Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zielona Magma skuteczne i zdrowe odchudzanie, ale ...

Polecane posty

Gość gość

Po pierwsze Green Magma to najbardziej skoncentrowany i najczystszy ekstrakt młodego zielonego jęczmienia dostępny na rynku !! Po drugie nawet tabletki Green Magmy nie spowodują, że kilogramy cudownie zaczną same znikać. To jest SUPLEMENT DIETY!! Czy wspomaga w walce z Kg?? Zdecydowanie TAK!!! Jednak właśnie wspomaga, nie zrobi 'roboty' za was. Czy jest skuteczny?? Oryginalna Formuła Green Magma, powstała w 1969r i gdyby była tylko 'jedno sezonową nowością' to nie pisalibyśmy o niej, prawie 50 lat później. Musi działać. Kwestia CENY. Oczywiście, wszyscy chcemy 'tanio i dobrze', ale czy to możliwe?? Koniec, końców jakość musi kosztować. Nie może być inaczej. Jeżeli ktoś wkłada w coś ogrom pracy, badań to ma prawo żądać odpowiedniego wynagrodzenia za to. Każdy z nas indywidualnie dokonuje wyboru : Czy dba o Siebie, czy tworzy tylko iluzje że to robi? I właśnie MAGMA to dbanie o siebie, a trawa jęczmienna za 20zł za wiadro to iluzja. Wszystkich, którzy wybierają mimo wszystko pierwszą opcję, zapraszam do kontaktu: info@sklepekohouse.pl Zdrowia i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Slimcea i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zahamował się mój apetyt ..... hahahahah ..... bardzo zdrowe podejście do odchudzania ...... głodzenie organizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKRYSPINA
Ja od pewnego czasu stosuję Foreverslim.U mnie spadek wagi to ok.1 kilogram tygodniowo.Mi takie tempo odchudzania pasuję ponieważ nie chudnę za szybko i wiem że kilogramy po tym nie wrócą w postaci efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gari901
Dla mnie zdrowe odchudzanie to takie na którym się nie głodzimy;) ja jem regularnie 5 posiłków dziennie plus rower,czy bieganie 2kg plus suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl i widzę efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×