa
ja brałam na poprawe włosów i paznokci Magnez+wit. B6 bardzo mi to pomogło, paznokcie mi sie nie łamały, włosy też przestały wypadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowiej
polecam suplementy! dzieki nim mozna w naturalny sposob uzupelnic braki witamin i mikroelementow! zapraszam do lektury! i zachecam do zdrowego zycia! www.suplementy.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mógłby ktoś polecić coś na polepszenie wyników, chodzi mi dokładnie o żelazo. Będe wdzięczna za wszystkie porady :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze i jak dotąd pozytywnie sprawdzone przeze mnie witaminy stworzone specjalnie z myślą o kobietach to Vitotal dla kobiet w tabletkach http://av.pl/7937,vitotal-dla-kobiet-30-tabletek.html (syrop jest wersją dla dojrzalszych kobiet, więc na razie nie mam porównania ;)). Ogromną zaletą jest również przystępna cena. W dodatku już jutro w aptece internetowej http://av.pl/ czeka prawdziwa okazja - rabat 10 zł od zamówień za kwotę minimum 99 zł z okazji Walentynek, wyłącznie w Święto Zakochanych do północy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy artykuł, prosto napisane w czym szukać jakich witamin ;) Ja biorę Falvit, już długo w sumie. Są to witaminy specjalnie dobrane dla kobiet, dobrze mi służą więc nie ma po co zmieniać. Patrząc na skład to jest to 12 witamin i 8 mikroelementów> Jeżeli chodzi o witaminy to wszystkie (oprócz wit.C) zawierają 100% zalecanego dziennego spożycia więc żadnych innych suplementów już przyjmować nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnkaK18 fajnie wiedzieć :) Nigdy nie zastanawiałam się nad falvitem, ale teraz czas to zmienić. Cenę widzę ma też OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ co to za zmiana,sztuczne witaminy nie wchłaniaja sie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka99
Mogę potwierdzić skuteczność falvitu, sama go używam i po 2 miesiącach zauważyłam znaczne zmiany w wyglądzie i samopoczuciu. Także dziewczyny do dzieła! Warto zadbać o siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam wyciąg z buraka dostępny w aptekach i sklepach zielarskich, poprawił moje opłakane wyniki a do tego świetnie działa na wygląd cery i włosów, do tego dokupiłam wit B6 i B1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz biore formentor, tabletki maja w skladzie ginko biloba, guarane, dobre kwasy i cukry i inne witaminy. powiem wam, ze czuje ze mam wiecej energii, biore tabletke codziennie rano bo tak jest zalecane za wzgledu na guarane:) i juz nie lapie mnie taka sennosc w pracy wiec polecam. mozna poczytac sobie na www.formentorplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian1234
W tej chwili najlepsze jakie znam to Olimp Vita-Min Plus z luteiną i zieloną herbatą (na waptece kupuję za ok. 12.00zł za 30 kapsułek). Luteina jest ważna dla prawidłowych czynności narządu wzroku. Zielona herbata z kolei wzmacnia naturalny system obronny organizmu. Moim zdaniem ta mieszanka witamin i zielonej herbaty najlepiej się sprawdza. Ale wiadomo, ze kazdy reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinareduta
seria queen fit od olimpu to produkty przygotowane specjalnie dla kobiet. stosuje komplet witamin vita-min multiple i jestem b. zadowolona. na co dzien czuje sie znacznie lepiej niz zanim zaczelam to brac. co ciekawe, przestaly mi dokuczac uporczywe nocne skurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stricte dla kobiet polecam olej z wiesiołka, olej lniany, czerwone i zielone herbatki, a z suplementów Vitagal - niedrogi i dobrze przyswajalny zestaw witamin dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo przyswajalnym suplementem i w dodatku tanim jest Dehalid, czyli połączeniu tranu norweskiego z olejem z nasion ogórecznika. Natomiast odnośnie skrzypu polnego, to polecam picie naparu, a nie łykanie tabletek ze skrzypem, ponieważ one strasznie kiepsko się wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje od wielu miesięcy Dehalid i jestem z jego działania bardzo zadowolona. W dodatku cena nie jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na włosy bardzo pomógł kompleks witaminowy Harmonella, zawiera on w swoim składzie cynk i selen, które pomagaja utrzymac zdrowy wygląd włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. Tranvit, wspomniany Dehalid, tran norweski - ogólnie mówiąc naturalne suplementy, które dobrze się wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×