Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mailu123

Zaparcia a zdrowa dieta

Polecane posty

Gość Mailu123

Witam! Chciałabym sie poradzić, moze ktos ma jakieś doświadczenia z tym związane. Od jakiegoś dłuższego czasu cierpię na zaparcia. Jem naprawde zdrowo, bez czekolad itd. Uwielbiam otręby, śliwki, owoce, kefiry. Czyli to co dobrze działa na zaparcia, jednak moj problem nie zanika. Czasowo pomagała xenna herbatki ale z tym wiadomo nie wolno przesadzać. Jadam tez naturalny błonnik xenna do śniadania, jednakże nadal MAM PROBLEM. Zaznaczę ze ćwiczę, jem regularnie i nadal nic. proszę o pomoc, moze jakieś sprawdzone posiłki, rady, tabletki ? Juz nie wiem czym na to działać! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jakas idiotka, ktora nie wie, ze sa dziesiatki watkow z tym tematem i tysiace porad w tychze watkach dotyczacych zaparc, albo jakas kolejna MENDA SPAMERSKA, ktora zalozyla ten watek po to, by zareklamowac jakas trucizne...:o OBSTAWIAM TO DRUGIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche kultury, nie wiem jakos nic takiego nie znalazłam. Wszędzie widziałam porady zeby jesc otręby lub śliwki a wszystko to robie. Naucz sie wypowiadać i wyzywanie nie jest dobrym kierunkiem na porozumienie. Skoro jestes taki odważny to ciekawe jakby ciebie ktos zgnoil w necie. Czy to takie straszne ze zrobiłam nowy wątek? Zachowujesz sie jakbym conajmniej kogos zabiła. Radzę sprawdzic w słowniku co znaczy słowo menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w wyszukiwarce napoj poranny korzawska. trzeba pic TYLKO TO dopoki zaparcia nie ustapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto urozmaicić dietę o produkty zawierające błonnik, który wspomaga trawienie. Ja między posiłkami podjadam piramidki zbożowe Popcrop. Działają znakomicie i są doskonałym zamiennikiem niezdrowych chipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam o niej ale jakoś ufam sprawdzonemu na mnie lekowi. Dicopeg działa u mnie ekspresowo. A natknęłam się tu bo własnie szukam jakiejs diety zapobiegajacej zaparciom, bo może gdzies popełniałm bład w odżywianiu że je miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z zaparciami kłopotów nie mam ale dzieci to jakiś koszmar od czasu, aż chodzą do przedszkola. Podaję im dicopeg junior bo nie umiem patrzeć jak się męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latks
na zaparcia polecam dwie łyżeczki siarczanu magnezu na szklankę wody. Siarczan magnezu kupisz na http://e-natura.pl Przeczyszcza łagodnie no i działa szybko. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×