Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plażowiczka____

czy uważacie że biały kostium kąpielowy to wieś

Polecane posty

Gość plażowiczka____

tak się zastanawiam, przymierzałam jeden, nawet nieźle wyglądał, bo mam naturalnie dość ciemną karnację (oczywiście jak na polskie standardy, żadna ze mnie mulatka). Tylko się zastanawiam trochę, czy to nie wygląda lekko blacharsko? :D Kostium cały biały, z taką małą asymetryczną falbanką przy majtkach, żadnych złotych dodatków. Niby ładny, ale troche mi się z tipsiarami skojarzył, więc pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankak
przy ciemnej karnacji ladnie wyglada, tylko ta falbanka jakos mi nie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażowiczka____
No to nie jest jakaś taka spódniczka czy inny bzdet, tylko tak jakby od połowy górnej gumki do boku idzie taki pas lekko falowanego materiału na pare cm, jakieś drastyczne to nie jest, chociaż proste imho lepiej. To ma niby pasować do góry, która jest biustonoszem na ramiączkach normalnym, tylko między miseczkami też ma coś takiego, jakby wiązanie na supełek (funkcja tylko ozdobna) W przymierzalni wygląda na mnie nieźle, ale nie wiem jak sie w tym będę czuła na plaży... tandetny dużo nie ma, ale mam nieuchronne skojarzenie z pozłacanymi klapeczkami i wielkimi lanserskimi okularami do tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankak
ej no nie wiem twoj wybor ale naprawde wszelkie falbanki mi sie kojarza z gadzetami dolaczonymi do kolorowych pisemek dla nastolatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażowiczka____
mi chodzi o kolor nie o krój przede wszystkim. falbanka to nie jest coś w tym stylu: http://allegro.pl/item385346415_kostium_rio_z_falbanka_s_36.html http://allegro.pl/item382489809_intimissimi_stringi_z_falbanka_tg3_38_40.html bo to jest moim zdaniem koszmar. Pełni rolę raczej taką jak jakiś paseczek, czy tam inne pierdółki ktore sie dla ozdoby doczepia. Za majtki nie wychodzi. http://allegro.pl/item380768601_nowosc_2008_zniewalajacy_stroj_rozmiar_80b_l.html Nie przekracza grubością tego paska, tylko że jest od połowy i tak asymetrycznie trochę. Biustonosz podobny, ale lepiej leży, i ten frendzel miedzy miskami odrobine większy Ale mi w temacie przede wszystkim chodzi o to, jak odbieracie białe kostiumy kąpielowe - bo np. laska ubrana cała na biało kojarzy się z lekką tandetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim należy zadać sobie pytanie, czy ty będziesz się w tym dobrze czuła na plaży. bo własne dobre samopoczucie w przyszłym zakupie jest sprawą pierwszorzędną. a opinia innych ludzi powinna nas akurat najmniej obchodzić. a co ja sądzę o białych strojach kąpielowych ? cóż, na ładnie opalonej skórze powinien sie ładnie prezentować i niekoniecznie kojarzyć z blond paniusiami z mega tipsami i małymi psiakami w torebkach od Louisa Vuittona. aczkolwiek przy doborze takiego kostiumu dla mnie liczy się ogólna stylizacja. i nie mówię tutaj o tysiącach dodatków, tylko powiedzmy o dość dużych, ale niekoniecznie muchowatych, okularach przeciwsłonecznych [które swoją drogą na plaży POWINNO sie mieć, bez względu już na stylizacje] i ładnych japonkach pod kolor na spacer po promenadzie :) ogólnie jestem na tak. http://www.olive.pl/Kostium+kpielowy+Ksenia_p4802.html jeśli już mowa o białych kostiumach - ten mi się nawet podoba :) delikatny, bez udziwnień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie wkurzajcie mnie ze bialy to wies bo sobie kupilam taki ladny bialy stroj z cienkimi zlotymi paskami.o dzyzas nie bede modna tego lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie, to nie wieś :) Mój ulubiony kostium jest biały (nie byle co - firma Palmers). Nie ma on falbanek, cekinów, sznureczków ani paseczków ale ma wyszywane kwiatki i według mnie jest śliczny :P Na pewno nie biało-kozaczkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z moich ulubionych był biały:) chyba 2 lata temu go kupiłam proste z zwykłe bikini uwielbiałam je niestety zżółkłą od wody i słońca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
wieś na ogół bywa opalona,więc w białym jej do twarzy,tobie-pewnie nie...może odpuść sobie,co? (blada mieszczko hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaminia
Nie wiem, mnie się podobają białe kostiumy. Sama 2 lata temu chciałam koniecznie białe bikini i nadal uważam że jest ładne, trochę wyszywane koralikami. Niestety dość szybko się zniszczyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe kostiumy najszybciej się właśnie niszczą :/ mają to do siebie, że od wody, np. słonej itd. szybko żółknieją, a nie wygląda to zbyt estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ja mam białe bikini z FEBY i jest bossskiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowe lepiej się prezentują przy dużych cycach i szerokim rozcięciu na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna900
Białe stroje kąpielowe są piękne, jeśli mają fajny krój. Tutaj http://www.olive.pl zerknij sobie na Salma Bianco M-254 . Prezentuje się idealnie. Zawsze trzeba dopierać kostium do kształtu swojego ciała. Tylko wtedy będzie wyglądać idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwjają mnie niektóre dziewczyny. Ani biały kolor, ani falbanki nie mają NIC współnego z blacharami. Wiekie okulary też :) Blacharą, albo się jest i to widac cokolwiek się na siebie założy, albo się nią nie jest -nawet w pozłacanych klapkach. W identycznym kostiumie jedna kobieta b ędzie wyglądać z klasą, a inna tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor zawsze jest ładniejszy.Kolor ukrywa niedociągnięcia natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×