Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalina26

Zdjęcie - czy mam chore migdałki? czy to może być guz?

Polecane posty

Gość kalina26

Witam, Proszę o fachową (w miarę możliwości) ocenę Mam 26 lat i od jakiegoś czasu - ok 5 tyg. mam jednostronne (prawa str.) zgrubienie na przednim łuku podniebiennym. Gardło mnie nie boli, nie mam gorączki, nic mi nie spływa ani nie zalega, nie boli mnie ząb i nie robiłabym z tego problemu gdyby nie to że mam powiększone węzły chłonne szyjne po prawej stronie, są one niebolesne i dają się przesuwać, ich wielkość to jakieś 2,5 cm ale to może niezbyt wiarygodne dane bo sama zrobiłam sobie "badanie", u lekarza nie byłam bo nie mam zupełnie czasu. Mieliście może kiedyś podobnie? Poniżej jest link do foty mojej 'gardzieli', to nie jest przyjemny obrazek przynajmniej ja takich nie lubię hehe ale chciałam się Was poradzić więc zaglądnijcie jak się nie brzydzicie z góry dzięki :) http://www.imghost.pl/index.php?id=4181c11bb1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgian_333
lewa strona zdjecia wygląda dziwnie czyli jakby ci coś naroslo po prawej stronie gardla a moze to migdal? ja nie wiem bo nie jestem lekarzem idz do lekarza najlepiej pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza i owszem. Na to ,,coś" powinno pomóc Lymphomysot i Anginheel, bo to wygląda na powiększenie migdałka. No ale nie boli? Z medycyny naturalnej-przepłukiwanie świeżym moczem, no i wyczyścić jelito grube.Na płukanie to namawiam, bo czytałam nieraz o znikaniu znamion i guzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia
to co Ci dolega to jest chyba przerost migdałka podniebiennego z naciekiem na łuki podniebienno - językowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x roky x
heh ja mam to samo ale boli mnie przy tym gardło niemiłosiernie już 2-gi tydzień!! jak to możliwe że ciebie nie boli? to angina przecież na to sie bierze antybiotyk idz do laryngologa. W ogóle to mi wygląda na jakiś guzek może jakieś inne badania bedziesz musiala zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzzzzzzzzz
ja mam takiego malego twardego guzka pod jezykiem jest wielkosci groszka, czy ktos wie co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila,chwila...
nie masz czasu isc do lekarza a masz czas przed komputerem siedziec??? czegos tu nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to, że
prawy migdał walczy z jakąś infekcją i przez to jest powiększony i przekrwiony. Notabene, migdały to największe węzły chłonne przechwytujące infekcję chorobotwórczą. Warto je mieć ale zdrowe. Na anginę mi to nie wygląda. Na wszelki wypadej spróbuj płukanki roztworem soli, dentoseptu i azulanu, oraz inhalacje inhalolem. Doatkowo masz tu ciekawe linki, spróbu zastosować się do wskazówek: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, urodę, normalny wygląd, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, Hipokinezja , Hartowanie etc.- znajdziesz to pod linkiem: www.vademecum.zdrowia.prv.pl W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz link do filmu http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 Jeśli to nie pomoże to idź do larygologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to , że....
[zgłoś do usunięcia] wygląda na to, że mamy NOWEGO Max Zander vel Klaun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to, że
02.10.2010] 13:36 [zgłoś do usunięcia] anitka88 a mi coś wyrosło za migdałem na ściance? z tyłu co to może być? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Wszelkie narośle są to nowotwory i są niebezpieczne ponieważ mogą zezłośliwieć i stać się rakiem. Koniecznie idź do laryngologa a on zadecyduje czy skierować do onkologa. Tego akurat nie zlekceważ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to , że....
o lewatywie nie zapominajcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to , że....
"Wszelkie narośle są to nowotwory i są niebezpieczne" bzdura !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takarada
Idż do laryngologa.Masz powiększony migdalek podniebienny tylko jeden i niebolesne węzły chłonne po tej stronie.Może to być coś niefajnego.Nie marnuj czasu na fora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to , że....
kuźwa, pokarało mnie!!! Przes to potszywanie zemby mi wypadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja2613
Mogę wiedzieć co to było bo mam podobnie proszę o pomoc lekarze widzieli nawet dwaj w tym onkolodzy dwaj sama poszłam i usg infekcja u mnie ale boli dziwnie i gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wiedzieć co to było? Mam tak samo i strasznie się boję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Przyczyny tych objawów mogą być różne, najlepiej na początku skonsultować  je z laryngologiem. Specjalista przeprowadzi odpowiednie badania diagnostyczne i zaproponuje skuteczną metodę leczenia. W tym celu zapraszamy do Medicus DCL. Więcej informacji na stronie www.medicusdcl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×