Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GosiaRoman

ah te biustonosze... ile i dlaczego tak drogo?

Polecane posty

Gość GosiaRoman

Hej, powiedzcie mi dziewczyny jaką cenę biustonosza uważacie za drogą ? mnóstwo jest tego w sieci do wyboru, chociaż przyznam, że z dużymi rozmiarami czasem bywa ciężko chciałabym się rozeznać trochę dzięki waszym opiniom - co uważacie za dobrą cenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo to dla mnie powyżej 170-180 zł (przesyłki nie licząc). Do tej sumy dobry stanik jeszcze bez większego wahania kupię, powyżej już się dobrze zastanowię czy jest wart, i jeśli "muszę go mieć" to będę szukać najtańszej opcji (w przypadku firm brytyjskich oznacza to często kupno w ang. sklepie online, razem z przesyłką potrafi wyjść taniej niż ten sam model w polskim sklepie). A rozmiar noszę przeciętny, ang. 30G, polskie ok. 65J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoda dla cysi kosztuje,ale po co to najładniej to naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G_ona
jasne, że fajnie by było naturalnie, ale to chyba tylko te z rozmiarem A mogą sobie na to pozwolić ja mam G i po kilku dniach bez podtrzymania pewnie wylądowały by mi na brzuchu więc nie gadaj jak się nie znasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takie cysie należy dbać i musi stanik być wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_do_kochania
dla mnie drogo to już 40 -50 zł, zazwyczaj kupuję do 30 zł, na allegro można coś ustrzelić na aukcjach tanio albo nawet na bazarkach gdzie rzeczy są tańsze niż w galeriach zdarzają się większe rozmiary, ja noszę F i miewam problemy z kupnem czegoś dobrego i taniego, ale nigdy nie kupiłabym droższego niż 100 zł - zwłaszcza w sieci, bo nie wiadomo czy na stówę będzie dobry i kasy by mi było szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F to nie jest rozmiar, sama litera nic nie znaczy; a poniżej 50 zł nie ma szansy na DOBRY biustonosz (chyba, że jakaś skrajna przecena) bo koszt materiałów, konstrukcji, testów, szycia tę sumę przekracza; a w sieci jak najbardziej warto kupować, bo po pierwsze jest OGROMNY wybór (ja noszę 30FF czyli ok. 65I, i w pierwszym z brzegu sklepie mam do wyboru prawie 300 modeli, jak doliczyć marki u nich nie sprzedawane to wyjdzie tych modeli dobrze ponad 400), a po drugie: nie pasuje to wymieniasz czy zwracasz, logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam F... 65F dokładnie i nie jest to duży biust. Zwłaszcza na osobie mierzącej 178 cm wzrostu ;) Uważam, ze powyżej stówy to już drogie staniki, aczkolwiek z braku laku kupuję takie. Choćbym bardzo chciała, to żaden tańszy nie nadaje się do niczego. Ale w internetowych sklepach też nie lubię kupować, bo odsyłanie, płacenie za przesyłki to straszne zawracanie d**y. Szczęście, że w Krakowie mam spory wybór stacjonarnie. Internetowo kupuję tylko u Ewy Michalak - tam w zasadzie mam pewność, że rozmiar będzie mi pasował. Mam już sporo biustonoszy z tej firmy, całe mnóstwo mierzyłam też stacjonarnie i wiem, który model jak na mnie leży i w jaki rozmiar celować i właściwie nie zdarzyło mi się nie trafić. Ale innych marek bym nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dobry wybór trzeba płacić.Wiadomo ,że wymiar 65,70 wymaga dobrego majstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gortex,,niplex spoko firmy ceny 70 wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie , przez interneto boje się kupować za wyżej niż 100 zł kiedy mogę stanik przymierzyć jestem gotowa zapłacić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w przedziale 100-150 zł dobrej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby jak kupowanie przez net wyklucza przymierzenie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panbar
a może chciałbyś, żeby Tobie kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylapywaczka promocji
Teraz jest fajna promocja i do 100zł w sklepie Alles (mają też internetowy) można kupić piękne zestawy stanik + figi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justaaa123
A poza tym w Allesie mają rozpisaną dobrze rozmariówkę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SRALLLLES spamerska dzivvvvko! Znowu zaczynasz reklamować ten żałosny badziew???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żywot biustonosz azależy od szybkości powiejszania się cyców w czasie masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×