Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sosoo

Jaka sukienka dla chudej dziewczyny?

Polecane posty

Witam, mam mały problem związany z wyborem sukienki. Juz od jakiegoś czasu szukam jakiejś na studniówkę, ale każda wydaje się nieodpowiednia bo po prostu wyglądam jak patyk. Mam 165 cm wrostu i ważę 46 kg. Moim atutem są nogi, nie uważam żeby były za długie/krótkie czy też za chude. Nie mam jednak pojęcia jaki krój sukienki wybrać. Czy powinnam postawić na obcisłą miniówkę ale z zabudowaną górą czy tez dla takiego typu figury bedzie lepsza z rozkloszowanym dołem? Proszę o pomoc jeżeli ktoś jest obeznany w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne sa proporcje a nie waga, podaj wymiary - biust, talia, biodra, ewentualnie szerokosc ramion albo sama sobie sprawdz proporcje, czyli jaki masz ksztalt, jakim typem figury jestes Jak podasz,to Ci powiem na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat mam na biezaco o co chodzi w tych typach figur, bo tez mam etap sukienkowy :) a chyba wygladamy podobnie,bo ja tez szczupla :) ale sekret tkwi w proporcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej będziesz wyglądała w sukience z rozkloszowanym dołem i zaznaczoną talią. Zarówno poniżej jak i powyżej pasa też możesz pozwolić sobie na marszczenia , zakładki , optycznie " dodające ciała". Jeżeli masz bardzo szczupłą górę dobry będzie dekolt łódkowy lub lekko zaokrąglony i krótkie rękawy. Szukaj sukienki z lekkiego , zwiewnego materiału, który nie będzie przytłaczał twojej delikatnej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla szczupłej (nie lubię określenia chudej) najlepszy fason to sukienka rozkloszowana. Na studniówkę polecam kolor granatowy. Będzie gustownie i klasycznie. Świetne sukienki kupisz w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To moja ulubiona porównywarka cenowa. Jestem przekonana, że kupisz sobie coś szałowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na stronie cosmosmoda.pl Nie zawsze chuda dziewczyn ma łatwiej znaleźć coś dla siebie od tej grubszej, często jest nawet ciężej. Ja w tym właśnie sklepie znalazłam wiele fajnych rzeczy dla siebie i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×